Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Германски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Здравейте,аз съм нещастен собственик на недуразумението Aufklarrungspanzer-хареса ми като визия и динамика и в техн.дърво е на последна позиция на леките танкове,затова го запазих и е вече елитен.Но...мъката е страшна,не ти се дава никаква възможност да печелиш кредити и точки опит-99%си с Т9-10 хеви метъл,които се карат от добри играчи и те ликвидират веднага,от опити за светене много пари и опит не се изкарват..Ако някой се е мъчил с това,нека понапише,защото аз като мазохист мисля да си я държа,ако ще и докато дочака по-добри времена...

    Comment


      Аз спрях със немската линия леки на Леопарда и се прехвърлих на китайските, макар че френската линия с АМХ май е по-добре.
      Не си съвсем прав за парите/опита. При добра карта за леки и при свестни съотборници, които да изпаряват това, което светнеш си в горната част на класацията по опит, с парите винаги си на плюс. Освен ако не плющиш злато де, но това се прави в специални ситуации. Доста често ми се е случвало с Лео да съм топ танк по опит в Т7-Т8 битка.
      Тъпото е , че наистина ти трябват добри съотборници. Добър светляк решава изхода на битката, но някой друг трябва да свърши черната работа.
      Леките ги играя с мрежа, бинокъл и очилата.
      Екипажите са с лампа за командира и разширен обзор за командира, камуфлаж за всички без изключение, за радиста пак разширен обзор.
      Виктор Китов е майстор на леките (и не само), той може да ти каже нещо полезно, ако се появи.

      Comment


        Aufkl. Panther е много странен танк за мен, тромав и голям за скаут. Коничното оръдие обаче е добро и точно, а теглото позволява танка да се ползва за таран срещу други леки скаути или артилерия.

        Очаква се да има немски ЛТ 8, като WG планираха да е RU 251:
        New German tier 8 light tank via VK2801 (some might have already found that out) will be RU 251 Prototype SpPz mit 90mm BK Dimensions:...


        Танка трябваше да е лека версия на Леопард 1, разработчиците така го бяха описали. Аз лично го чаках с нетърпение, но за съжаление не можеха да съберат достатъчно данни за него.

        В момента не е ясно дали в играта на 8-ми тиър ще е той или друг проект и кога ще го въведат. Според последните постове от Сторм трябва да е скоро, според мен в първите три месеца на 2014-та. Аз лично съм събрал 75К опит на Aufkl. Panther и чакам бъдещо развитие по темата.

        Comment


          veso_t написа Виж мнение
          Аз спрях със немската линия леки на Леопарда и се прехвърлих на китайските, макар че френската линия с АМХ май е по-добре.
          Не си съвсем прав за парите/опита. При добра карта за леки и при свестни съотборници, които да изпаряват това, което светнеш си в горната част на класацията по опит, с парите винаги си на плюс. Освен ако не плющиш злато де, но това се прави в специални ситуации. Доста често ми се е случвало с Лео да съм топ танк по опит в Т7-Т8 битка.
          Тъпото е , че наистина ти трябват добри съотборници. Добър светляк решава изхода на битката, но някой друг трябва да свърши черната работа.
          Леките ги играя с мрежа, бинокъл и очилата.
          Екипажите са с лампа за командира и разширен обзор за командира, камуфлаж за всички без изключение, за радиста пак разширен обзор.
          Виктор Китов е майстор на леките (и не само), той може да ти каже нещо полезно, ако се появи.
          Леките танкове са мъртви. Няма никакъв смисъл да се играят в момента, а да не говорим за Аufk. Panther-a. Само WZ-132, Т71 и AMX 13 90 са донякъде актуални.

          Иначе уменията са ОК, за модулите зависи какъв стил светене предпочиташ (Въпреки, че активното светене е почти безполезно напоследък).

          Comment


            ViktorKitov написа Виж мнение
            Леките танкове са мъртви. Няма никакъв смисъл да се играят в момента, а да не говорим за Аufk. Panther-a. Само WZ-132, Т71 и AMX 13 90 са донякъде актуални.

            Иначе уменията са ОК, за модулите зависи какъв стил светене предпочиташ (Въпреки, че активното светене е почти безполезно напоследък).
            Тук съм съгласен с теб последно време ми е доста трудно с леките машини.WZ-132 се оправя що годе прилично, но съм принуден повечето време да го играя като среден.
            Nobody has three balls but some people have two very good ones!

            Comment


              Ами то и в реалността леките танкове не са имали особена роля в танковите битки. По-скоро са използвани като разузнавателни и противопехотни машини. Лек танк навлязал във визуалния обхват на среден или ОБТ (някъде около два километра на открити терени), едва ли се очаква да живее дълго.

              Comment


                Angelmr написа Виж мнение
                Ами то и в реалността леките танкове не са имали особена роля в танковите битки. По-скоро са използвани като разузнавателни и противопехотни машини. Лек танк навлязал във визуалния обхват на среден или ОБТ (някъде около два километра на открити терени), едва ли се очаква да живее дълго.
                Хайде стига с тая реалност в WoT...

                Comment


                  Да,благодаря,но не мога да разбера,защо 99% съм в битка на Т9-10,какво им пречи да ме пуснат в битки Т-5-7 или 6-8 например,там също има леки,средни,тежки...

                  Comment


                    ViktorKitov написа Виж мнение
                    Хайде стига с тая реалност в WoT...
                    Защо? Ако ще се бяга напълно от реалността, има mech warior примерно или други фантастични и фентъзи игри. WOT е игра с исторически машини. Такива са се били в реалността в епични битки. Така че най-естественото нещо е игровите машини да повтарят поведението на реалните си прототипи. А който иска да кара някакви измислени кутийки цифри стрелящи с неутронни бластери, нека си намери фантастична игра. Тази тук е историческа. И трябва да се развива в тази посока.

                    Comment


                      Angelmr написа Виж мнение
                      Защо? Ако ще се бяга напълно от реалността, има mech warior примерно или други фантастични и фентъзи игри. WOT е игра с исторически машини. Такива са се били в реалността в епични битки. Така че най-естественото нещо е игровите машини да повтарят поведението на реалните си прототипи. А който иска да кара някакви измислени кутийки цифри стрелящи с неутронни бластери, нека си намери фантастична игра. Тази тук е историческа. И трябва да се развива в тази посока.
                      Няма да си правя да труда да отговоря на подобна глупост. Тъкмо няма да се оспами тотално темата.

                      Comment


                        radoslav_691 написа Виж мнение
                        Да,благодаря,но не мога да разбера,защо 99% съм в битка на Т9-10,какво им пречи да ме пуснат в битки Т-5-7 или 6-8 например,там също има леки,средни,тежки...
                        Защото ММ-ът на танка е такъв, че по-леко от тиър 8 битка няма да видиш (тоест битка, в която има танкове от ниво 6, 7 и 8).
                        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                        Comment


                          Angelmr написа Виж мнение
                          Тази тук е историческа. И трябва да се развива в тази посока.
                          откога играеш? Понеже това, което си написал, няма нищо общо с WoT.
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            Pz.Sfl. V (Sturer Emil) ще остане в гаража ми!!! Не съм очаквал да напиша това, особено след воя по форумите и след кошмара на първото оръдие. С въпросното стоково оръдие, стрелях само със злато, защото със смешното пробитие 169 си заникъде.
                            ОБАЧЕ, щом сложих топовата пушка, започна истинският кеф! 231 пробитие и 490 демидж! Приказно оръдие! Точно е и зарежда за под 12 секунди. Научих се и по-добре да се крия и да ползвам уникалния ъгъл на свеждане надолу на оръдието. В три или четири игри, убих по 7 противника без изобщо да си сменям позицията!!! Стоях и стрелях като на стрелбище. (На картите "Скала" и "Мурованка" разбира се )
                            Макар танкът да спазва тадицията за отсъствие на броня на цялата тази линия ТД-та, все пак издържа 3, та и 4 попадения понякога. Всички други до него умираха от два.
                            Харесвам тази машина и ако не я променят нещо, редовно ще я играя!
                            http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                            Comment


                              BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                              Pz.Sfl. V (Sturer Emil) ще остане в гаража ми!!! Не съм очаквал да напиша това, особено след воя по форумите и след кошмара на първото оръдие. С въпросното стоково оръдие, стрелях само със злато, защото със смешното пробитие 169 си заникъде.
                              ОБАЧЕ, щом сложих топовата пушка, започна истинският кеф! 231 пробитие и 490 демидж! Приказно оръдие! Точно е и зарежда за под 12 секунди. Научих се и по-добре да се крия и да ползвам уникалния ъгъл на свеждане надолу на оръдието. В три или четири игри, убих по 7 противника без изобщо да си сменям позицията!!! Стоях и стрелях като на стрелбище. (На картите "Скала" и "Мурованка" разбира се )
                              Макар танкът да спазва тадицията за отсъствие на броня на цялата тази линия ТД-та, все пак издържа 3, та и 4 попадения понякога. Всички други до него умираха от два.
                              Харесвам тази машина и ако не я променят нещо, редовно ще я играя!
                              Приятелю защо го написа това!Сега ще ме накараш и тази линия да развивам-като че ли са ми малко другите линии!!Офффффффф

                              Comment


                                Таман и аз да напиша същото! Ужас... Снощи тръгнах по Marder 38T, ама не ми се хаби свободният опит, та ще го карам бавно и полека.
                                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                                Comment

                                Working...
                                X