Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Има автоматизирана система за TK банове, така че игнорират жалби от играчи вече, ако не се лъжа.
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      Благодаря Гоги, все пак на нормалния сървър големите тиари не са толкова много и ще го пуска по напред. След като снеха от продажба КВ-5, единствения достъпен за мен танк се оказва супер пършинга. Но искам добре да съм запознат какво ще получа за толкова злато.

      Comment


        е защо не се пуснеш на сървъра да видиш? а зкогато има тестове се пускам да видя новите карти и ако искам нещо да побвам...ако и рпедният тест д аго пропуснах...но сег анямаше как, че все пак машината е от тези дето ги играя...и като и хакна напомпаният екипаж от Е8...

        Comment


          Пробвах го супер пършинга ама не се виждам да го купя. В тая игра слаба броня и силно оръдие (Т34, Льове...) са много по-ефективна комбинация отколкото здрава броня и слабо оръдие (КВ-5, който вадят от магазина, и сега СП).
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            Mitko написа Виж мнение
            След като снеха от продажба КВ-5...
            Танкът все още се продава и ще се продава още поне седмица.
            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

            Comment


              Imperial написа Виж мнение
              Пробвах го супер пършинга ама не се виждам да го купя. В тая игра слаба броня и силно оръдие (Т34, Льове...) са много по-ефективна комбинация отколкото здрава броня и слабо оръдие (КВ-5, който вадят от магазина, и сега СП).
              Пък мен оръдието ме устройва, точно е, пробива "обичайните заподозрени",. ако ММ-то е добро ще си го взема...иначе за комбинациите- КВ-5 винаги ми е много по-неприятен от Льове-то

              Comment


                м-да, както всички американски машини М103 ако го стрелят е страшно чуплив...в две последователни попадения два пъти ми трошнаха оръдието...иначе силно ме смути как с М24, със стоковото оръдие, от 200+ м спокойно дупнах М48, 2 или 3 пъти поред, СТОКОВО оръдие на Т5 ЛЕК танк, дупчи бе зпроблем Т10 среден, шок и ужас...

                няколко битки по-късно, чафито е напълно наточено...гръмнах един ягодов тигър...не мога да повярвам...
                Last edited by Gaden Gogi; 22-07-2012, 22:38.

                Comment


                  Има ли смисъл човек да се занимава с артилерийско дело в наши дни?
                  Не говоря за удоволствието/неудоволствието от играта, а за приходите.
                  Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                  Comment


                    Лични впечатления от КВ-5 и СП. С пършинга се чувствам по добре защитен. Може да е странно, но е така. Ведрото на кв-5 е много голям минус. Играх с СП като снайпер или от втора линия. Оръдието не е немско, и не мога да стрелям както ми се ще, но се ядва. От разстояние май им идва голям зор да ми улучат слабите зони. С КВ-5 това е трудно, просто защото оръдието не е толкова точно и се вижда от другия край на картата. Ама лошо пробива, та стрелях предимно с фугаси, та да правя поне някакъв демидж. В общи линии се получава така играта, и даже май ми допада. Само трябва да внимавам да не ми минат във фланг.

                    Comment


                      1951 написа Виж мнение
                      Има ли смисъл човек да се занимава с артилерийско дело в наши дни?
                      Не говоря за удоволствието/неудоволствието от играта, а за приходите.
                      Има някакъв смисъл, но не много. Празните игри без печалба са повече от доходните. Лично за мен Хъмелът и GW Panther ми носят най-много пари. Хъмел с малкото оръдие например носи прилични печалби заради евтините снаряди.
                      GW Tiger и GW Typ E също вадят пари при много добра игра, но снарядите са скъпи и това прецаква нещата. С Typ E ми се е случвало да направя страшно добра игра, победа с 4 или 5 убити и още толкова повредени, и да съм на минимум печалба, защото съм изстрелял почти целия боекомплект.


                      Вчера някакси успях да отделя 3-4 часа за игра - дребния спа на поразия, майка му и тя
                      Подкарал съм яко Ягодовия Тигър и Ферди, искам да струпам опит за новият немски Т10 ПТ.
                      Най-забавната игра - Енск, в моя отбор се пада платун от три Фердита, аз с ЯгдТигъра - лепнах се за тях, овършахме абсолютно всички врагове обратно на часовниковата стрелка
                      Last edited by feersum; 23-07-2012, 08:43.
                      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                      Comment


                        Няколко наблюдения от днеска- през деня повечето играчи са хлапетии...и мноого се палят...на крим, с Т14, трепнах 3 набързо...и им пиша как са храна и че идвам за тях...те явно за запенявиха и много глупаво ми скочиха още 2-ма...и потвърдиха че са храна в ниските тиъри хем са неопитни, хям нямат екипажи, хям нямат оборудване...абе храна..освне ако не се падне някой КВ дето няма как да го пробия...ама при следващата промоция ще си купя един склад подкалибрени (3,5 стотинки, какво му плащаш) и ще има пак да реват че съм чиитър
                        Иначе на една 8 тиър битка в която ме пуснах са Е8 бях толкова деен и полезен (Ек калъф, насрещн бой) че чак моят отбор ме изхвали защитих базата, трепнах един Т-50-2, един Т34 (хамерикански) и отделно още 5-6 огризах, разни лорейни, ИСУ-та, ИС-3, Т-44, забавна битка

                        Comment


                          Има ли нещо специфично в американските ТД?Гледам не са много популярни и доста рядко ги срещам.

                          Comment


                            Gaden Gogi написа Виж мнение
                            Няколко наблюдения от днеска- през деня повечето играчи са хлапетии...и мноого се палят...на крим, с Т14, трепнах 3 набързо...и им пиша как са храна и че идвам за тях...те явно за запенявиха и много глупаво ми скочиха още 2-ма...и потвърдиха че са храна в ниските тиъри хем са неопитни, хям нямат екипажи, хям нямат оборудване...абе храна..освне ако не се падне някой КВ дето няма как да го пробия...ама при следващата промоция ще си купя един склад подкалибрени (3,5 стотинки, какво му плащаш) и ще има пак да реват че съм чиитър
                            Иначе на една 8 тиър битка в която ме пуснах са Е8 бях толкова деен и полезен (Ек калъф, насрещн бой) че чак моят отбор ме изхвали защитих базата, трепнах един Т-50-2, един Т34 (хамерикански) и отделно още 5-6 огризах, разни лорейни, ИСУ-та, ИС-3, Т-44, забавна битка
                            Я ме светни как да си купа подкалибрени?
                            Какъв е ефекта от стрелбата с тях?
                            Колко изстрела ти отива за да унищожиш един танк да речем примерно
                            Т 29?

                            Comment


                              Zerg написа Виж мнение
                              Има ли нещо специфично в американските ТД?Гледам не са много популярни и доста рядко ги срещам.
                              Не бих казал, че се срещат рядко.
                              Иначе си имат специфики, особено линията, която е с куполи. Определено не се играят като стандартните TD-та. На мен лично ми доставят не малко удоволствие.

                              tconiotconev написа Виж мнение
                              Я ме светни как да си купа подкалибрени?
                              Какъв е ефекта от стрелбата с тях?
                              Колко изстрела ти отива за да унищожиш един танк да речем примерно
                              Т 29?
                              Подкалибрените се купуват срещу злато. Дупчат доста повече, но дават същите поражения в повечето случаи.
                              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                              Comment


                                1951 написа Виж мнение
                                Не бих казал, че се срещат рядко.
                                Иначе си имат специфики, особено линията, която е с куполи. Определено не се играят като стандартните TD-та. На мен лично ми доставят не малко удоволствие.



                                Подкалибрените се купуват срещу злато. Дупчат доста повече, но дават същите поражения в повечето случаи.
                                Благодаря за инфото. Не бих си взел на този етап защото пантерката дупче яко ... е има танкове дето ме измъчват, но като им се знае слабото място е направо рай да се воюва с нея.
                                П.П. Днес се накефих напълно. На Ел Халуф правим атака по левия фланг, а аз седя на високото и чакам да ми се появи някой от далеко да го перна. През това време 3- 4 танка се качика по височината и се спускат и нещеш ли един АМХ 12 и едно ВК 3601 стопират атаката. Пуснах им по един от далеко и двата дадоха признаци за попадение, но нашите независимо от това спряха атаката. Взех бързо командирско решение и тръгнах напред да ги подкрепя. В ниското забелязах как едно КВ 1 изскочи зад една канара и тръгва да помага на своите. Пуснах му един и той спря и взе да търси целта т.е кой му скъса веригата. Пусна ми един снаряд но рекушет. Веднага му отвърнах и реших във време на движение да го помпя. Тръгнах напред и минах на мерника. На 4 изстрел КВ то сгъна т.е остана на 3 -4 процента, а моето оръдие не беше презаредило и минах на ТАРАН. Опуках го и тръгнаха напред да помагам на едно КВ 13 което се катереше нагоре по баира където започна бой с едно КВ -1С. Онзи гад бързо го стопи на 3 процента, но след мойта намеса гада бързо даде фира, но един хумел ми прасна един фугас от горе, като ми унищожи перископите. Ядосаха се и тръгнах да го търся като, отново в движение опуках един френски арт, а гадния хумел отново ме подпря. Поисках война и и ми бе дадена. Намерих хумела и му пернах един снаряд , а собственика му ми пише че не съм го поразил, отново още един и гада даде фира, но за довиждане ми пише че отново не съм го поразил. Направо се изпълних от всякъде. За мен битката бе красива особено момента в който гледах КВ то през мерника и го налагах.

                                Comment

                                Working...
                                X