Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Германски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    don4o написа Виж мнение
    А при мен 42%!!!Приключих с него!!!
    При мен се получи нещо подобно с ИндиенПанцера и сега с Лео Прот. Демиджа и опита са ок, но над 50% победи не мога да мина каквото и да правя.

    Comment


      Gugushev написа Виж мнение
      При мен се получи нещо подобно с ИндиенПанцера и сега с Лео Прот. Демиджа и опита са ок, но над 50% победи не мога да мина каквото и да правя.
      +1 И аз!
      http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

      Comment


        Джъмбото беше добър преди да порежат фугасницата и да вкарат златните снаряди за кредити, когато можеше да влезе на бургия, и да разпори с маневриране и близка стрелба противник, без да получи сериозни щети. Сега не знам как ще е, но в момента не може да разчита на бронята, а пораженията от фугасницата са доста по-малки от преди.

        Comment


          Rhm.-Borsig Waffenträger на свой ред стана елитен и остава в гаража ми! Чудесна, забавна, незабравима машина!!!
          Направих няколко битки (прекалено малко за категорична оценка) със следващият по веригата Waffenträger auf Pz. IV. Към момента, а навярно и занапред ще смятам така - този танк е НЕСЪВМЕСТИМ с моя маниер на игра! Прекрасни оръдия, НО ужасен ъгъл на вертикално отклонение надолу, когато оръдието е насочено напред. За някакъв приемлив ъгъл, трябва да обърнеш танка с борда или със задницата по посока на стрелбата. Това за мен е мъчение. Не желая да маневрирам като електрокар в магазин МЕТРО! Допускам, че и 10-ката вафла след него е същата драма. Степен на маскировка - УЖАСНА. ГРЪМНЕШ - СВЕТНЕШ! Тези танкове може и да са добри, но не ми пасват, тъй че ще се постарая бързо да приключа с тях.

          P.S. ПРОДАДОХ го тоя боклук! Майната му на медаля немски инженер. Това не се трае.
          Last edited by BacillusBulgaricus; 14-12-2013, 20:13.
          http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

          Comment


            Привет на всички!
            След като шефа на клана най - после успя да ме уговори да си направя един тежък танк за командните боеве се принудих да си взема един Тигър с идеята един ден да стане кралски Честно казано след като прочетох всичкия вой по форумите очаквах нещо от рода на М3 Lee, но за щастие бях приятно изненадан! Дори и като се вземе предвид, че като заклет среднотанковец редовно измисям какви ли не несвойствени за машината золуми и статистиката ми с тигъра е плачевна, трябва да кажа, че машинката си е супер. С това страхотно оръдие е просто удоволствие да наказваш танкове с по няколко нива над теб Единственото кофти нещо е че редовно ме палят /особено Т-34-85/, но за това си има пожарогасители!
            П.С Какви модули бихте ми препоръчали за Тигър II? Аз лично съм се спрял на дотиквач и дивотията за бързото свиване, а за третия се двоумя между рогатка и стабилизатор.

            Comment


              За Тигър 2 - моите модули са вентилация, дотиквач, по-бърз прицел. От стабилизатор не виждам смисъл - на тоя танк силата не му е стрелба в движение. За рогатката - може, ако смяташ да клечиш по храстите и да зяпаш надалеч. Но тъй като обичайно го играя от втора линия, почти винаги пред мен има кой да свети, а аз да наливам.
              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

              Comment


                feersum написа Виж мнение
                За Тигър 2 - моите модули са вентилация, дотиквач, по-бърз прицел. От стабилизатор не виждам смисъл - на тоя танк силата не му е стрелба в движение. За рогатката - може, ако смяташ да клечиш по храстите и да зяпаш надалеч. Но тъй като обичайно го играя от втора линия, почти винаги пред мен има кой да свети, а аз да наливам.
                Благодаря!
                За стабилизатора все си мисля, че може и да е полезен в командния бой - там понякога се налага да се стреля и в движение. Но може би на първо време все пак ще пробвам с рогатка - нея винаги мога дя я сменя!

                Comment


                  Тигър едно е незаслужено оплюван танк. За мен е най-добрия танк в седми тиер (Т29 макар че е поставен в таблицата като седми, е толкова ОП че по-скоро го смятам за осми и не го броя).

                  feersum написа Виж мнение
                  За Тигър 2 - моите модули са вентилация, дотиквач, по-бърз прицел. От стабилизатор не виждам смисъл - на тоя танк силата не му е стрелба в движение. За рогатката - може, ако смяташ да клечиш по храстите и да зяпаш надалеч. Но тъй като обичайно го играя от втора линия, почти винаги пред мен има кой да свети, а аз да наливам.
                  Аз пък му слагам задължително стабилизация. Независимо каква е силата на танка, не друго а движението ти разширява кръга на прицела и като следствие стабилизацията, поради по-свития максимален кръг от който тръгваш да свиваш, ти свива по-бързо прицела, от колкото подобрения прицел.

                  Comment


                    Angelmr написа Виж мнение
                    Тигър едно е незаслужено оплюван танк. За мен е най-добрия танк в седми тиер (Т29 макар че е поставен в таблицата като седми, е толкова ОП че по-скоро го смятам за осми и не го броя).



                    Аз пък му слагам задължително стабилизация. Независимо каква е силата на танка, не друго а движението ти разширява кръга на прицела и като следствие стабилизацията, поради по-свития максимален кръг от който тръгваш да свиваш, ти свива по-бързо прицела, от колкото подобрения прицел.
                    Аз също споделям това мнение!

                    Даже и при тежки танкове стабилизаторът води до по-бързо събиращ се мерник, отколкото подобреният прицел (при моя стил на игра).

                    Ако обаче се стои на една място дълго време и се стреля изстрел след изстрел, прицелът ще носи повече, но за мен това е обречена стратегия.

                    Тигър 2 на сайдсyиип ще има повече полза от стабилизатор, отколкото от прицел или поне при мен беше така.
                    Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                    Comment


                      Ultramarine написа Виж мнение
                      Аз също споделям това мнение!

                      Даже и при тежки танкове стабилизаторът води до по-бързо събиращ се мерник, отколкото подобреният прицел (при моя стил на игра).

                      Ако обаче се стои на една място дълго време и се стреля изстрел след изстрел, прицелът ще носи повече, но за мен това е обречена стратегия.

                      Тигър 2 на сайдсyиип ще има повече полза от стабилизатор, отколкото от прицел или поне при мен беше така.
                      В BGPZ трябва да ги патентовате тези изрази. Пешо е същият

                      Comment


                        ViktorKitov написа Виж мнение
                        В BGPZ трябва да ги патентовате тези изрази. Пешо е същият
                        О.о Кой Пешо?
                        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                        Comment


                          feersum написа Виж мнение
                          О.о Кой Пешо?
                          Caudy от BGPZ

                          Comment


                            Shemetronix написа Виж мнение
                            Caudy от BGPZ
                            А, окей, щото и аз съм Пешо
                            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                            Comment


                              Бъфнатото Льове е фантастично. По-малките тиъри не могат да го одраскат даже.
                              albireo написа
                              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                              Comment


                                Hetzer е машина която се играе с отсколачни патрони изклучително брутален разрушител имам вече 4 пъти воин 2 от които с по 8 фрага + 2 медалa halonen можеш да убиеш всичк със 105 мм оръдие а танковете от тиър 4 на 80% на на един истрел

                                Comment

                                Working...
                                X