Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Imperial написа Виж мнение
    Вчера играх с Е-100 на ел хашиш със 150мм. Стрелях само по танкове на отсрещния склон, с нормални бб снаряди. Уцелвах всеки път, пробивах всеки път (с-у Т10 танкове). Статистически невъзможно.

    Всичко се случва.
    imperial,пусни тото
    Last edited by fidelis; 11-09-2012, 12:24.

    Comment


      Здравейте, да ви се оплача, че и мен успяхте да зарибите. от вчера джиткам с леките танкчета и за 8 бързи игри имам цели 2 фрага . И сега нямам търпение да свърша работа и да я подкарам наново...

      Comment


        boyankolev написа Виж мнение
        Здравейте, да ви се оплача, че и мен успяхте да зарибите. от вчера джиткам с леките танкчета и за 8 бързи игри имам цели 2 фрага . И сега нямам търпение да свърша работа и да я подкарам наново...
        Забавни и доходни игри ти пожелавам Фраговете няма чак толкова голямо значение Важното е да се забавляваш и релаксираш след работния ден

        Comment


          Аз пък предварително знаех, че ще се зарибя, затова толкова време не започвах да играя, но преди около месец сина ми направи регистрация, подлъга ме да влезем във взвод и се започна.
          Така че, пожелавам ти удоволствие от играта.

          Comment


            boyankolev написа Виж мнение
            Здравейте, да ви се оплача, че и мен успяхте да зарибите. от вчера джиткам с леките танкчета и за 8 бързи игри имам цели 2 фрага . И сега нямам търпение да свърша работа и да я подкарам наново...
            Поздравления приятелю добре дошъл в клуба
            То и аз не мислех да се зарибявам ама .. ей на Игричката е добра но най трудно свикнах че ме убиват първия път изпаднах в бяс някакъв

            Comment


              Ами аз му свикнах май - 33 игри вече и общо цели 9 фрага, ама вече джиткам с БТ-2...

              Comment


                гати тъпнята, с ИС-3, не мога да пробия челно КЖ-5...а той ме пръсна..пак челно...да не споменавам че е по-бърз...моето е с екипаж на 98% на второ умение, не е като да са льохмани

                Comment


                  ... не знаеш ли къде да стреляш КВ-5 челно...
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment



                    Тоя цирей се стреля дори странично

                    Comment


                      Или в циците отпред
                      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                      Comment


                        feersum написа Виж мнение
                        Или в циците отпред

                        Ей цицоман ша развратиш момчето как ти се привидеха цици в тоя кютук , не знам

                        ПП

                        Мерси за инфото "feersum" , не знаех за тях ама и трудно ще се целят предполагам

                        Comment


                          Знам къде да го стрелям, дистанцията не позволяваше.

                          Comment


                            Между другото на европейския модулите са на половин цена, интересно но тая промоция не я видях обявена ...
                            Ясно , довечера трябва да играя само с Love и Type59

                            Comment


                              seekerr написа Виж мнение
                              Ей цицоман ша развратиш момчето как ти се привидеха цици в тоя кютук , не знам

                              ПП

                              Мерси за инфото "feersum" , не знаех за тях ама и трудно ще се целят предполагам
                              Па има си ги, аз съм си с мръсно подсъзнание, виждам ги
                              С немските машини ги целя без проблеми. С ИС-3 не бих се пробвал да снайперирам каквото и да е

                              seekerr написа Виж мнение
                              Между другото на европейския модулите са на половин цена, интересно но тая промоция не я видях обявена ...
                              Ясно , довечера трябва да играя само с Love и Type59
                              Само с любов довечера, а ? ))

                              Ако я има промоцията - и аз ще поцикля само с премиум машинариите. И без това ми трябват още около 2 млн пари, че да си купя Е-50М.
                              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                              Comment


                                Амбицирал съм се да отворя всички немски машини и всички да са с елитен статус. :-) Фактически ми останаха двете тежки девятки, двете тежки десятки и артилериите без първите две. Другото е готово - разкрито и елитно :-)
                                http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                                Comment

                                Working...
                                X