Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    220 битки с Пършинга, 80% попадения, и то при положение че често сетрелям по разни движещи с ебързо леки гадове, пък и има навига да гърмя на 450+ метра...
    Иначе е пътлно с тъпигьози в ирата, вчера на лейквил, тръгвам епрез града, 3 или 4 тежки и аз с пършинга, ние сме в южната база, те тръгват по най-левият път аз през града ...и ги гледам как запечват на първото кръстовище още, и ги държи един самотен среден..тръгвам аз към него, пътем трепвам нещо германско, отивам трепвам въпросният среден, ония тръгват да се влачат.гледам около църквата две пантери, гръмнах едната, другата се скри зад ъгъла...тръгвам да я гоня и едн от нашит еКВ ми препречва пътя...ама не върви след нея ами си пусийства на ъгъла и ми пречи д амина...грмнах един КВ-2 пътем упсях нашият д аго заобиколя стрелнах пантерата критично и докато презаредя на нашето КВ-3 му дойде смелост показа се и ми крадна фрака..вче след като остана само една пантера в центъра и другите им дойде смлост и те да с епокажат, последната пантера докато бягаше от мене (фу че бърза пущина) се нахендри прави в нешит етежки и те дори съумяха да я трепнат...
    Идеята беше че хем карат тежки танквое, хем се врат по ъгли и зад всички, аз все си мисля че тежкияттанк трявба (при разузнат враг) да тръгне първи и д аг ангажира, разчитайки на броня и на въоръения, а не съвършенно безинициативнода стои зад ъгъла и да ЧАКА, при това говорим за съотношени 2-3-4 тежки срещу един среден., айде разбирам да стои там някое ферди или друга извергщина...
    От друга стран атова позволява ан пъргавит индивид със редният танк да търчи насам-натам и да прави фрагове и парички,

    Comment


      Gaden Gogi написа Виж мнение
      ...
      От друга стран атова позволява ан пъргавит индивид със редният танк да търчи насам-натам и да прави фрагове и парички,
      Освен ако не е Т54, която е 90% минус

      Comment


        Имам въпрос. 100мм оръдие на Т-34-85 пише че скорострелността е 7,06-8,50 а реалната скорострелност е 7,06. Как да я направя на 8,50 пълнача ми е на 100%.

        Comment


          Не се подвеждай, скорострелността на оръдието зависи от танка.
          Иначе може да я увеличиш с rammer.
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            ----------

            Comment


              Абсолютен хаос - едни нагоре, други надолу
              Ясно е само, че машинките от Т5, 6 и 7, които масово се използваха за събиране на средства, вече няма да са толкова доходоносни.
              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

              Comment


                Вярно Т7 в момента не ми носи нищо, търпя го заради точките да събера за следващия, иначе днес взех Hetzer и не е зле ама ме мета при тигрите.....тъпа работа.
                Ама не е зле още не съм сложил 105мм оръдие ама бива
                Sub sole nihil novi est

                Comment


                  Хетцера е чудовище ако т епусне същият тиър, с 105 мм са на по едно попадения,а повечето не могат да те пробият...аз съм сложил вентилатор, рамър и съндъче с инструменти...

                  Comment


                    Ей, тъпи рашки бе, "глас" от къде си, "глас на колко си години" "глас това" "глас онова"

                    Comment


                      Хора да ви питам за играта, че след последното обновление не мога да я играя нито в европейския нито в руския сървар. Фипса ми в най добрия случай е 7 , а пинга около 240 и страшно трудно се управляват танковете, а за стрелба въобще не мога да говоря, като ме унищожат още в самото начало всичко става черно бяло. Искам да разбера как са при вас нещата. Отделно това дето го говорите заразни руски речи при мен го няма

                      Comment


                        Това с рашките е на тестовият сървър за 7.2, където също гледам пинга е по-висок, отделно по никое време го спряха з апрофилактика....иначе понежеса дали по 15 злато за тестване, и аз заредих пършинга само с подкалибрени...разни ИС-ове ми с енапули много страшно след като опатках 4-5 от тях, говоирм за 3, 4 и дори ИС-7 а ановото ахмериканско дърво е много приятно, тази вечер ще си взема хелкат, картите не с аособенно очарователни.

                        Comment


                          А новият ъбдейт само на руския сървър ли е? Защото аз играя на европейския и няма нищо ново.

                          П.п. до колкото разбрах това си е отделин сървър

                          Comment


                            Хора питам ви дали имате някакъв проблем с играта за който аз споделих преди малко а вие ми говорите за вашите успехи. Дайте малко информация.

                            Comment


                              Как да ти помогнем като не знаем какъв е проблемът?

                              Аз не успявам изобщо да се вържа за тестовия сървър, само server busy ми дава през цялото време.
                              albireo написа
                              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                              Comment


                                Да и аз стигам само до busy server

                                Comment

                                Working...
                                X