Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Германски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Бе не беше толкова зле. От към 150м се целеха 3 от 4 пъти някъде, и то със руските оръдия дето луната не можеш да уцелиш..
    С немското 75L/70 от 250м се цели.
    War, war never changes..

    Comment


      Да попитам на Тигър 2 без вериги може ли да му се сложи купол и/или оръдие? И ако не, то става ли с подобрено окачване?

      Comment


        Rumen SF написа Виж мнение
        Да попитам на Тигър 2 без вериги може ли да му се сложи купол и/или оръдие? И ако не, то става ли с подобрено окачване?
        С подобрено окачване става.Доколкото помня и купол трябва да смениш.

        Comment


          а какъв е проблема да погледнеш викито на играта? там пише колко тежи стокова машина, колко държи окачването и колко тежат модулите...същото и в играта в дървото го пише....

          Comment


            Искам да купя премиум танк.Колебая се между Т25 или Pz IV-S.Има ли ги някой в гаража да сподели нещо за тях?

            Comment


              Bloksir написа Виж мнение
              Искам да купя премиум танк.Колебая се между Т25 или Pz IV-S.Има ли ги някой в гаража да сподели нещо за тях?
              Аз имам Т-25,та това е една евтина бърза диско въшка която вади спокойно по 22-30 хилки на победа без премиум(и до 37 хиляди съм стигал без бонуси)а на загуба по 12-18. Един от малкото премиум танкове който може да е ефективен както на върха така и на дъното на битката в тиър 7 може да се изнесе бързо на предна позиция и да спотва а после може да дебне за сгодна възможност и да кълве враговете отстрани(че и отпред оръдето е добро) а в тиър 5 направо коли и беси
              има и 610 точки живот което помага срещу скорострелни дупчилки като Т-34,но танка за съжаление е доста тромав и въпреки,че е адски бърз завива като кораб а и купола не се върти много бързо така че фланкване с него само в краен случай.
              Пц 4С пък е чиста снайперистка машина(всъщност това беше старият непремиумен Пц 4(Дарт Вейдър) преди да го разделят в 8.0 май беше) сега му дадоха прем статус малко повече кръв и го пратиха на тиър 6 където съдейки от тестови обиколки с него по тестовите сървъри се справя доста добре и вади бая кеш.
              Зависи за коя линия ти трябва повече за пантерите или леопардите стилът на игра на Пц 4с е сходен с този на пантерската линия а Т-25 повече клони към този на леопардите.

              А ето това е битка с Т-25 от днес:
              Click image for larger version

Name:	shot_368.jpg
Views:	2
Size:	499.5 КБ
ID:	539739 Click image for larger version

Name:	shot_369.jpg
Views:	1
Size:	456.2 КБ
ID:	539740 Click image for larger version

Name:	shot_370.jpg
Views:	1
Size:	431.3 КБ
ID:	539741
              Като извадим бонусите от према и мисията чисто 34605 кредита а подобни битки на тиър 5 с Т-25 никак не са рядкост
              Last edited by falcon_bg; 30-03-2014, 12:14.

              Comment


                Tiger II - тяжелый танк, ТТХ, описание, гайд, обзор, фото и видео внутри танка, вики, секреты тяжелого танка Тигр 2, страна-производитель - Германия, модель Tiger II (Королевский танк) в Ворлд оф Танкс на веб-ресурсе wiki.wargaming.net.

                И аз нещо съм залитнал по германски танкове ! Вчера купих Тигър 2 .

                Comment


                  Bloksir написа Виж мнение
                  Искам да купя премиум танк.Колебая се между Т25 или Pz IV-S.Има ли ги някой в гаража да сподели нещо за тях?
                  Имам и двата, Т25 вади повече пари от Pz IV-S, a и играта с него за мен е удоволствие. Т25 е по-бърз и повратлив от Pz, с прилична броня за Т-5, оръдието пробива достатъчно, а парите които вади са добри. Pz IV го държа без да го играя, той е за снайпене от втора линия има добре защитен купол, който често дава рикушети, но в корпуса всеки го дупчи. Съгласен съм на 100% за всичко писано от колегата, но кеша при мен твърдо е към Т25. Преди време правих битка с двата, като Pz имаше с 1/3 повече нанесен демидж (около 1500 към 1000), а Т25 имаше засвет (около 1000 към 300). Резултата беше с около 1/4 по-добър за Т25 и от тогава панцера почти не го изкарвам от гаража.

                  Comment


                    Благодаря ви за отговорите!Забравих да уточня,че не ми трябва толкова за кредити,а за здравина и пробитие.Но логично,щом вади кредити,значи ставаСега,ще взема Т25,а по нататък панцера.Въпреки,че повече май ще ме кефи Pz IV S.Може би защото има по германски вид и има по здраво оръдие.Въпреки,че не знам срещу 7 тиър,как ще се представя.Това оръдие го сравнявах с другите,които съм играл и не можах да го намеря.Само линия D не съм изкарал до 8 тиър и не знам там дали го има(не съм търсил),но те и го дават,че е само за два танка.

                    Comment


                      Тигер 2 взех да го играя с първото оръдие с 200 дм независимо че отворих второто 300дм не пробива и не стреля точно !

                      Comment


                        emkirov написа Виж мнение
                        Тигер 2 взех да го играя с първото оръдие с 200 дм независимо че отворих второто 300дм не пробива и не стреля точно !
                        Нещо не ти е наред с уменията вероятно. В този клас и лвл по-точно оръдие няма.

                        Comment


                          Нещо не ти е наред с уменията вероятно. В този клас и лвл по-точно оръдие няма.

                          То няма такива скиловете са на 80% как с първото оръдие стрелят точно а с другото не ?
                          Last edited by emkirov; 04-04-2014, 23:35.

                          Comment


                            Та за Т-25.Купих си така наречения премиум танк.Честно казано няма такава повърня от това нещо наречено танк!Нищо общо с немското!!!Ако требе да търсим предимства,трябва с лупа да ги търсим.Маневрен,като КВ.Като набере върви,но мен не ми трябва за формулаОръдието дупчи до 5 тиър,след това нънци.На 5 снаряда един влиза.Мерника е типично,като на КВ-1.Свива много бавно и е изключително неточно за немската линия!Ако играете за кредити,панцер-4 или Шуг,ще печелят повече и са много по приятни за игра!Толкова ми стана отвратителен,че ще го продам.Поне да остане нещо от него.Не знам,може би защото играя постояно срещу 6-7 тиър,но е безполезен според мен!
                            Last edited by Bloksir; 12-04-2014, 12:21.

                            Comment


                              Рядко виждам описание на танк което да има толкова малко общо с реалността.

                              Като набере върви,но мен не ми трябва за формула
                              Тогава кой те е карал да взимаш среден танк? Средните танкове служат за бързо заемане на позиции и скоростни битки. Ако искаш бавен и брониран танк, последното което трябва да поглеждаш е един среден танк.
                              Last edited by Angelmr; 12-04-2014, 13:48.

                              Comment


                                благодаря и аз мислех да се набутам с това чудо

                                Comment

                                Working...
                                X