Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    С артилерията това се случва, и трябва много да се внимава...в смисъл артилериста д авнимава, но е нужен опит, най-вероятно той е стрелял по нещо много близко и по полегата траектория, просто снаряда не е минал достатъчно високо и е закачил тебе. А този си беше предател, такива са разстрелват, което беше обяснено детаилно защо му се еслучило ийаче плява и безмозъчност много...най честа аситуация : аз със реден тамк. с мене още два тежки, срещу нас 3-4-5 тежки...аз тръгвам, скъсвам са д аманвррирам, 5 минуту си забавлявам вразите, нашите тикви си стят зад ъгъла и ...абе сигурно и т не знаят какво чакат...като напоследният такъв случай стрепах един тигър и едно КВ докато се правех на акробат (патън със 100% екипаж и стабилизатор), накрая ми псиан и се махнаах от там...при положение че всичките 5 (КВ-то беше в другият край на картатат ама просто ме поблазни да го гръмна) се занимават асамо с мене, обърнали са гръб (буквално) на моите "съюзници" ...и ония пуйчат и нищо не правят, накрая им казах че не са тигри ами с акрави (бяха два кралски тъгъра) и си ги оставих даис се спасават срещу 4-те останали врази (единият тъгър го гръмнах)...

    Comment


      Офф в тази игра имам чувството, че ако не си с тежък танк си е направо та*ак работа. Играя с Т-34-85 много е зле тоя танк картонена броня всичко ме дупчи а със 100мм оръдие, което е супер бавно презареждащо ако извадя повече от 10% на някой се радвам :/ и само като видя, че и следващия тиър е с това оръдие ми се отиграва. Не виждам да е кой знае колко маневрен. Абе с две думи хване ли ме някой тежък танк колкото и да се мъча каквито и маневри да правя всеки път ме "прегазва" с 2 удъра.

      Comment


        е значи не си за този просто, мен лично средните танкове ме кефят, даже сегс с тежките си пъпля просто за дневният дабъл...иначе вчера в една битк ана лейквил точно един 34-85 беше топ гън, по едно време беше стигнал до 6 фрага, просто беше навсякъде където искаше, аз пъплех с Т29, просто докато стигна до интересното място и то е свършило...докато със среден мое да ис навсякъде където има нещо за трепане...пък никой не те кара да стоиш да те стрелят, затов аимаш маневреност...гледам от маневреност с еоплакваш- на какви проценти ти е екипажа? сложил ли си схубавото окачване? иначе ако искаш да сравниш вземи си един КВ да се видиш в чудо инач емоят любим среден е Т20, страшилище, вярно всичко ме продупчва...ако ме целне обаче, а с моето 80 мм мога да дупна доста от нещата срещу които ме пуска...ао не челно то по бордовете, или веригите, тов амного помага на артитата...изобщо средният танк е страшно нещо...до преди съвсем малко най-добрият бой ми беше с Е8, 8 фрага на планинският проход, включая един като мене 1:1 ...не беше така, един него вщуг му помагаше...не им помогна, минах картата два пъти...и щях още да колна но с еполакомих за фрагов еи скочих непредпазливо на едно ВК....

        Comment


          8 фрага с мардера, просто звероидална машина.

          Comment


            Е аз рекорда ми е 6 със Мардер 2, иначе сега мъча ВТ-7 ама нещо слабичък ми се види обикновено 1:1 което е добре за Руски танк )
            Ама все ме пуска срещу КВ-та и D-2 направо като ги видя ми се доаква.......снощи едно КВ пое над 10 изстрела по бордовете , и се отказах та ме гръмнаха.
            Sub sole nihil novi est

            Comment


              A защо се вреш в КВ-то?
              скъсай му еригите колкото да се отчетеш и си подмини натам... много обичак КВ-та, с мардера като съм, 3 такив аи хоп, имаме си Халонен...а кто съм с по-големит емашини са просто забавни...

              Comment


                Още 2М кеш до Е-100 ама тази седмица ще е нон-стоп работа и няма да стане.
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  Вече май започнах да схващам как се играе с среден танк. Хващам се с 2-3 тежки танка и се лепвам с тях и карам пред тях да им скаутвам видим ли нещо го целя във веригите и тежките го опукват бързо. И най-важното не се хвърлям първи и не бързам както правех преди. Те нещата стават по-бавно с приплъзване и прекриване. Жалко че не правя много щети, а ми се иска. Абе май ще си го взема Т-43.

                  Comment


                    Е не само вериги, може д аизчакаш докато тръгнат да се дебнат тежките и да флангираш вразите, много е приятно за стрелящ по бордовете и задниците на нищо не подозиращи тежки танкове, също така твоя работа е да ловиш чуждите леки танкове, и в началто да пазиш артилерията...пък и ако си с хубаво оръдие може да снайперистваш от далече.

                    Comment


                      Мда, аз откакто сложих на Пантерата дългото 75мм всяка втора игра взимам снайпер медал.
                      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                      Comment


                        при мене с патъна е така...въпреки че снарядите са евтини и се изкушавам да стрелям и по подозрителни храсти, е тежките където ми е 1000 пари снарядя се въздържам от подобни глупости..
                        Това което ем радва на средните е че може д аис на много емста и да стреляш по много врази, с разни тежки туталки не става.

                        Comment


                          То ясно, с тежкия хванеш ли единия фланг, трудно ще се върнеш да помогнеш на другия чак. Вървиш и трепаш, вървиш и трепаш - докато победиш или загинеш
                          А с пантерата успешно успявам да прелитам от фланг на фланг и да запълвам дупките.
                          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                          Comment


                            е аз лично предпочитам да отварям дупки Пък и тежките не са панацея, вярно ако имаш зверилище 2 нива над тебе ще се дупне трудно.

                            Comment


                              Gaden Gogi написа Виж мнение
                              при мене с патъна е така...въпреки че снарядите са евтини и се изкушавам да стрелям и по подозрителни храсти, е тежките където ми е 1000 пари снарядя се въздържам от подобни глупости..
                              Това което ем радва на средните е че може д аис на много емста и да стреляш по много врази, с разни тежки туталки не става.
                              Значи нямаш още 105мм. С него ще станат нещата доста по-различни.
                              albireo написа
                              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                              Comment


                                нямам си защото си няма и патън, имах предвид пършинг тази седмица може и да се докопам до Патън но ме съмнява че ще стигнат парчките, пък предвид че пускам еТ57 в производство май няма д аима много време

                                Comment

                                Working...
                                X