Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Twolf написа Виж мнение
    Здравейте , играя играта от два дена , и имам един въпрос : Когато искам да си сложа 5сантиметровото оръдие на Panzer III , ми изписва че купола не е съвместим , пробвах и с двата и пак така. Нкякакви идеи ?
    За кой от двата Панцер 3 говориш? Лекият или средния?
    При лекия не ти трябва другия купол за да сложиш 50-мм оръдия.
    При средния, по-късото 50-мм (L/42) може и със стандартния купол, но за дългото (L/60) ти трябва новия.
    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

    Comment


      А аз вече имам и Lorraine. Всичко ъпгрейднато без най-добрия двигател, но засега играх само веднъж с него, че ми е натоварен денят.
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        1951 написа Виж мнение
        За кой от двата Панцер 3 говориш? Лекият или средния?
        При лекия не ти трябва другия купол за да сложиш 50-мм оръдия.
        При средния, по-късото 50-мм (L/42) може и със стандартния купол, но за дългото (L/60) ти трябва новия.
        За лекият става въпрос , не знам , пробвах и с двата възможни купола и при двете едно и също...
        Загива само онзи който се е примирил с поражението !
        Ханс Улрих Рудел

        Comment


          Twolf написа Виж мнение
          За лекият става въпрос , не знам , пробвах и с двата възможни купола и при двете едно и също...
          Сигурен ли си, че пише, че е несъвместим?
          Защото имам усещането, че танка е станал тежък, не си сложил по-модерното окачване и просто не ти дава да сложиш оръдието, защото е прекалено тежко.
          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

          Comment


            Victory!
            Battle: Arctic Region 20 февруари 2012 г. 23:02:43 ч.
            Vehicle: M26 Pershing
            Experience received: 1*241
            Credits received: 44*475
            Battle Achievements: Sniper

            he he he, 30K чисто парички, без премиум, скъсах се да стрелям и да маневрирам, за съжаление нашите капнаха, иначе се бях натопорчил да пострелям по техните 3 останали тежки,
            само 3 пропуска, и то по един шерман дето беше в хълдаун през цялата карта...чак си се чудя защо си хабих снарядите...ама май само той се виждаше в него момент

            Comment


              M26 e prawенокато за мене, само мога д аис мечатая какво ли ще е като взема М46,
              за сега, 61% победи с него, 77% тоност и се подобрява...най-добрият ми резултат като постоянство, 41 попадения без пропуск...и най-печалившата ми машина от гледна точка на пари...просто убер густо

              Comment


                Здравейте! От 3-4 дни я играя, и в началото много ми хареса, че все пак може да се приложи реалистична игра. Колкото повече навлизам се убеждавам че повечето хора я играят предимно аркадно.
                Знам, че създателите разчитат на масовост, но често противниците имат сериозно превъзходство пред мен, поради следните неща:
                -авто прихващането - което не използвам, защото ме превръща единствено във водач на земеделска машина.
                -изклчена опция за вибрации в снайпер режима - проблемът не е при стрелбата, а при спиране или преодоляване на остро възвишение (особено при ловците) , като минава цяла вечност докато си стабилизирам прицелът, след като машината друсне. При изключена опция имам чувството че играя кънтърстрайк.
                -Из нета има доста модове улесняващи играчите в това да се оцветяват отделните зони на поражение, космически прицели, да се оптимизират графичните ефекти, за да не "пречат" и от всичко това играта се превръща от удоволствие, в нещо като непрекъснато подчинение пред разцъкващи геймърчета.

                Comment


                  ARL 44 е нещо невиждано в областта на грозотията
                  Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                  Comment


                    1951 написа Виж мнение
                    нещо невиждано в областта на грозотията
                    Защо бе?... аз по фешън вериги не съм виждал

                    Comment


                      1951 написа Виж мнение
                      Сигурен ли си, че пише, че е несъвместим?
                      Защото имам усещането, че танка е станал тежък, не си сложил по-модерното окачване и просто не ти дава да сложиш оръдието, защото е прекалено тежко.
                      Да, точно така, оказа се че аз само съм си мислел че съм сложил новото окачване , а всъщност не е така. Сложих го , оттам всичко си дойде на мястото. Благодаря за помощта. Влизам да им подпаля консервите !
                      Загива само онзи който се е примирил с поражението !
                      Ханс Улрих Рудел

                      Comment


                        Петър Илиев написа Виж мнение
                        Здравейте! От 3-4 дни я играя, и в началото много ми хареса, че все пак може да се приложи реалистична игра. Колкото повече навлизам се убеждавам че повечето хора я играят предимно аркадно.
                        Знам, че създателите разчитат на масовост, но често противниците имат сериозно превъзходство пред мен, поради следните неща:
                        -авто прихващането - което не използвам, защото ме превръща единствено във водач на земеделска машина.
                        -изклчена опция за вибрации в снайпер режима - проблемът не е при стрелбата, а при спиране или преодоляване на остро възвишение (особено при ловците) , като минава цяла вечност докато си стабилизирам прицелът, след като машината друсне. При изключена опция имам чувството че играя кънтърстрайк.
                        -Из нета има доста модове улесняващи играчите в това да се оцветяват отделните зони на поражение, космически прицели, да се оптимизират графичните ефекти, за да не "пречат" и от всичко това играта се превръща от удоволствие, в нещо като непрекъснато подчинение пред разцъкващи геймърчета.
                        Здравей,

                        Всичко това, което си изброил, за съжаление са факти.
                        Играта е правена с цел масовост, и разработчиците никога не са претендирали, че целят реалистичен танков симулатор.

                        Всъщност като се замисля, това с изключването на опцията за разтърсване в снайпер режим го въведоха преди половин година може би, точно с цел по-лесна игра.

                        Авто прихващането се използва много рядко, и обикновено е безполезно, защото се прицелва в геометричния център на машината, а не в някое лесно пробиваемо място. Има смисъл на ниските нива, но аз лично спрях да го използвам почти веднага.
                        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                        Comment


                          feersum написа Виж мнение
                          Здравей,

                          Всичко това, което си изброил, за съжаление са факти.
                          Играта е правена с цел масовост, и разработчиците никога не са претендирали, че целят реалистичен танков симулатор.

                          Всъщност като се замисля, това с изключването на опцията за разтърсване в снайпер режим го въведоха преди половин година може би, точно с цел по-лесна игра.

                          Авто прихващането се използва много рядко, и обикновено е безполезно, защото се прицелва в геометричния център на машината, а не в някое лесно пробиваемо място. Има смисъл на ниските нива, но аз лично спрях да го използвам почти веднага.
                          Игрицата е на светлинни години от реализма - това е последното, което трябва да се търси в нея. Добавете сбъркания мачмейкинг, малоумието на случайните съотборници и хоооп... Все пак ме разведрява за известно време, но не съм особено запален и напорист. Според мен в случайните битки има и друг недостатък, а именно невъзможността да се направи отбор с повече от трима. Тогава нещата биха били по-поносими, защото танкът е ефективен, когато се използва координирано с останалите единици. При сегашните правила, много често, наличието на различните типове техника е само теоретично - вместо да работят по предназначение, леките се втурват диво напред още в първата минута, на втората вече ги няма и т.н. Дори и в ротна битка си вв комуникация само с още двама, което при наличието на общо 15 машини в отбора, е капка в морето...
                          Еще Александр Сергеевич Пушкин говорил: "ДУШИ прекрасные порывы". Надо правильно расставлять акцент, товарища офицеры.

                          Comment


                            CaptMick написа Виж мнение
                            Дори и в ротна битка си вв комуникация само с още двама, което при наличието на общо 15 машини в отбора, е капка в морето...
                            Защо само с още двама? В ротните битки не сработва ли вградения voice chat за целия отбор? Или да ползвате Team Speak например?
                            В нашите ротни битки си имаме чудесна комуникация.
                            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                            Comment


                              Новите скилове за екипажа...
                              Звучат адски добре!

                              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                              Comment


                                da , човек ще може да си развие любимата нискотиърна машина до звероидални нива.

                                Comment

                                Working...
                                X