Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Някой знае ли как се формира демиджа при таран. Ясно е че зависи от масата и скоростта, но бронята влияе ли? Трябва ли да се стремим винаги да удряме противника отстрани/отзад или при такива с кръгова броня(КВ) няма значение?

    Comment


      vvasman написа Виж мнение
      Някой знае ли как се формира демиджа при таран. Ясно е че зависи от масата и скоростта, но бронята влияе ли? Трябва ли да се стремим винаги да удряме противника отстрани/отзад или при такива с кръгова броня(КВ) няма значение?
      Мисля, че най-сигурния начин да се разбере е теста в тренировъчна. Ако съм он-лайн (ника ми е като тук) съм готов да съдействам.

      Comment


        Днес изглежда не ми е ден.Не че съм добър играч но обикновено не ям толкова много бой!Само за да взема премията за деня на ис 3 и на тигър 2 дръпнах назад с 50000!Играта ми тръгна със СУ-100М1.Там по принцип играя с лекота.Дайте ако искате съвет къде може да бъркам с ИС-3 и с ТИГЪР 2. С тях доста често съм на минус(играя без премиум!)

        Comment


          Когато играх Ис-3 направо си изкарваше пари /вярно с премиум/, но при правилна игра и със стандартен акаунт би трябвало редовно да е на плюс.

          Comment


            @Ultramarine , Angelmr , feersum Благодаря ви за отговора ви, мисля да го пробвам Т54 май ще отговаря на моя стил игра.

            @vvasman Най-вероятно и бронята е важна, имаше и умение което също влияе при таран, по късно ще го погледна кое точно беше. Ако ме видиш в играта и искаш да тестваме пиши ми ( PanzerBG ).

            Comment


              Май ще се бръкна за 20 кинта да пробвам с премиум.Но предполагам че и в мен има грешки-играя от ноември миналата година.Стигнал съм до 8-ми тиър.Почти всички руски и германски осмици са ми отключени но купени имам само ИС3 и ТИГЪР 2

              Comment


                don4o написа Виж мнение
                Днес изглежда не ми е ден.Не че съм добър играч но обикновено не ям толкова много бой!Само за да взема премията за деня на ис 3 и на тигър 2 дръпнах назад с 50000!Играта ми тръгна със СУ-100М1.Там по принцип играя с лекота.Дайте ако искате съвет къде може да бъркам с ИС-3 и с ТИГЪР 2. С тях доста често съм на минус(играя без премиум!)
                ИС-3 се играе по-скоро като среден танк - маневрен бой, стрелба отблизо. Това си е танк за бой от първа линия. Докато за мен силата на Кралския Тигър е в боя от разстояние и снайперирането. Но и в близкия бой не е слаб - само гледай да стоиш "на ромб" спрямо противника, и си крий долния преден бронелист - пробива се лесно.
                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                Comment


                  Прав си .Но изглежда аз съм малко повечко човек на импулса. И постоянно налитам-трудно се въздържам.С две думи търся си белята.Натрисам се без да мисля а после се ядосвам.А пък за Тайп 59 не ми се говори-по закона на мърфи все на мен налитат и като ме почнат обикалят ме и направо в бяс изпадам.ММММММ......... ИМ!

                  Comment


                    don4o написа Виж мнение
                    Прав си .Но изглежда аз съм малко повечко човек на импулса. И постоянно налитам-трудно се въздържам.С две думи търся си белята.Натрисам се без да мисля а после се ядосвам.!

                    To`no za towa bi trqbwalo d ati dopada ИС-3, той така се играе, и за да е ефективна бронята трябва да гледаш към противника челно...ако пък ти с еиграе хептен агресивно ориентирай се към високите нива леки,

                    Comment


                      Той наистина ми допада но все още нямам хитовото оръдие и доста ми е трудно.Но определено с Т 34 85 остава завинаги при мен.Освен това съм карал даже и Т 34

                      Comment


                        don4o написа Виж мнение
                        Той наистина ми допада но все още нямам хитовото оръдие и доста ми е трудно.Но определено с Т 34 85 остава завинаги при мен.Освен това съм карал даже и Т 34
                        Боже господи,Т-34-85 е такова дърво,дето никъде го няма.Опс,пропуск,има го.В китайската линия,където се нарича Type 58.

                        Tанка определено не е за снайпване,бавно събира кръгчето и снаряда пак лети,където си иска.
                        За надстрелване от средни дистанции също не става - бронята му е картонче.
                        За близък бой е пълно дърво.Много инертен,вял на маневри и бавно набира.
                        Отлична цел е за артита и дестроери,понеже за класа си е едричък.
                        Лесно се пали.
                        Лесно губи екипаж,един сплаш може да избие половината с лекота.
                        Няма скорост,позволяваща му да гони стандартните за това ниво скаути,като Елки и Т-50-ки.

                        От чист мазохизъм направих над 500 битки с китайския аналог,който леко превъсхожда просъветския оригинал.Исках да намеря поне едно прилично качество,което да му придаде някаква стойност.Въпреки,че достигна коефициент 1,25 убити средно на битка и успя да килне на няколко пъти до 9 противника за битка,си остава едно от най-некадърните творения в играта.Много е зле.Ама мнооого.
                        Last edited by bigbeer; 29-03-2013, 09:56.

                        Comment


                          Що бе, на мен ми беше приятно с Т-34-85. За 110 битки с него имам 60% победи. Вярно, че повечето игри ги направих докато машината имаше 100 мм Д-10Т, но и с 85мм съм направил поне трийсетина битки.
                          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                          Comment


                            И на мен Т-34-85 ми допада доста, и колкото и еретично да свучи след като му махнаха 100 мм ми допада повече.

                            Comment


                              feersum написа Виж мнение
                              Що бе, на мен ми беше приятно с Т-34-85. За 110 битки с него имам 60% победи. Вярно, че повечето игри ги направих докато машината имаше 100 мм Д-10Т, но и с 85мм съм направил поне трийсетина битки.
                              Gaden Gogi написа Виж мнение
                              И на мен Т-34-85 ми допада доста, и колкото и еретично да свучи след като му махнаха 100 мм ми допада повече.
                              Навремето нямаше реална конкуренция.Тогава съветската линия беше много ритната и единствено ВК3601 можеше да му се опре в неговия клас.След като изкараха Е2 на джъмбото и особено след британските медиумки - сериозно потъна в класацията.А когато направиха новите леки,от по-висок клас,работа за него не остана.Сега е просто една посредствена мишена.Играх Тайпа толкова дълго,точно заради спомените от едно време.

                              Не бих казъл,че 85мм пушка го спъва,сравнена със старата 100мм.Дори е малко по-точна и динамична при сходна пробивност и дмж.Просто играта дръпна напред и го обезличи.

                              Comment


                                На мен Т-34-85 ми харесваше много, даже мислех да го оставя за постоянно, ..... но после премислих.
                                Иначе ВК-3602 според мен го превъзхожда много, Шърман Е8 е на неговото ниво, а Кромуел е по-слаб.

                                Comment

                                Working...
                                X