Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Германски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Всъщност това е може би най-добрия тиер 5 премиум танк. Бърз с отлично за тиера си въоръжение и броня която поне не е хартиена. Не завива бързо за това не е подходящ за въртене на тежки танкове а е по-скоро за бързо заемане на ключови позиции и стрелба от тях за което помага нетипичната за немското дърво депресия. Оръдието му има достатъчно бронебойност за да се справи с всички тиер 5 и 6 тежки челно, а и някои седмици. Рядко влиза в тиер 7 битки, но не е от танковете с ограничен мм. Като качества е може би единствения премиум танк който да няма някакъв критичен недостатък спрямо обикновените танкове.

    Comment


      Bloksir написа Виж мнение
      Та за Т-25.Купих си така наречения премиум танк.Честно казано няма такава повърня от това нещо наречено танк!Нищо общо с немското!!!Ако требе да търсим предимства,трябва с лупа да ги търсим.Маневрен,като КВ.Като набере върви,но мен не ми трябва за формулаОръдието дупчи до 5 тиър,след това нънци.На 5 снаряда един влиза.Мерника е типично,като на КВ-1.Свива много бавно и е изключително неточно за немската линия!Ако играете за кредити,панцер-4 или Шуг,ще печелят повече и са много по приятни за игра!Толкова ми стана отвратителен,че ще го продам.Поне да остане нещо от него.Не знам,може би защото играя постояно срещу 6-7 тиър,но е безполезен според мен!
      ...

      THINK... Click image for larger version

Name:	shot_368.jpg
Views:	2
Size:	499.5 КБ
ID:	539902 AGAIN... Click image for larger version

Name:	shot_374.jpg
Views:	1
Size:	439.3 КБ
ID:	539903 BEFORE YOU... Click image for larger version

Name:	shot_323.jpg
Views:	2
Size:	380.5 КБ
ID:	539904 JUDGE!!!

      Comment


        Сори,ама дайте някой линк,срещу 6-7 тежки,че и средни.КВ-1 и Квас нямат пробиване освен със злато,което не съм пробвал!Танка не става срещу по висок тиър.Дори тежките в своя е тегаво.Да,срещу 3-4 тиър е безспорен фаворит!Затова,ако го сравня с Pz IV просто губи по всчики точки,освен повечето живот.
        Колкото за позиция да заемам с него...и какво ще правя там?Ще скаутвам?Или ще се озъбя с това неточно и непоробивно оръдие срещу тежките?
        ПП Просто изразявам мнение.Може на вас да ви е харесал,може да ви пуска срещу по малък тиър,но този тип танк не е за мен.Благодаря ви отново за отговорите и помоща.

        Comment


          Т-25 е много приятен танк.


          Click image for larger version

Name:	t25.jpg
Views:	1
Size:	53.6 КБ
ID:	539905

          Comment


            Bloksir написа Виж мнение
            Сори,ама дайте някой линк,срещу 6-7 тежки,че и средни.КВ-1 и Квас нямат пробиване освен със злато,което не съм пробвал!Танка не става срещу по висок тиър.Дори тежките в своя е тегаво.Да,срещу 3-4 тиър е безспорен фаворит!Затова,ако го сравня с Pz IV просто губи по всчики точки,освен повечето живот.
            Колкото за позиция да заемам с него...и какво ще правя там?Ще скаутвам?Или ще се озъбя с това неточно и непоробивно оръдие срещу тежките?
            ПП Просто изразявам мнение.Може на вас да ви е харесал,може да ви пуска срещу по малък тиър,но този тип танк не е за мен.Благодаря ви отново за отговорите и помоща.
            КВ-1 и КВ-1С се дупчат прекрасно в картечното гнездо или в перископа на шофьора и то не само от близо ами и до 300-400 метра а оръдието не е чак толкова неточно е докато вдигнеш малко екипажа е,но след това цели прилично(моят е с екипаж на 3 умения и рядко пропуска).
            А колко Пц 4 съм пречуквал и от гаубичният и от снайперисткият вариант(и не в каубойски дуел).
            Разбира се всеки си има стил на игра(някои ги кефят М3 или АМХ 40) намери прем танк който да е близък до твоя пробвай ги първо на тестовите сървъри за всеки случай.

            Comment


              Bloksir написа Виж мнение
              Сори,ама дайте някой линк,срещу 6-7 тежки,че и средни.КВ-1 и Квас нямат пробиване освен със злато,което не съм пробвал!Танка не става срещу по висок тиър.Дори тежките в своя е тегаво.Да,срещу 3-4 тиър е безспорен фаворит!Затова,ако го сравня с Pz IV просто губи по всчики точки,освен повечето живот.
              Колкото за позиция да заемам с него...и какво ще правя там?Ще скаутвам?Или ще се озъбя с това неточно и непоробивно оръдие срещу тежките?
              ПП Просто изразявам мнение.Може на вас да ви е харесал,може да ви пуска срещу по малък тиър,но този тип танк не е за мен.Благодаря ви отново за отговорите и помоща.
              Извинявай, но като гледам какво си написал, имаш проблем със стрелбата. Принципно Т-25 не отстъпва по бронебойност на нито един тиер 5 среден танк. А много от тях и ги превъзхожда. Например малко повече пробива от панцер 4. И няма никакъв проблем да дупчи фронтално КВ-та. М6-тиците са му малко по-трудни наистина. Ако се оплакваш от оръдието на Т-25, ти препоръчвам да бягаш от всички средни танкове в играта. Просто защото оръдието му е едно от най-добрите за тиера си и няма да намериш нещо много по-добро сред средните танкове.
              Друг един проблем, който виждам е че не си схванал още какво да правиш с един среден танк. Не е проблем, новите играчи имат нужда от няколко хиляди битки за да ошлайфат играта с тях. Принципно не трябва да се надстрелваш с тежки железа, винаги ще загубиш. Работата ти е да заемеш ключова позиция, да ужилиш няколко и да се изнесеш в момента в който дулата започнат да се насочват към теб. А когато противника погледне в друга посока (от която се предполага че трявба да го стрелят в това време) отново се подаваш и жилиш. Работата ти е да правиш флангови атаки, а не да защитаваш основното направление по което се движат противниковите тежки. Бронебойноста ти е достатъчна да жилиш дори и тиер 7 тежки танкове. Няма да победиш някого едно на едно, не е твоя работа. Целта ти е да разсейваш, да детракваш, да спотваш. Или да излезеш на някой самотен тежък танк в гърба и да му напълниш задника със снаряди. Така че запомни, играта на средните е с мобилност а не с броня и огнева мощ. Броня имат тежките, а огнева мощ разрушителите.

              Comment


                Т15 ми е любимия премиумен. Май трябва да направиш 50 битки с него и тогава да го хулиш

                Comment


                  И аз да се похваля, след немалък брой битки в които ме докарваше до отчаяние, най-накрая започнах да харесвам леопард прототипа. Ето това е хардкор танк. Винаги си на ръба, отпуснеш ли се дори за секунда, с него и си до там. За съжаление дори елитен не е равностоен боец на другите средни танкове в тиера си. Липсва му както броня така и ДПМ, за да се справя добре в чисто бойните ситуации. Но при правилното развитие на битката е много приятен танк способен да направи големи поразии.

                  Comment


                    Angelmr написа Виж мнение
                    И аз да се похваля, след немалък брой битки в които ме докарваше до отчаяние, най-накрая започнах да харесвам леопард прототипа. Ето това е хардкор танк. Винаги си на ръба, отпуснеш ли се дори за секунда, с него и си до там. За съжаление дори елитен не е равностоен боец на другите средни танкове в тиера си. Липсва му както броня така и ДПМ, за да се справя добре в чисто бойните ситуации. Но при правилното развитие на битката е много приятен танк способен да направи големи поразии.
                    Да вярно е. За мен този танк трябва да се играе втора линия нещо между противотанкист, танк снайперист и танк за поддръжка, като постоянно се сменя позицията след 2 - 3 изстрела. В близък бой не трябва да се влиза с него.
                    П.П. Остават ми 10 000 опит и ще се превърне в лео 1 + обучен екипаж

                    Comment


                      tconiotconev написа Виж мнение
                      Да вярно е. За мен този танк трябва да се играе втора линия нещо между противотанкист, танк снайперист и танк за поддръжка, като постоянно се сменя позицията след 2 - 3 изстрела. В близък бой не трябва да се влиза с него.
                      П.П. Остават ми 10 000 опит и ще се превърне в лео 1 + обучен екипаж
                      От вчера съм с Лео 1. Още на първата битка свитнах 3 - ма. За мен този танк е страхотен. независимо че прехвърлих екипажа и за да не харча пари не платих за никакво обучение. Накратко май скоро ще започна да мисля танковете които ми харесват да ги боядисам трайно с камуфлаж, да им махна мрежата и да им сложа вентилатор, но при едно условие, екипажа задължително ще го обуча на маскировка.

                      Comment


                        Ееее, това да не преобучиш поне за сребро си е голямо набутване. Губиш огромно количество безценен опит който с нищо не може да се възстанови. Мноого зле.

                        Comment


                          Defeat
                          Battle: Sand River
                          Vehicle: StuG III Ausf. G
                          Experience received: 398
                          Credits received: 15,909
                          Battle achievements: Mastery Badge: "3rd Class"


                          Стана грешка и попаднах в Т10 битка както виждате загубихме НО....

                          С втората снимка се гордея особено... риплея е забавен.

                          World of Tanks replay on wotreplays.com. Ultramarine_BG



                          Attached Files
                          Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                          Comment


                            bigbeer написа Виж мнение
                            Ееее, това да не преобучиш поне за сребро си е голямо набутване. Губиш огромно количество безценен опит който с нищо не може да се възстанови. Мноого зле.
                            При прехвърляне на екипаж и преобучаване на друг танк, губиш само от главната специалност, която се въстановява бързо - не губиш от допълнителните скилове.
                            Поне така аз го разбирам, до сега тази процедура не съм я правил xD
                            War, war never changes..

                            Comment


                              Здравейте!В момента се мъча с немския Pz.Sfl.V.Мамичката му!Та питам и при вас ли беше така труден за игра или аз го не мога?

                              Comment


                                Вземеш ли последното оръдие танкът се променя тотално!
                                Преди това с 105мм е голяма мъка.

                                Ясно е, че трябва да си скрит някъде назад, защото видят ли те си мъртъв.Но танкът има и друго скрито оръжие и това е наклонът на оръдието.
                                Когато обаче си принуден да влизaш в по-близък бой търси начупения терен.Имаш такава алфа за нивото си, че можеш да довършваш с един удар.За това изчакай някой да остане на по-малко живот от другата страна на хълма, покажи се съвсем леко, довърши го и пак се прибери.

                                Танкът не е корава машина, която може сами да изнесе играта, но ако му се отдаде възможност прави страхотни неща, но си трябват съотборници, които да поемат ударите докато ти вършееш.
                                Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                                Comment

                                Working...
                                X