Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Германски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    По подобен начин успях да пречукам ИС-3 с КВ-2, той беше в една от пропастите на Арктика, метнах му се отгоре, падайки му вкарах един 152 милиметров и накрая с таран го избутах във водата, и въпреки че се удави ми даде фраг, ама за съжаление не успях да излезна от подводния бой и аз се удавих..
    (\_/)
    (°_°)
    (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

    Comment


      Леко комично....
      Машинката обаче е страхотна!!!

      От Тетарх-а насам не са ни давали нещо качествено, сега как го изпуснаха това незнам.
      Attached Files
      Nobody has three balls but some people have two very good ones!

      Comment


        Ultramarine написа Виж мнение
        Леко комично....
        Машинката обаче е страхотна!!!

        От Тетарх-а насам не са ни давали нещо качествено, сега как го изпуснаха това незнам.
        Наистина прекрасна машина!
        Аз за сега с него съм виждал до тиър 4 само,но дори и там може да направи големи бели а в тиър 3 коли и беси като ми стане скучно си ги развъртам с ФЦМ 36 и троля новобранците а ти доказваш че го бива и за прекрасен скаут в тиър 5 битки,абе...няма празно с Т-15.

        Comment


          И сега като нищо ще го нърфнат
          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

          Comment


            Интересно ми е какъв беше жизненият цикъл на Тетарх-а (аз се регистрирах малко след като са го раздавали и го нямам) .Дали беше нърфен сериозно?
            Pz38fasdfasdf доста го орязаха, но той беше почти непробиваем за всичко което виждаше като ММ, а това предимство е лесно за реализиране от неопитни играчи.
            Т-15 разчита на скорост, скорострелност и добро радио, а тези му предимства не могат да бъдат използвани от масовят играч, за това се надявам, че няма да го пипат.
            Nobody has three balls but some people have two very good ones!

            Comment


              Тетрарч не е пипан досега.

              Comment


                След като изкарах от линията на Tiger P---VK 45.02,мисля да изкарам Ferdi.Прочетох добри неща за него.Та за въпросите.
                И той ли е оръфан,като цялата немска линия на издръжливост?Държи ла на бой или който стрелне...
                На коя линия заставате е него в предвид големите габарити?
                Или по просто попитано с това бавно зареждане на топовото оръдие,колко изстрела правиш преди да те шитнатНе знам до колко е маневрено.Рядко се случва да се падна с Ферди да го наблюдавам.Специфична машина е и играта мисля трябва да му е малко по различна.

                Comment


                  Та за Е-50 с кое оръдие се играе предпочитано? Топовото 8.8 или 10.5 , защото ако е второто си спестявам от опита.
                  Клан [8282] .

                  Comment


                    alfbandi написа Виж мнение
                    Та за Е-50 с кое оръдие се играе предпочитано? Топовото 8.8 или 10.5 , защото ако е второто си спестявам от опита.
                    Аз го карам със 10.5. 8.8 прави мизерна щета, а тоя танк влиза в битки срещу тиъри 9 и 10 - просто това оръдие не върши работа.
                    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                    Comment


                      Мерсаж ,спести ми едни 30 000 ХР .
                      Клан [8282] .

                      Comment


                        Bloksir написа Виж мнение
                        След като изкарах от линията на Tiger P---VK 45.02,мисля да изкарам Ferdi.Прочетох добри неща за него.Та за въпросите.
                        И той ли е оръфан,като цялата немска линия на издръжливост?Държи ла на бой или който стрелне...
                        На коя линия заставате е него в предвид големите габарити?
                        Или по просто попитано с това бавно зареждане на топовото оръдие,колко изстрела правиш преди да те шитнатНе знам до колко е маневрено.Рядко се случва да се падна с Ферди да го наблюдавам.Специфична машина е и играта мисля трябва да му е малко по различна.
                        Ferdinand е 1:1 копие на корпуса на Tiger P като вместо купол имаш 128mm оръдие, което не прощава пробивайки 250мм и за 500 щети.
                        Пробива се колкото и Tiger-a, малко по-трудно в суперструктурата, освен от нива 9 и 10.
                        Ако Tiger-a ти е харесал, и Ferdinand-a ще ти хареса.
                        War, war never changes..

                        Comment


                          Фердито беше супер преди да въведат златеникавите снаряди, тогава беше кошмарно (допълнително в него момент аз играех само средни танкове) а сега е просто поредният фраг. Спроед мен за сегашният баланс Ягодова пантера 2 е по-добрата машина.....но това е за начина по който аз обичам да играя.

                          Comment


                            И аз мисля, че Ферди вече е демоде. Обичах много тази машина, беше сред любимите ми. Една торба медали ми е изкарал. 1325 боя имам с Фердинанд, но преди месец го продадох. Танкът вече е демоде и поради причината, която казва Гоги - златните снаряди, но според мен и заради променената динамика в играта на нивата, в които играе Ферди. Навлязоха нови модели бързи, повратливи танкове. Освен това се появи новата линия немски дестройъри, която в много отношения засенчи старата. Тази линия предлага предишната (че и по-добра) огнева мощ, при по-добра динамика, по-добър обзор и коефициент на маскировка, като е жертвана бронята. Както може би вече всички виждате, Ферди, а и Ягдпантер 2 са все по-рядко явление. Все още ги има, разбира се и могат да вгорчат живота на всеки противник, когато са в майсторски ръце.
                            http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                            Comment


                              Едно време хората не знаеха къде да стрелят.
                              Аз винаги пробивах ферди от пред със 175мм оръдие от всякакъв ъгъл в мустаците, само да съм достатъчно близо за да ги уцеля.
                              А ако съм много близо и долната броня се пробива, ако се показва.
                              Даже и вмомента не ползвам златни снаряди за да го пробия.
                              War, war never changes..

                              Comment


                                StrEagle написа Виж мнение
                                ... само да съм достатъчно близо за да ги уцеля....
                                МНОООГО важен момент ако фердито знае как да играе е малко вероятно да си много близо...поне когато мене много ми тровеше живота фердита срещах основно на 300+ метри...иначе като си близо е друга песен.....друг момент е че се помнят основно битки в които е бил трудна мишена...то по него време и КВ-5 беше гадост невиждана.

                                Comment

                                Working...
                                X