Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Hearts of Iron 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    В замундата(бившия линкос) я има.А моя комп е 1200мхз на 256рам и върви задоволително така че ако си над това няма да имаш проблем.Ако искаш точен линк пиши ЛС.

    The end of the world came pretty much as we predicted.Atomic spark,struck by human hand raged out of control.Great cities were reduced to dust,burning continents were absorbed by boiling oceans.The spirits of the dead faded in the background radiation that blanked the Earth.

    The 2 minute war - FallOut

    Comment


      Има го във всички торенти. Щом те интересува - просто го потърси в някой от тях...
      We don't see things as they are, we see them as we are
      ---Anais Nin----

      Comment


        А на сървър (само това ми върши работа)?
        "Далеч съм от мисълта си"

        Comment


          mola nяkoi dami kaжe kak novo prezetite proviцii dami dava persursi 6oto mi pokazva moa ina protivnika znamenata i ne mi dava pesursi pls pognete

          Comment


            wafenss написа
            mola nяkoi dami kaжe kak novo prezetite proviцii dami dava persursi 6oto mi pokazva moa ina protivnika znamenata i ne mi dava pesursi pls pognete
            Сигурен ли си, че си на необходимата възраст, за да пишеш тук? Да не би да си излъгал в анкетата?
            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
            Проект 22.06.1941 г.
            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

            Comment


              ЧОВЕК, ПИШИ НА БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, НЕ ТИ СЕ РАЗБИРА. ТОВА ЧЕ НАКРАЯ СЛАГАШ "Я", НЕ ЗНАЧИ БЪЛГАРСКИ. НА УЧИЛИЩЕ НЕ ХОДИШ ЛИ?

              Comment


                о извинете!!!!!!!!!! моля за извинение kak da наkрам ново превзетите провинций да ми дават ресурси защото ми поkазва моя и флага на врага ми мооооооооооооля погн ете:vb_sad:

                Comment


                  Правопис и тук таме препинателни знаци също са желателни. Постове като досегашните са срещу Правилника на форума и в бъдеще ще бъдат трити без предупреждение.
                  XV mile the sea brode is
                  From Turkey to the Ile of Rodez...

                  Comment


                    Страшно ми допадна идеята за мултиплеър.Колко трябва да ми е скоростта на нета за да е възможно да се включа?И освен това няма ли да е малко трудно всички играчи да са онлайн едновременно?
                    Von Kuschleff

                    Comment


                      И как, на шведските сървъри ли? Или някой хости?
                      Плюс това, аз съм на doom's day

                      Comment


                        Дали има някое cheat-че и за повече индустрия. Вече смати и времесе мъча да победя СССР с немците и все не ми достига индустрията за повече танкови дивизии. :vsad:
                        "... Проговаря сам цар Иван Шишман:
                        - Боже силни, боже създателю,
                        помогни ни с сила и юнашество!
                        Бой ще да ся бием на Софийско поле,
                        кръв ще леем за Христово име,
                        ще прославим християнска вяра."

                        Comment


                          Нямаш нужда от такива cheat-ове, просто промени текстовия файл за Германия. Там има по градове. Аз съм я деинсталирал и не помня, как се казваше файла, но май беше нещо от сорта на "province.***". Ако искаш ми го прати, аз ще извърша необходимите промени.
                          Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                          Проект 22.06.1941 г.
                          "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                          Comment


                            messire Woland написа
                            Нямаш нужда от такива cheat-ове, просто промени текстовия файл за Германия. Там има по градове. Аз съм я деинсталирал и не помня, как се казваше файла, но май беше нещо от сорта на "province.***". Ако искаш ми го прати, аз ще извърша необходимите промени.
                            Готово. Реших проблема като намалих времето за откриване на дадена технология. Мерси за идеята.
                            "... Проговаря сам цар Иван Шишман:
                            - Боже силни, боже създателю,
                            помогни ни с сила и юнашество!
                            Бой ще да ся бием на Софийско поле,
                            кръв ще леем за Христово име,
                            ще прославим християнска вяра."

                            Comment


                              извинете за питането ама как за бога да победа ссср ! 1941г стигнах до Москва както е там има 3 дивизии аз имам 15 име разбиват как за бога една от моите дивизиите е ss LAH! даваите съвети за тактика моля

                              Comment


                                Има ужасно много варианти.Ползвай Intrediction на авиацията няколко дни върху тази област или повреме на атаката.Също така като атакуваш погледни повреме на битката какво ти дава положителни и какво отрицателни бонуси.Не атакувай през реки,освен ако не атакуваш от няколко посоки,защото това сериозно намалява атаката.На мен ми се случи французите да имат 20 и няколко дивизии а аз имах над 90 но пак не ги победих,просто пренасочих атаката си към съседни провинции и ги атакувах от няколко места.

                                The end of the world came pretty much as we predicted.Atomic spark,struck by human hand raged out of control.Great cities were reduced to dust,burning continents were absorbed by boiling oceans.The spirits of the dead faded in the background radiation that blanked the Earth.

                                The 2 minute war - FallOut

                                Comment

                                Working...
                                X