Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Gaden Gogi написа Виж мнение
    айде без да се обиждаме а?
    Кое те обижда? Че обявяваш танковете, с които не можеш да играеш, за криви, фантасмагорични, и извратени?

    Що ли те извадих от Ignore списъка... айде пак там.
    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

    Comment


      Ей аман от многознайковци, преди да го засерат много добре си играех с мардера (за което си има и статистика), интересно в руският форум хората споделят моето мнение.
      ....силно ще ми се накриви от това че ме игнорираш

      П.П. като ти гледам статистиките не си много "по-прав" от мене, а и със само 19 битки с Мардер някак не ще да си най-голямият капацитет по него

      Comment


        Ако питаш за премиумна машина аз съм много доволен от играта и доходността с Т-25. Освен това е перфектен за трениране екипажа на немските СТ.

        Comment


          До сега не съм похарчил пари за играта, едва ли това ще се промени скоро. Бих могъл да купя злато само чрез СМС, а това е самоубийство!
          Еще Александр Сергеевич Пушкин говорил: "ДУШИ прекрасные порывы". Надо правильно расставлять акцент, товарища офицеры.

          Comment


            Един нубски въпрос от мен:

            Има ли начин да си напълня склада с евтини консумативи(аптечки и ремонтни комплекти) преди да е свършило НГ намаление - да ги сваля от танка и да ги пратя в склада, после да купя други?

            Пробвах да ръчкам какво ли не и не става, вместо да купи нов комплект зарежда пратения в склада.

            А по темата за Мардера - любима машинка ми е и с нея съотношението фрагове и победи/битки ми е най-добро. Но имам чувството, че даже и последния пач резнаха точността на оръдието без да го обявят. Нека другите играчи да споделят, но преди 8.2 на голямо разстояние имах доста по-висока успеваемост.

            Comment


              Би трябвало да можеш да си купиш колкото пожелаеш, правил съм го преди. Само задай бройката, примерно 10 аптечки, при което 1 ще се зареди на указания слот, останалите 9 отиват в склада и си ги ползваш после. Аз се бях запасил за около месец преди година при една руска разпродажба.
              Еще Александр Сергеевич Пушкин говорил: "ДУШИ прекрасные порывы". Надо правильно расставлять акцент, товарища офицеры.

              Comment


                Ами щом не искаш премиумна машина, тогава при мен най-добре е печелил винаги КВ-1, във всеки случай много повече от премиумния Матилда Бляк Принс.

                Comment


                  CaptMick написа Виж мнение
                  Дайте съвет за доходоносна машинка в ниските нива към момента, че нещо не съм в час със сегашното състояние? ........... До сега не съм похарчил пари за играта, едва ли това ще се промени скоро. Бих могъл да купя злато само чрез СМС, а това е самоубийство!
                  За любителите на бърза и маневрена врътка - Pz III/IV,Comet-a u T-49,за троловете КВ-1,за можачите Stug.Има и още редица доходоносни на 5/6 ниво,но тези са най-емблематичните

                  Comment


                    bigbeer написа Виж мнение
                    за троловете КВ-1
                    Ееееее, хайде сега, вярно че ми е любимец, ама що пък трол?

                    Comment


                      CaptMick написа Виж мнение
                      Би трябвало да можеш да си купиш колкото пожелаеш, правил съм го преди. Само задай бройката, примерно 10 аптечки, при което 1 ще се зареди на указания слот, останалите 9 отиват в склада и си ги ползваш после. Аз се бях запасил за около месец преди година при една руска разпродажба.
                      Човека явно пробва да ги купи през танк.Пътя е друг. Отиваш първо на "магазин" -> "оборудване" или "снаряжение" -> маркираш отметки "всички нации" и "всички танкове" -> покупки на кило докато ти свърши кинтата.

                      Comment


                        Даааа.
                        Явно ще се насоча към Pz III/IV, защото ми е най-близо и имам бая стаж с него при руснаците... После ще драпам за Щуг-а, само дето минаването през Хетцер-а е изнервящо...
                        Еще Александр Сергеевич Пушкин говорил: "ДУШИ прекрасные порывы". Надо правильно расставлять акцент, товарища офицеры.

                        Comment


                          uzi71 написа Виж мнение
                          Ееееее, хайде сега, вярно че ми е любимец, ама що пък трол?
                          Щото може да се движи на макс с една ръка,докато с другата чатиш,с другата си човъркаш в носа,с другата чоплиш семки.....опс май станаха повече.Опитвал съм да го движа със затворени очи и дори без нет - резултата е същия: 3 убити,5 ранени и 2 медала средно на битка.Единия задължително "стоманена стена".

                          Comment


                            Хахахахаха приема се - вярно е!!! Обаче пък колко хора изобщо не могат да го играят - потрисал съм се.
                            Т-34-85 също печели много добре дори и без премиум, ама се играе по трудно.

                            Comment


                              CaptMick написа Виж мнение
                              Даааа.
                              Явно ще се насоча към Pz III/IV, защото ми е най-близо и имам бая стаж с него при руснаците... После ще драпам за Щуг-а, само дето минаването през Хетцер-а е изнервящо...
                              Хетцера е леко пипнат от онова време насам.Малко по динамичен е,малко по-невидим,и със голямото дупкало прави доста поразии.Вече не го пуска както преди със 3-4 класа по-големи,а макс до 2 нива над неговото като не рядко е в топа.В такива случаи "косата на смъртта" му е редовна гостенка.

                              Бих ти насочил вниманието към вероятно новите за теб Т-49 и британската линия медиуми.От Cruiser III до Comet са уникално приятни за игра машинки.Които освен бързина,динамика и маневреност имат и уникална точност (подобна на немски снайпери) перфектна скорострелност и сериозна пробивност на пушките.Cromwell е и,танк на месеца,което му дава бонус на парите от всяка битка,надхвърляща бонуса дори на някои премиум машини.Консуматива за снаряди и ремонта на всички е минимален.

                              Comment


                                bigbeer написа Виж мнение
                                Човека явно пробва да ги купи през танк.Пътя е друг. Отиваш първо на "магазин" -> "оборудване" или "снаряжение" -> маркираш отметки "всички нации" и "всички танкове" -> покупки на кило докато ти свърши кинтата.
                                Благодаря!

                                Comment

                                Working...
                                X