Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Без превзеане ще се получи кампиране с тежки танкове...а това че са ми пробляли и сте спечелили е просто точка в плюс на тактиката срещу дебелогъзата игра с тежки танкове...

    Comment


      aiwara написа Виж мнение
      Само дето и голяма част от новите руски филми/игри водят до глобално затъпяване. Явно от едно време ви е останало в главите, че руското е по-добро. Е, мислете си каквото искате.
      Да, за жалост някои от "Новите" руски филми, правени по американски тертип водят до глобално затъпяване. Интересно, ако не бях посочил възрастта си, щеше ли да употребиш израза "Едно време"? Не съм казвал или писал тук, че руското е по-добро. По-скоро не харесвам американщината. Подчертавам - това е само и единствено мое мнение и никого не карам да мисли като мен. Имам си своите аргументи, но не смятам, че тук е времето и мястото да ги излагам. Моля за извинение за оф-топика! Приятен ден!
      http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

      Comment


        OMG Черният Принц е даден като среден танк....

        Comment


          тък вече здраво се осират:
          Marder II:
          decreased visibility to 360m
          slight reduction of all gun characteristics

          Comment


            Gaden Gogi написа Виж мнение
            тък вече здраво се осират:

            Ахахаха, Marder е сигурно най-ОП машината в цялата игра. Това трябваше да се случи много отдавна.

            А иначе пак да повторя най-голямата новина:


            +/-2 means tier 5 can see up to 7, 6 up to 8, 7 up to 9 and 8 up to 10.

            Or, if you want to look at it as tiers present in any given battle, you can see battles of:
            4-6
            5-7
            6-8
            7-9
            8-10

            Т.е. малките танкчета ще стават отново за игра добре че си ги пазя.
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              Да бе, ОП, друг път, Мардера става з аигра само в опитни ръце, иначе е One shot бракма...а сега сег агледаме следното:
              Some of the US Tier 6-7 medium tanks are much better situated when compared with their counterparts from other nations. For example, the Sherman Jumbo and M4A3E8 Sherman have a very low repair cost and a fairly high profit potential. This allows them to often finish matches with a greater net gain of credits than VK 3601. We wanted to correct this imbalance
              И се фащаме за главата...чак не ми се четат останалите им мъдрости...ребалансът на Т9 средни ми стига...всичко режат, Т-54 го помпят.

              Comment


                "помпят" само сток конфигурацията. Ти играл ли си сток Т-54? Имаш ли някаква идея колко е немощен?
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  Ultramarine написа Виж мнение
                  Кажете си мнението и насоките за игра с КТ, особено ако го играете от доста време.Виждам че като цяло мненията за него са доста позитивни, но аз някакси не си пасвам с тази машина, мислех че щом взема дългото 10.5mm ще е въпрос на време да му свикна, но вече няколко седмици нещата отиват към по-зле даже.
                  Основният проблем които имам с него е липсата на спираща сила в това оръдие - пробива отлично, но нивото на демидж ми се вижда ниско за нивото(в сравнение с ИС- 3 да кажем).Просто противниците не ги притеснява да остават срещу теб и да поемат няколко удара, вместо да се крият зад сградите и скалите.
                  Може би проблемът е че играя паралелно с 128мм на Ферди и съм свикнал, че мое ниво протвници ги спира ударът от 128мм и не смеят да ми тръгват челно толкова смело.
                  Използвам поставянето под ъгъл сравнително добре и на градски карти постигам приемливи резултати, но като цяло не съм доволен от представянето си.
                  Пробвах да го играя като Тигър и да съм снайпер, но виждам, че по този начин лишавам предната линия от един теир 8 танк и отново резултатите не са добри.
                  Надявам се че с Е-75 ще се справям по-добре, заради 128мм оръдето, но ми се струва, че двата танка са идентични като стил на игра и ако не усвоя КТ ще имам проблеми и с Е-75
                  Ферди - освен че има по-мощно оръдие - е по-страховит като изглед, а и предната му броня като че ли дефлектва повече, което обезкуражава противниците, за разлика от КТ.

                  Танкът е отличен снайперист, това му е силата. Просто в един момент се научаваш да не пропускаш. Скрит КТ на снайперска позиция няма проблем да забави или направо да парализира противникова атака.
                  Разбира се, и за предна линия става, ако се наложи - стига да си криеш предната долна бронева плоча и да не оставяш на противниците да ти влязат в клинч или да ти късат често веригите. Ако ИС-3 ти влезе в клинч, си свършен.

                  КТ страда от чести пожари, защото скоростната кутия е отпред, точно зад долната бронеплоча - а според девелопърите СК е част от двигателя. Ако ти я уцелят, поврежда се и двигателя, и редовно се запалваш.

                  Надявам се, че си сложил и втория купол? С него машината е доста по-боеспособна заради по-добрата броня.

                  КТ и Е-75 наистина са много близки като игра, така че ще трябва да овладееш КТ
                  "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                  Comment


                    feersum написа Виж мнение
                    Ферди - освен че има по-мощно оръдие - е по-страховит като изглед, а и предната му броня като че ли дефлектва повече, което обезкуражава противниците, за разлика от КТ.

                    Танкът е отличен снайперист, това му е силата. Просто в един момент се научаваш да не пропускаш. Скрит КТ на снайперска позиция няма проблем да забави или направо да парализира противникова атака.
                    Разбира се, и за предна линия става, ако се наложи - стига да си криеш предната долна бронева плоча и да не оставяш на противниците да ти влязат в клинч или да ти късат често веригите. Ако ИС-3 ти влезе в клинч, си свършен.

                    КТ страда от чести пожари, защото скоростната кутия е отпред, точно зад долната бронеплоча - а според девелопърите СК е част от двигателя. Ако ти я уцелят, поврежда се и двигателя, и редовно се запалваш.

                    Надявам се, че си сложил и втория купол? С него машината е доста по-боеспособна заради по-добрата броня.

                    КТ и Е-75 наистина са много близки като игра, така че ще трябва да овладееш КТ
                    От няколко седмици съм с топ частите, рамър, стабилизатор и вентилатор, екипажът е на втория скил и продължавам да имам проблеми.
                    Като снайпер се представям добре, особено след като имам афинитет към немските разрушители, но проблемът е, че в повечето случай като играя от задна позиция отслабвам предната линия и накрая се оказвам заобиколен от противници или ако не заобиколен то 3-1.
                    Когато съм топ тиер си играя като тежък танк на предна линия, но най-често просто ме ръшват и наобикалят след като съм заел някаква стратегическа позиция.При това го правят малко на брой танкове, просто не ги притесняват няколко попадения от КТ.
                    Предполагам, че в тези случай просто играя прекалено оптимистично и се откъсвам прекалено напред.
                    Правя добри битки когато съм добре подсигурен по фланговете, тогава спокойно си бутам напред и побеждавам противниците в челен двубой, но много често в рандом битките няма такава подкрепа и се налага да отбивам повече противници, а с 10.5 определено не ги приключвам достатъчно бързо и се оказвам наобиколен.

                    Интересува ме дали когато е топ тиер танк го играете като водещ танк в атаката или по-скоро като подържащ за останалите?
                    Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                    Comment


                      Днес се сдобих с Jagdtiger (истинската версия) и кефа направо е неземен с това чудо.Първата битка 6 кила ,Топ Гън и Фърст клас значка.Втората 7 кила, Топ Гън, Снайпер, Рипър, Болтер и Танков ас.
                      Не ми се мисли какво ще става като му сложа дългото 128мм оръдие и второто окачване.
                      Attached Files
                      Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                      Comment


                        Съвсем откровено. Не съм гледал възрастта ти. Просто има такава тенденция, всичко руско е страхотно, американското е боклук. Както и обратната тенденция. Аз лично обичам и руски филми/игри, както и американски. Защото и от двете страни има страхотни неща. Но тук наистина не му е мястото да го обсъждаме това.

                        Comment


                          Imperial написа Виж мнение
                          "помпят" само сток конфигурацията. Ти играл ли си сток Т-54? Имаш ли някаква идея колко е немощен?
                          Da Не би М46 да е особенно мощен в стоковата си конфигурация?

                          Comment


                            Victory!
                            Battle: Arctic Region 12 юли 2012 г. 22:02:50 ч.
                            Vehicle: JagdPz IV
                            Experience received: 2*674 (x2 for the first victory each day)
                            Credits received: 39*058
                            Battle Achievements: Top Gun, Sniper

                            много хубава битка, ама ме гръмнаха, а бях оставил някакво ВК на 10 % и един хумел на 20...
                            Click image for larger version

Name:	shot_028.jpg
Views:	1
Size:	362.1 КБ
ID:	530892

                            Comment


                              RAZO`AROWAHA ME PODKALIBRENITE NA m26, NABARAH EDNO t95 NA KARELI (DOSTA DALE`E) W BORDA, 4 SNARQDA упс омотал съм капс лука с кирилицата...та 4 снаряда, 4 попадения...3 рикошета, 1 непробиване...а преди това с нормален си го пробих..

                              Comment


                                Ultramarine написа Виж мнение
                                От няколко седмици съм с топ частите, рамър, стабилизатор и вентилатор, екипажът е на втория скил и продължавам да имам проблеми.
                                Като снайпер се представям добре, особено след като имам афинитет към немските разрушители, но проблемът е, че в повечето случай като играя от задна позиция отслабвам предната линия и накрая се оказвам заобиколен от противници или ако не заобиколен то 3-1.
                                Когато съм топ тиер си играя като тежък танк на предна линия, но най-често просто ме ръшват и наобикалят след като съм заел някаква стратегическа позиция.При това го правят малко на брой танкове, просто не ги притесняват няколко попадения от КТ.
                                Предполагам, че в тези случай просто играя прекалено оптимистично и се откъсвам прекалено напред.
                                Правя добри битки когато съм добре подсигурен по фланговете, тогава спокойно си бутам напред и побеждавам противниците в челен двубой, но много често в рандом битките няма такава подкрепа и се налага да отбивам повече противници, а с 10.5 определено не ги приключвам достатъчно бързо и се оказвам наобиколен.

                                Интересува ме дали когато е топ тиер танк го играете като водещ танк в атаката или по-скоро като подържащ за останалите?
                                Винаги когато съм топ тиър вървя напред, на първа линия. И обикновено мачкам. В такива игри машината просто няма равна. Но винаги гледам да имам подкрепа по фланговете. Прав си за заобикалянето - машината просто не е достатъчно маневрена, за да се справи сама с ръшващи противници.
                                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                                Comment

                                Working...
                                X