Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    E2 prodawa li se swoboдно? уж беше само за някакви тестери.

    Comment


      Ааа Джъмбо, аз се обърках с Е4

      Comment


        Аз имам Е4, беше подарък за всички бета тестери с над 1000 битки. За съжаление не е особено добър - ще го пробвам сега с новия ММ, може да става за игра вече.
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          Джъмботое доста прилично...а ако е топ тиър си е направо страшно, аз го играя с 105 мм, че на първат акупола, която е с кръгово брониране не влиза най-хубавото 76 мм....но е особенна машина...

          Comment


            Мазохизмът ми ме тласка към все повече и повече игри с ARL-то.

            Victory!
            Battle: Malinovka 28 юли 2012 г. 23:03:50 ч.
            Vehicle: ARL 44
            Experience received: 2*998 (x3 for the first victory each day)
            Credits received: 27*775
            Battle Achievements: Steel Wall, Confederate
            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

            Comment


              Ха-ха-ха!

              На следващата игра - същите медали!

              Victory!
              Battle: Westfield 28 юли 2012 г. 23:17:12 ч.
              Vehicle: KV-1
              Experience received: 2*583 (x3 for the first victory each day)
              Credits received: 24*400
              Battle Achievements: Steel Wall, Confederate
              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

              Comment


                На мен пък днес не ми е ден.Поиграх колкото да си взема утроения експ. и съотношението победи/загуби сигурно беше 3/30.Защо все в моя отбор се случват хора с никове ХХХ_2005 и темподобни,още не тръгнали на училище сигурно.Ето как завършваха битките

                Обикновено всичките фрагове за отбора ги правех аз,ама не мога да върша всичко сам.Пълни олигофрени бяха всичките ми съотборници днес...

                Comment


                  zwer.rar
                  Бях просто звер, ама ЗВЕР, но с такива съотборници толкова, хам бях с М4, Т5 среден в Т8 битка...
                  Много съм доволен от мене си...

                  Comment


                    забавлявах се с извращения,сложих си 105 мм гаубица на М46 (ако неме напъваш да се занимавам с глупости нямаше да ис купувам нова маи щях да сваля една от двете налични...ама то...) и на Ел Калъф пръснах един Е-50 с нея..при това от доста прилична дистанция...голям кеф...въодушевен скочих на един М110Е4...и го циклих...ам анякаква ягодов апантера ми скуса верифите...

                    Comment


                      Imperial написа Виж мнение
                      Аз имам Е4, беше подарък за всички бета тестери с над 1000 битки. За съжаление не е особено добър - ще го пробвам сега с новия ММ, може да става за игра вече.
                      Пробвай и кажи. Поне за мен машинката е много приятна, но почти безполезна срещу дори един тиър по-горна машина.
                      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                      Comment


                        feersum написа Виж мнение
                        машинката е много приятна, но почти безполезна срещу дори един тиър по-горна машина.
                        Е то същото е и с Т14, мног оприятан машина, ако е в топа е страшно успешна..но има ли други тежки или Т6 средни се рпевръща в пълен импотент...а Джъмбо е многоприятно нещо, и спокойно си вирее във всички видове битки..вярно в по-високите тиъри трябва повечкода севнимава...аз го играя с 105 мм...предимно

                        Comment


                          feersum написа Виж мнение
                          Пробвай и кажи. Поне за мен машинката е много приятна, но почти безполезна срещу дори един тиър по-горна машина.
                          Не и преди 7.5, а всъщност май утре ми изтича премиума и ще си взема почивка, че последните 2-3 дни ме нервира играта нещо.
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            Imperial написа Виж мнение
                            Не и преди 7.5, а всъщност май утре ми изтича премиума и ще си взема почивка, че последните 2-3 дни ме нервира играта нещо.
                            Значи и аз ще чакам 7.5. Може пък и да става за нещо Е4. Аз лично възлагам някакви надежди и Panzer V/IV да стане отново играем.
                            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                            Comment




                              Много по-детайлни статистики след боя идват скоро(?)
                              albireo написа
                              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                              Comment


                                Дам

                                Comment

                                Working...
                                X