Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Angelmr написа Виж мнение
    Променена е нормализацията от 8 на 5 градуса. Това няма ефект при изстрели близки до перпендикулярното но въздейства много при изстрели пуснати под ъгъл. А пантерата е снайперистки танк с малокалибренооръдие, който разчита на попадения от големи дистанции. Но малокалибреното оръдие бързо си губи пробивността. Докато при стрелба от голяма дистанция ще е трудно да се прецелиш в слаба зона, така че вероятността от рикушет не само че става по-голяма, но и този танк губи повече ефективна бронебойност от други танкове. Аз например предпочитам близкия бой и нямам чак толкова големи проблеми с намаляване на нормализацията. Пак усещам малко по-големи трудности, но са едва забележими.
    Ако се чудиш на къде да поемеш, обмисли американската тежка линия или хибридната линия между танкове и разрушители. Не са снайпери, но са страховити в заемането на стрелкови позиции невъзможни за други танкове. А минутното им поражение при повечето танкове е само за завиждане. Т49 например е много забавна и пъргава машинка.
    Благодаря за информацията, защото днес с нейна помощ Пантерката отново взе медал войн. като разчистих хангара си взех ягд пантера с която гледам да давам далечни изстрели, а резултата е кеш в сметката и то добър резултат.

    Comment


      feersum написа Виж мнение
      Актуален списък на българските кланове на EU сървъра: (10x to Miaz)

      Цифрите след името означават: Средна ефективност, брой машини 10 тиър, брой топ артилерии, Личен Състав
      EPIC 1391 568 86 97
      BRAVE 1188 279 38 100
      EPICS 1124 18 2 33
      BG_AD 1113 274 28 97
      VKSBG 1074 37 6 13
      HWBG 1041 14 1 18
      BGPZB 1020 9 - 45
      BGA 983 110 14 90
      BBUL 972 32 2 23
      SLAVA 965 47 6 96
      M_A_N 952 55 8 75
      TZAR 945 14 2 76
      S_O_T 939 12 - 34
      BG2AD 937 10 2 43
      BGTC 890 1 - 99
      EXPEN 884 10 - 40
      BGA-2 838 - - 24
      BTD 770 - - 15
      BGTD 584 - - 6
      Аз членувам в BGРZB, клана е на няколко месеца, но сме се събрали доста грамотни играчи.В момента още градим нещата и определено този процес на взаимно изграждане на някаква организация ми допада.
      Виждам, че и вие споменавате кланове по постовете си, ако е удобно споделете къде членувате, форум имате ли, може да успеем да организираме тренировка поне.

      П.С. Тези девет Т10 танкове дето ги пише за нас от утре ще са 10 :Р

      П.С.2 На каква база се изчислява средната ефективност на клана
      Nobody has three balls but some people have two very good ones!

      Comment


        Ultramarine написа Виж мнение
        Аз членувам в BGРZB, клана е на няколко месеца, но сме се събрали доста грамотни играчи.В момента още градим нещата и определено този процес на взаимно изграждане на някаква организация ми допада.
        Виждам, че и вие споменавате кланове по постовете си, ако е удобно споделете къде членувате, форум имате ли, може да успеем да организираме тренировка поне.

        П.С. Тези девет Т10 танкове дето ги пише за нас от утре ще са 10 :Р

        П.С.2 На каква база се изчислява средната ефективност на клана
        В BRAVE съм, по-голямата част сме бивши членове на HWBG.

        За средната ефективност мисля, че е усреднена ефективност на играчите. Малко странен е тоя коефициент, и не съм сигурен точно как се пресмята. Става въпрос за ефективност в битка. Според www.planetwot.com моята например е 1334.25, което е средна работа.

        BGPZB да нямате нещо общо с фен-клуба на Sabaton случайно?
        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

        Comment


          feersum написа Виж мнение
          В BRAVE съм, по-голямата част сме бивши членове на HWBG.

          За средната ефективност мисля, че е усреднена ефективност на играчите. Малко странен е тоя коефициент, и не съм сигурен точно как се пресмята. Става въпрос за ефективност в битка. Според www.planetwot.com моята например е 1334.25, което е средна работа.

          BGPZB да нямате нещо общо с фен-клуба на Sabaton случайно?
          Аз немога да се справя с тоя сайт за статистиката, нито мен ме намира, нито кланът ни.

          Едва ли или аз не знам за такова нещо (аз всъщност не знам и кой е Sabaton), но щом нито във форума, нито в ТС, нито в чата се е споменавало значи няма връзка.
          Nobody has three balls but some people have two very good ones!

          Comment


            Ultramarine написа Виж мнение
            Аз немога да се справя с тоя сайт за статистиката, нито мен ме намира, нито кланът ни.

            Едва ли или аз не знам за такова нещо (аз всъщност не знам и кой е Sabaton), но щом нито във форума, нито в ТС, нито в чата се е споменавало значи няма връзка.
            За да се намериш в тоя сайт, трябва първо да се регистрираш, иначе няма как да ти покаже статистики.

            Bulgarian Panzer Battalion е името на фен-клуба на метъл групата Sabaton.
            Шведи са, пеят за битки, войни, танкове, и преди създаването на групата са се запознали в казармата - служили са заедно в ... танков баталион
            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

            Comment


              Based on defense/capture ratio Ultramarine_BG is a highly aggressive player.

              Efficiency: 1212.47

              Има ли някаква причина тия шведи да си кръстят клуба "Bulgarian" или е някакво съвпадение
              Иначе нашият клан е Bulgarische Panzer-Zerstörer Brigade [BGPZB]
              С афинитет към немското, както се вижда, но имаме една групичка русофили отцепници
              Nobody has three balls but some people have two very good ones!

              Comment


                Ъъ, имах предвид българския фен-клуб

                Според сайта и аз съм highly aggressive - имам доста повече превзети флагове отколкото спасени наши.
                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                Comment


                  Based on defense/capture ratio The_Voice_of_Reasons_1 is a highly aggressive player.


                  то това за всички май го пише.... трябва да смятата коефициента спрямо средният а не спрямо база която са си измислили.

                  Comment


                    Gaden Gogi написа Виж мнение
                    Based on defense/capture ratio The_Voice_of_Reasons_1 is a highly aggressive player.


                    то това за всички май го пише.... трябва да смятата коефициента спрямо средният а не спрямо база която са си измислили.
                    Тц, виж например за играчите в топ 10 по % победи - примерно MARMIST с 74.27%: Based on defense/capture ratio MARMIST is a extremely defensive player.


                    ...тоя същия ми се обясняваше един път в официалния форум да си мълча, и че мнението ми нямало значение, защото съм имал под 60% победи.
                    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                    Comment


                      И аз съм от БРЕЙВ, ама не сме се засичали с феерсум, ще се радвам да се запознаем.

                      Comment


                        Ха,
                        Based on defense/capture ratio lt_Ro_Laren is an extremely aggressive player.

                        Аз съм екстремно агресивен играч. Не че не си го знаех де.

                        Comment


                          feersum написа Виж мнение
                          ...тоя същия ми се обясняваше един път в официалния форум да си мълча, и че мнението ми нямало значение, защото съм имал под 60% победи.
                          Някой хора се вземат твърде насериозно Иначе силно ме съмнява тези 74% да ги е направил в рандъм битки

                          Comment


                            feersum написа Виж мнение
                            да нямате нещо общо с фен-клуба на Sabaton случайно?
                            за тях не знам, но ние с гласовете сме почетни членове, даже не само в българския
                            <<..........>>

                            Comment


                              Бях на концерт на Sabaton в София. Подгряваха Hammerfall. Вокала им са просълзи завалията, като видя колко фенове имат в България и как всички знаят текстовете им A Panzer Battalion е култова песен, макар, че се пее за американски танкове, а не за немски както ми се иска
                              http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                              Comment


                                BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                                Бях на концерт на Sabaton в София. Подгряваха Hammerfall. Вокала им са просълзи завалията, като видя колко фенове имат в България и как всички знаят текстовете им A Panzer Battalion е култова песен, макар, че се пее за американски танкове, а не за немски както ми се иска
                                И аз съм фен на Сабатон

                                Comment

                                Working...
                                X