Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Германски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    feersum написа Виж мнение
    Още 60-70 хиляди опит ми остават до Лео Прототип, но пък почвам да му свиквам на Индиеца. Вярно, че е няква странна крива машина, ни риба, ни рак, ни типично немска, а няква нещо си... Ама с внимание, търпение и "мамата" се грайнди полека-лека. Току-виж даже може да започна да го харесвам докато стигна Леопарда
    Не очаквай Лео ПТА да е нещо по - различно. И имай предвид, че в сравнение с него Индиеца е направо "тежко брониран"

    Comment


      Днес е щастлив ден за мен !Приключих с омразния ми ИНДИЕЦ!За последно изиграх десетина битки,уплаши ли се не знам обаче беше много послушен-13 битки 9 победи,или 69,23% ХА ХА!А по рано на луд ме правеше!Танка е продаден и искам по бързо да го забравя!

      Comment


        От Леопард и Е 50 кой, е с по добра броня?А бе с две думи кой ми препоръчвате да купя първо?

        Comment


          Неуместно е да използваш думите Леопард и броня в едно изречение..

          Леопарда е повече за втора линия, докато E50 може всякак да се играе, и много боли на таран с него..
          War, war never changes..

          Comment


            StrEagle написа Виж мнение
            Неуместно е да използваш думите Леопард и броня в едно изречение..

            Леопарда е повече за втора линия, докато E50 може всякак да се играе, и много боли на таран с него..
            Че то дори е неуместно да се използват думите Леопард и "втора линия" в едно изречение
            С него се играе така както таралежите правят любов - мноооооого внимателно!

            Comment


              За мен поне, принципно, Е50 и Е50М от първата, "старата" средна линия на германците са в пъти по-добри като обща съвкупност от качества, сравнено с двата Леопарда.
              http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

              Comment


                В момента един човек от клана, с доста изиграни боеве, прави едновременно Е-50 и Лео ПТА. До колкото си спомням и той каза, че Е-50 е в пъти по - добър.
                Аз лично от девятките мога да го сравня с Патъна и Центуриона - те воюват и собственоръчно печелят боеве, докато Леото общо взето паразитира върху останалите играчи от отбора. Един пример от неделя - още в началото заех отлична позиция, засветих трима по пътя, после настрелях над 4000 урон, но когато дойде времето наистина да се бия и да "реша" боя, за няма и 10 секунди се озовах в хангара

                Comment


                  Добре засилен Е-50 или Е-50M = болка за лошите
                  "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                  Comment


                    feersum написа Виж мнение
                    Добре засилен Е-50 или Е-50M = болка за лошите
                    Стига да не уцелиш добре засилен вражески КВ-5

                    Comment


                      bruchpilot написа Виж мнение
                      Стига да не уцелиш добре засилен вражески КВ-5
                      Добре засилен и КВ-5 са несъвместими изрази. Този стоманенобетоннодървен бункер се отстрелва с Е-50 от всички дистанции и е една от малкото машини в играта, около когото Е-50 може да си врътка кръгчета необезпокояван. Не знам как е с КВ-5 тицата, но за експеримента съм засилвал Е-50М срещу Маус и му нанасям ужасяващи повреди. Ненормално е просто. Как не са го фикснали още - идея нямам.

                      Comment


                        bigbeer написа Виж мнение
                        за експеримента съм засилвал Е-50М срещу Маус и му нанасям ужасяващи повреди. Ненормално е просто. Как не са го фикснали още - идея нямам.
                        А ти колко получаваш в тази ситуация?

                        Comment


                          Gaden Gogi написа Виж мнение
                          А ти колко получаваш в тази ситуация?
                          По-малко от Мауса, но по голям % спрямо точките живот на танка. Удачен ход е единствено ако мишката е под 500 живот, като атрактивно средство за довършване.

                          Comment


                            bigbeer написа Виж мнение
                            Добре засилен и КВ-5 са несъвместими изрази...
                            Абе по някое хубаво надолнище става Аз вчера с КВ-5 натресох един ИС-8 на спускане от баира на Ел Халуф. Беше... карсиво...
                            Иначе да, КВ-5 даже и със злато почти не пробива Е-50, така, че двубоя е предрешен, така да се каже. А относно щетите при тарана, те все пак зависят и от скоростта на танка - т.е. ако Е-50 със 60 км/ч таранира Маус, който е неподвижен, може и наистина да вземе повече повреди от колкото получи!

                            Comment


                              bruchpilot написа Виж мнение
                              Аз вчера с КВ-5 натресох един ИС-8 на спускане от баира на Ел Халуф. Беше... карсиво...
                              Az imah podobnо изживяване, на Севрогорск се стреляхме с един 50-100, аз на баирчето, преди последният снаряд се засилих надоло, на оня му се дръпна говното и се опита да избяга...ама неееееее 300+ щета. друг въпрос че аз го карам с екипажа от подбрани главорези на ИС-7...а моят Ис-7 е особенно бърз на кланови буквално прелитам покрай съотборниците

                              Comment


                                bigbeer написа Виж мнение
                                Добре засилен и КВ-5 са несъвместими изрази.
                                От моста на Уестфилд се засилва чудесно
                                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                                Comment

                                Working...
                                X