Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    аз тъкмо извърших големи геройства...избързах праха на Приийста снощи и тръгнах да благославям...мож еи д аса променили нещо откакто послено ограх, но бая благословии раздадох...а рпеди малко, степи, насрещна битка, опатках 2-ма...и остаха смао артилериит еим, един хумел и М37..нашите почти бях акапнали...но аз се бах настървил...и тръгнах да ги търся...и "който търси намира"..двет на веднъж..от движение пръснах М37.. Хумела реши да се заиграва...а там хълмов еи не може да ме стреля балистично....как да е, един оцеля...и не беше той...целият отбор ми се кефеше (ние така и така побеждавахме)...по едно време с другата артилерия (също много добър) си мерихме постиженията, и двамата бяхме с по две, до рпеди моето геройство...ам той нямаше снаряди горкият, със Су-26...а приист аноси мнооого, може да се стреля на воля.

    Comment


      Victory!
      Battle: Widepark 24 юли 2012 г. 00:20:14 ч.
      Vehicle: M46 Patton
      Experience received: 867
      Credits received: 24 968

      нищо особенно, но е с 90 мм и беше убер кеф...а д аи съм 4К на плюс...и имам 16 от 17 при все че стрелях от движение и от далече нещо което нямаше как да стане с оная рядка шльокавица 105 ммвата...за моя радост М48 има нормално топ оръдие

      Comment


        Прати ми риплей на някоя "добра" игра с 90мм че си единствения, който съм срещал досега, предпочитащ 90мм пред 105мм.

        Прочее 1 на 1 с-у компетентен Патън със 105мм нямаш абсолютно никакъв шанс.
        Last edited by Imperial; 24-07-2012, 01:07.
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          ако го видя на над 200 м тоя със 105 ще му пръсна шушоните особенно на открита карта....а да, и игрите не са 1:1...там е малко по друга песен, там може да ис циклиш и да се криеш...а ако има още 14 мамуни отсвен твоят цел наоколо...д адопълзиш до нея с танк който няма броня, няма скорост няма точност, и куби поне по два модула и/или член на екипажа на попадение...
          иначе горе съм ти постанл битка...при това на карта която принципно е една от тези на които може и със 105 понеже няма дистанции...в преднат битк ащеше д ами е много интересно как някой със 105 щеше да пръстне светещият АМѝ от 450+ метра...

          Иначе аз споделих че най-вероятно 105 няма д ами хареса още като му видях характеристиките...оказах се прав.

          Comment


            tconiotconev написа Виж мнение
            Благодаря за инфото. Не бих си взел на този етап защото пантерката дупче яко ... е има танкове дето ме измъчват, но като им се знае слабото място е направо рай да се воюва с нея.
            П.П. Днес се накефих напълно. На Ел Халуф правим атака по левия фланг, а аз седя на високото и чакам да ми се появи някой от далеко да го перна. През това време 3- 4 танка се качика по височината и се спускат и нещеш ли един АМХ 12 и едно ВК 3601 стопират атаката. Пуснах им по един от далеко и двата дадоха признаци за попадение, но нашите независимо от това спряха атаката. Взех бързо командирско решение и тръгнах напред да ги подкрепя. В ниското забелязах как едно КВ 1 изскочи зад една канара и тръгва да помага на своите. Пуснах му един и той спря и взе да търси целта т.е кой му скъса веригата. Пусна ми един снаряд но рекушет. Веднага му отвърнах и реших във време на движение да го помпя. Тръгнах напред и минах на мерника. На 4 изстрел КВ то сгъна т.е остана на 3 -4 процента, а моето оръдие не беше презаредило и минах на ТАРАН. Опуках го и тръгнаха напред да помагам на едно КВ 13 което се катереше нагоре по баира където започна бой с едно КВ -1С. Онзи гад бързо го стопи на 3 процента, но след мойта намеса гада бързо даде фира, но един хумел ми прасна един фугас от горе, като ми унищожи перископите. Ядосаха се и тръгнах да го търся като, отново в движение опуках един френски арт, а гадния хумел отново ме подпря. Поисках война и и ми бе дадена. Намерих хумела и му пернах един снаряд , а собственика му ми пише че не съм го поразил, отново още един и гада даде фира, но за довиждане ми пише че отново не съм го поразил. Направо се изпълних от всякъде. За мен битката бе красива особено момента в който гледах КВ то през мерника и го налагах.
            Представих си го... тръпки ме побиха, евала Яка битка е било!

            Подкалибрени се използват редовно на кланови битки. Просто е важно да си сигурен, че ще пробиеш.

            Иначе за рандом няма кой знае колко смисъл, освен да си правиш гаден, скъп кеф
            Например VK3601 има едно конично 7.5см оръдие, което с редовни снаряди не прави почти нищо - 160 пробивност, 65 поражение. Но с подкалибрените... 225 пробивност, 165 поражение, 12 пъти в минута!
            С него ми е рекордът за опит - 9 убити, не помня колко повредени, 2700+ опит - неудвоен
            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

            Comment


              feersum написа Виж мнение
              Иначе за рандом няма кой знае колко смисъл, освен да си правиш гаден, скъп кеф
              Не е чак толкова скъп кефа- 7 до 10 стотинки на снаряд, при промоции на половина. А и не се ползват непрекъснато...само при наличието на дебелокож гад койтоне може да заобиколиш...примерно стои си някакво ферди и ми се блещи, мислейки си че не мога д аго дупна челно

              Comment


                Какво е "тренировъчна стая".Получих 2 покани да се присъединя към такива,но и двете ги изтървах.Кво да се прави,залисах се в битките...

                Comment


                  Team Training
                  --------------------------------------------------------------------------------
                  In this mode, you can make your own room and select the map you wish to play. Then, decide if you want the game to be open to the public, or use the "invite" feature to play only with friends. After the player has responded and joined, drag their name to the appropriate team and start your Battle. Many players use this mode for experiments with various tank mechanics, learning new maps, strategic planning and movement, and the teaching of those new to the game in 1 vs 1 matches. You will not gain any experience points or credits in this mode and your vehicle repairs are free, but you will still need to pay for expended shells and equipment (consumables used).

                  Comment


                    feersum написа Виж мнение
                    Представих си го... тръпки ме побиха, евала Яка битка е било!

                    Подкалибрени се използват редовно на кланови битки. Просто е важно да си сигурен, че ще пробиеш.

                    Иначе за рандом няма кой знае колко смисъл, освен да си правиш гаден, скъп кеф
                    Например VK3601 има едно конично 7.5см оръдие, което с редовни снаряди не прави почти нищо - 160 пробивност, 65 поражение. Но с подкалибрените... 225 пробивност, 165 поражение, 12 пъти в минута!
                    С него ми е рекордът за опит - 9 убити, не помня колко повредени, 2700+ опит - неудвоен
                    Значи ВК 3601 ( минитигър) е един от танковете който много харесвам. Пробвах да воювам и с този коничен 7,5 мм дъргел но на втората битка го шитнах. С 88 мм оръдие е най добре като поражаемост, но като точност само 75 / 70 с дотиквач направо ги размазвах.
                    П.П. Я споделете бързо дотиквача до кай калибър работи като трябва за да не се набутам с него при някое.

                    Comment


                      дотикваа работи при всеки калибър вече си е твоя работа дали го намираш з анужен. Примерно за мен при оръдие с 15 и/мин , т.е цикъл от 4 сек, икономията от 10% или 0,4 секунди ми с евижда безсмилена, особенно предвид че има само 3 слота за оборудване, вече при оръдие с 6 и/мин и икономия от цял асекунда...е тогава го слагам

                      Comment


                        tconiotconev написа Виж мнение
                        Значи ВК 3601 ( минитигър) е един от танковете който много харесвам. Пробвах да воювам и с този коничен 7,5 мм дъргел но на втората битка го шитнах. С 88 мм оръдие е най добре като поражаемост, но като точност само 75 / 70 с дотиквач направо ги размазвах.
                        П.П. Я споделете бързо дотиквача до кай калибър работи като трябва за да не се набутам с него при някое.
                        За 7.5 коничен трябва изрично златни снаряди. Иначе и за чеп за зейе не става.
                        Ако не стрелям с коничния - и аз предпочитам 88мм.
                        Иначе както каза Гоги - дотиквачът върши работа при всички калибри. Аз лично дори и на най-скорострелните предпочитам да слагам дотиквач, включително и на Пантерата съм сложил. За мен разлика и от четвърт секунда има значение.
                        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                        Comment


                          Най-омразното ми нещо - да кампя.Но пък се получи

                          Comment


                            a ti s kakwo si?

                            Comment


                              Pz38t с 4.7 оръдие,на тази карта всеки се скри някъде и реших и аз да пробвам.Макар 9те фрага,не ми хареса да стоя на едно място.

                              Comment


                                Дотиквача е абсолютно задължителен!
                                Всяка част от секундата е от значение. Аз лично дотиквачи съм сложил практически на всичко.
                                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                                Comment

                                Working...
                                X