Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Германски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Аз предпочетох JPanther2 пред Ферди и не съм играл с него.Ето доказателство за анормалния JPzIV от преди секунди.В битка с тиър предимно 8 и 7 аз съм нанесъл най-много демидж, да не говорим че е тройно повече от 75% от отбора, които имат доста по-мощни пушки.Обаче вижте какво е направил противниковият Ферди за половин игра, ако не го бях убил щеше да мине 4к демидж ...

    Click image for larger version

Name:	shot_006.jpg
Views:	1
Size:	480.9 КБ
ID:	532184

    Comment


      И Ферди, и JPanther2 са прекрасни машини - казвал съм го и преди. Така се случи, че първо купих Фердинанда - тогава JPanther2 още го нямаше в играта. Когато го пуснаха, по съвет на колегите от този форум си го взех и него и сега вече не мога да реша, кой от двата дестройъра ме кефи повече!
      http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

      Comment


        Как се справя големият Леопард в рандъмите? Не го срещам много често.
        Някой ден и до него ще добутам...
        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

        Comment


          feersum написа Виж мнение
          Как се справя големият Леопард в рандъмите? Не го срещам много често.
          Някой ден и до него ще добутам...
          За голямото Лео не знам, няма и да науча. Двата танка преди него - Индиеца и Прототипа, за моите възможности и маниер са жив кошмар. Индианчето след 351 боя го направих елитно и победите ми бяха 40% със зор, което е личен рекорд - под 48% не бях падал с машина, която играя редовно. Продадох го с кеф и черпих из входа с Лимонови резанки! Сега си тровя живота с Прототипа. Още е стоков и за това не бързам да го кълна. Нека видя топ оръдието как е. Бронята естествено е мокър вестник. Индиеца поне рикошетеше понякога. Тука с прототипа празно няма. И двата танка драстично често получават критична повреда в боезаряда. Категорично не ми харесват!
          Написаното е само мое лично мнение и никого не обвързвам с него. Искам само да кажа, че не си позволявам да пиша за качествата на танк, без да имам ПОНЕ 100-150 боя с него. С Лео-прототипа имам за сега само 24 боя, за това все още се въздържам от категорично мнение.
          Last edited by BacillusBulgaricus; 05-06-2013, 20:53.
          http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

          Comment


            Изиграх няколко битки с Лео-1 на тестовия сървър. Невероятно бърза и маневрена машина. Оръдието е много добро. Бронята е картон, но хванах рикушет от британски ТД - Т10 /тук емотикон - надувам се/. Като цяло танка ми хареса и определено по ми пасна от Т-62А.

            Comment


              feersum написа Виж мнение
              Как се справя големият Леопард в рандъмите? Не го срещам много често.
              Някой ден и до него ще добутам...
              Не знам колко може да се съди от 1 клипче, но си е до стил на игра.
              Сборка модов для патча 0.8.4 - http://www.youtube.com/watch?v=TRL6XNhB1s8Группа Вконтакте - http://vk.com/thejovesТема на форуме - http://forum.worldoftanks....

              Comment


                Може би си играл с него прекалено агресивно като със същински среден танк. За индианеца имам предвид, прототипа още не съм го взел. Според мен този танк трябва да се играе малко като Т25/2 на стероиди.

                Comment


                  Angelmr написа Виж мнение
                  Може би си играл с него прекалено агресивно като със същински среден танк. За индианеца имам предвид, прототипа още не съм го взел. Според мен този танк трябва да се играе малко като Т25/2 на стероиди.
                  Не знам, друже. Старах се, ей Богу! Осъзнавам, че 50% вината е в мене, ама... С този тип танкове не успявам да съм полезен на отбора си явно. С гордост заявявам, че с Индианеца даже спечелих 3 ( три) !!! медала "Стоманена стена", което предвид бронята му, граничи с невъзможното
                  http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                  Comment


                    Засега - десетина игри - Индиецът ме радва. 90мм оръдието е отлично!
                    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                    Comment


                      feersum написа Виж мнение
                      Засега - десетина игри - Индиецът ме радва. 90мм оръдието е отлично!
                      Подтиснах се!
                      Ще увелича злоупотребите си с алкохол!
                      http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                      Comment


                        BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                        Подтиснах се!
                        Ще увелича злоупотребите си с алкохол!
                        Спокс. Явно е до стил на игра. Аз съм далеч по-зле. Нямам ни една "стена". За над 200 битки само няколко снайпера, караул, някой и друг съюзник и 3 пъти "косата на смъртта". Хич не е гъсто. Интересно, как въобще съм взел "Ас" и за какво ? Тромавичка ми е за медиум машинката. Та не се коси много и наздраве.

                        Comment


                          BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                          Подтиснах се!
                          Ще увелича злоупотребите си с алкохол!
                          Наздраве, аз цяла вечер злоупотребявах, може за това да е вървяло добре

                          bigbeer написа Виж мнение
                          Спокс. Явно е до стил на игра. Аз съм далеч по-зле. Нямам ни една "стена". За над 200 битки само няколко снайпера, караул, някой и друг съюзник и 3 пъти "косата на смъртта". Хич не е гъсто. Интересно, как въобще съм взел "Ас" и за какво ? Тромавичка ми е за медиум машинката. Та не се коси много и наздраве.
                          На втората игра изкарах трети ранг - без хич да се напъвам. Но наистина е тромавичък. Вярно, че още нямам последния двигател де, но след игри с Т-44 и Тайп 59 Индиецът ми идва едва ли не неподвижен
                          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                          Comment


                            Вече имам 84 битки с VK 30.02 (D), и все още стоя на 2-ра степен. Според XVM го играя със синя ефективност - около 1800 средно, а не мога да мръдна нагоре - явно ми липсва една щастлива битка.

                            Comment


                              Сложих топ-оръдието на Лео-Прототипа. Започва да прилича на истински танк. Оръдието е отлично. Останалите модули още са стоковите. Май има надежда като направя и тях топови, танкът да вземе и да ми хареса

                              Победа!
                              Битка: Руинберг 14 юни 2013 г. 22:24:19 ч.
                              Танк: Leopard prototyp A
                              Опит: 758
                              кредита: 26*659
                              Постижения в битки: Изкусен стрелец
                              http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                              Comment


                                Вчера взех VK 3002D още ми е гол като пушка(с изключение на 250% екипаж,който подготвях специално на него на Т-25) танкчето не знам защо ми носи някаква извратена радост(въпреки,че досега под тиър 9 битка с него не съм виждал и трябва да се се въртя като балетмайстор за да дупна нещо) танкчето ми се вижда мобилно и въртеливо бронята дава изненадващи рикошети като му взема веригите и двигателите ще е направо осичка вторият купол се върти бавно,но с това съм свикнал на Т-25.
                                Някакви съвети как да го играя ефективно защото аз със средни танкове правя първите си крачки и са ми много по-забавни от тежките даже мисля да се преквалифицирам от тежка нубелка на среден дразнител

                                Comment

                                Working...
                                X