Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Германски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    don4o написа Виж мнение
    Приятелю защо го написа това!Сега ще ме накараш и тази линия да развивам-като че ли са ми малко другите линии!!Офффффффф
    Виноват!!! Ама..какво да сторя като ме изкефи машинката!? Това са мои усещания, може на теб да не ти хареса и ще ми тежиш на съвестта Ама ако съм те подвел ще те черпя бира край някой басейн в Арбанаси или на рокерския събор
    http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

    Comment


      Imperial написа Виж мнение
      откога играеш? Понеже това, което си написал, няма нищо общо с WoT.
      От две години някъде, защо? Играл съм много игри в почти пълния диапазон между фантастични и напълно реалистични симулатори. Тази е по средата. Има исторически моменти, които не са перфектно реализирани, има и аркадни измислици. Но фундамента и почива на историческата връзка между игровите танкове и реалните бойни машини. Да съгласен съм че тази връзка не е много добре направена и именно това ме дразни в нея най-много. Но това е фундамента на играта, на която се основава популярността и. По тази връзка примерно се различава от mech warior. Ако не броим и разликите в интерфейса естествено, но те са маловажни. И в двата случая караш едни виртуални кутийки, които се стрелят в сравнително равностойно разпределени отбори. В едната игра имаме изцяло фантастичен сюжет, а в другата исторически сюжет, много грубо базиран на битките през ВСВ и малко след нея. За това според мен WOT трябва да се развива в посока историческа идентичност между игровите и реалните машини, като естествено се запазва някакъв игрови баланс. За това според мен най-слабите моменти в играта са включването на елементи извън историческите танкови сражения, като унищожаване на танкове с индиректен огън в реално време например. Но това е мое мнение естествено.

      Comment


        BacillusBulgaricus написа Виж мнение
        Виноват!!! Ама..какво да сторя като ме изкефи машинката!? Това са мои усещания, може на теб да не ти хареса и ще ми тежиш на съвестта Ама ако съм те подвел ще те черпя бира край някой басейн в Арбанаси или на рокерския събор
        Аз за такива неща бързо се навивам!

        Comment


          feersum написа Виж мнение
          Таман и аз да напиша същото! Ужас... Снощи тръгнах по Marder 38T, ама не ми се хаби свободният опит, та ще го карам бавно и полека.
          Играй ги всички, аз винаги така правя като подкарам някоя линия. Не прескачам със свободен, а го ползвам само за модули.

          Аз стигнах до т6 и до тук всички машини са чудесни. На Nashorn-a първите 10 битки държах 2К среден демидж

          Comment


            radoslav_691 написа Виж мнение
            Здравейте,аз съм нещастен собственик на недуразумението Aufklarrungspanzer-.
            ,
            колега , както ти писах зарязвай немците и се меткай на китайчетата.



            Last edited by veso_t; 30-11-2013, 12:10.

            Comment


              Не обърквай човека!Немската линия е най всеобхватната и там всеки може да си намери танк или цял клон от дървото което да му пасне!Има много по добри танкове от който и да е китаец!Да-съгласен съм че сега има някои интересни танка при китайците.Като цяло доминиращите танкове са немски и руски.Не ги ли развива просто губи!А най добре е той сам да се полута докато разбере кое е за него и кое не.

              Comment


                don4o написа Виж мнение
                Не обърквай човека!Немската линия е най всеобхватната.
                Приятелю, човека се жалва от ЛЕКИЯ танк Aufklarrungspanzer, не от немците по принцип.
                Имам над 400 битки с Леопардчето и още над 100 със Лукса - ако иска да играе сериозно леки танкове - WZ,AMX, T71.

                Comment


                  don4o написа Виж мнение
                  Не обърквай човека!Немската линия е най всеобхватната и там всеки може да си намери танк или цял клон от дървото което да му пасне!Има много по добри танкове от който и да е китаец!Да-съгласен съм че сега има някои интересни танка при китайците.Като цяло доминиращите танкове са немски и руски.Не ги ли развива просто губи!А най добре е той сам да се полута докато разбере кое е за него и кое не.
                  Напротив. Немската линия винаги е била най-малоумна. Единствено Е-100, WTF E-100 и Leopard-a стават за нещо.

                  Comment


                    ViktorKitov написа Виж мнение
                    Напротив. Немската линия винаги е била най-малоумна. Единствено Е-100, WTF E-100 и Leopard-a стават за нещо.
                    Категорично не съм съгласен с такова крайно мнение!

                    И още нещо - АКО това е линк към твоя профил http://worldoftanks.eu/community/acc...1-ViktorKitov/ на европейският сървър, и АКО нямаш други профили на европейският или други сървъри, как разбра, че немската техника е малоумна, без да имаш и един бой с немски танк?
                    Само от тестовете преди излизането на пореден пач?
                    Last edited by BacillusBulgaricus; 21-11-2013, 17:26.
                    http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                    Comment


                      BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                      Категорично не съм съгласен с такова крайно мнение!

                      И още нещо - АКО това е линк към твоя профил http://worldoftanks.eu/community/acc...1-ViktorKitov/ на европейският сървър, и АКО нямаш други профили на европейският или други сървъри, как разбра, че немската техника е малоумна, без да имаш и един бой с немски танк?
                      Само от тестовете преди излизането на пореден пач?
                      Не трябва да съм карал Ферари за да знам, че е бързо. Като цяло немците имат 4-5 читави танка и другото е леш (Без да броим педобирските 1-4 нива).

                      Comment


                        BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                        Категорично не съм съгласен с такова крайно мнение!

                        И още нещо - АКО това е линк към твоя профил http://worldoftanks.eu/community/acc...1-ViktorKitov/ на европейският сървър, и АКО нямаш други профили на европейският или други сървъри, как разбра, че немската техника е малоумна, без да имаш и един бой с немски танк?
                        Само от тестовете преди излизането на пореден пач?
                        На мен ми харесаха единици от немските машини, останалите не се открояват с нищо особено. При руските и американските машини в момента има много малко слаби танкове, за разлика от германските.

                        Comment


                          ViktorKitov написа Виж мнение
                          Не трябва да съм карал Ферари за да знам, че е бързо. Като цяло немците имат 4-5 читави танка и другото е леш (Без да броим педобирските 1-4 нива).
                          Викторе аз също не съм съгласен! И да, това че не си играл някои машини те лишава от това да ги познаваш изцяло.
                          Изключваме Т1-Т4
                          В Т5 StugIII e изключителна машина, при това е супер забавна.Сравнена с руския еквивалент превъзхожда във всяко едно отношение с изключение на алфата.
                          Имам достатъчно боеве и на двете машини!
                          Т6 - малкия тигър и Носорога са страхотни машини, най-малкото равностойни на руските противници.
                          Т7 - JP-то е много добър разрушител, винаги бих предпочел да съм в него пред СУ-152 въпреки, че и руснака много ме радваше.
                          Т8 - Тигър 2 е супер подценяван танк и е доста труден за игра, но е способна машина, ако се ползва правилно, IS-3 е по-добрия танк и по-лесня за усвояване, но и Тигър 2 има какво да покаже.PepeII от няколко участия на 1vs1 взе първо място и трето, ако не се лъжа, при това все в дуели с ИС-3.
                          Е-75 даже и като противник е трудна машина, това трябва да си го усетил и без да си го играл.За мен беше по-лесно да се опазя в него отколкото в Е-100, просто брнята му позволяваше повече.
                          За Пантерите не искам да говоря, тъй като не съм ги играл, но Е-50 и Е-50М са много способни машини.
                          А цялата линия от артилерии е повече от добра, за мен лично най-добрата! Имам опит с Френски и Руски за сравнение.

                          П.С. Един съвет пробвай да играеш и със останалите нации не се ограничавай само до тези трите.Това дава нов поглед над играта и най-малкото дава нови идеи!
                          Поне при мен пробването на различни машини значително подобри играта ми
                          Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                          Comment


                            Немското дърво има 2 лоши машини - Aufkl. Panther и Jg.Pz4, които все пак се справят някак си.
                            Всички останали танкове са много добри машини, стига да знаеш как се карат.

                            Аз съм играл с всички танкове до 8-мо ниво на всички нации, и са единици тези които не са ми харесвали. Горе изброените, M3 Lee, Type-34.. и въпреки, че ги ненавиждам, имам интересно добра статистика с тях..
                            War, war never changes..

                            Comment


                              Ultramarine, напълно съм съгласен за изброените от теб машини, на мен също ми бяха много приятни. Обаче в тиъра им има и по-добри. Единственото изключение е JagdPanther - за мен беше най-добрия Т7 TD, който съм играл. Не знам как е след като им смениха двигателите, може сега Т25 да е по-добър.

                              Comment


                                Пример с хамериканците (Подчертаните са грубо ОP)

                                T V - T49, Sherman, Т1

                                T VI - Hellcat, Sherman E8

                                T VII - T25, T29, T20, T71

                                T VIII - T32, M26, T69, T28 P,

                                T IX - M103, T30, M46

                                T X - Т1103, Т110Е4, Т110Е5

                                Comment

                                Working...
                                X