Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Oooo о;лимпийски бонуси, ще трябва да се напъна д аси купя ИС

    Comment


      Ебати цената има ИС Тъкмо мислех да продавам моя,защото не мога да нагриндя още 1млн пари за ИС-3.Явно ще изчакам да му върнат истинската цена.

      Comment


        tconiotconev написа Виж мнение
        Аз точно в такава ситуация направих втория войн, но за разлика от теб моите съотболници воюваха здраво. Имаше едни глупаци се навряха да минават през мостовете на карта "Пристан" но и бързо дадоха фира. От там за мен започна едно зверско обикаляне по картата и раздаване на правосъдие като изпълнявах "Capital Punishment" or "Dead Penalti". Да си призная 100 мм оръдие на СУ 100 ме изпълни от всякъде. Сега мисля за 122 но 100 няма да го продавам.
        Снощи взех 122 мм на Су 100 и установих, че е едно голямо ако. Свалих го и си върнах 100 мм оръдие. причина : 100 мм има добра скорострелност и поражаемост, а 122 отскача като топка от бронята на панцер 4 и никой.

        Comment


          Една интересна грилева игра:

          Comment


            Още една от преди малко. 9 кила, и ми свършиха снарядите. А заради двете хевита от моя отбор накрая на битката ми идеше да си строша монитора

            Comment


              Три поредни неуспешни опита да взема 2х с патън заради абсолютни кретени - в третата битка двама от нашите (и двата Т9) накрая тъкмо като се бяха наклонили нещата в наша посока се блъснаха и взаимно убиха (!!!) понеже бяха на по 5% и загубихме. Това беше най-голямата малоумщина която съм виждал някога в играта.
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                Не мога да реша по линията с ТД-тата американско,немско или руско ТД ми се играе.Нямам много време за игра,затова ще развивам само едната.Разбрах,че СУ-85 и СУ-100 са страшни,но и Ягодовата Пантерка си заслужава.Имате ли някакви препоръки?Стигнал съм съответно до Т-49,StugIII и СУ-85Б.

                Comment


                  Zerg написа Виж мнение
                  Не мога да реша по линията с ТД-тата американско,немско или руско ТД ми се играе.Нямам много време за игра,затова ще развивам само едната.Разбрах,че СУ-85 и СУ-100 са страшни,но и Ягодовата Пантерка си заслужава.Имате ли някакви препоръки?Стигнал съм съответно до Т-49,StugIII и СУ-85Б.
                  Добър вечер. Значи лично аз съм развил линията на руските танкове до Т 34 - 85, като последно играх с нея когато беше със 100 мм оръдие , което ми носеше много радости успех в битките, като самият ми танк се води елитен. Отворил съм на 100 % Т 43 но не съм играл с него. Благодарение на чистата Т 34 си отворих руската линия на СУ, като първо играх бая дълго със СУ 85 , като взех завършека му 107 мм оръдие, и много му се радвах, но с новия пач ми дадоха един дъргел, дато 5 пари не чини, но само и само за да стигна СУ 100 играех с него. Взех СУ 100 и отново мъки. Купих 100 мм оръдие и о радост небесна.... за един ден два пъти с него взех Войн... удоволствието бе върховно. Последствие му взех и 122 мм оръдие с което направих 10 - тина игри и го махнах защото липсваше баланс. Какво искам да кажа: мошно оръдие, малка скорострелност, ниска точност, снарядите отскачат като топки от Панцер 4 дори. От там веднага сложих 100 м оръдие и всичко си е ток и жица.
                  Пантера. Другата машина която имам в хангара. Отдавна е елитна, но все още не съм взел Пантера ²². В момента ЕлКотарачо е накипрен със 75/100 оръдие. Въпросния гад има голяма точност и пробивност но с малък поразяващ ефект и иска голяма повторяемост. Става за снайпер и потдръжка от всякъде и да доубиваш врага.
                  ЯгдПантерата. В началото и тя е мвото мудна но като сложиш вериги и двигател всичко си идва на место. Проблема тук са оръдията или кое на теб ще ти пасне най добре. Да си призная най добре ми беше с 88 / 71 , а със 105 мм влизах много вътре т.е бия се побеждавам и накрая няма кинти заради самата цена на изстрела.
                  П.П. Не ми се развива линията на СУ 100 нагоре ... е поне за сега, защото искам да си купя Т 54 и Т 62.
                  П.С. Май ...Май започнаха да ми се избистрят машините които искам да имам:
                  - Т 34 - 85 с 85 мм оръдие; СУ 100 със 100 мм оръдие; Пантера ( Чудя се дали да не е пантера ²² но с 88/ 71 оръдие ); ЯгдПантера с 88/ 71 оръдие; Т 54; Т 62 и понеже се говори за Лео 1 и него искам да имам в хангара. Друго неща да чувам. Нито хамериканци, нито оралните любовници, а за англе и китай още по малко.

                  Comment


                    Zerg написа Виж мнение
                    Не мога да реша по линията с ТД-тата американско,немско или руско ТД ми се играе.Нямам много време за игра,затова ще развивам само едната.Разбрах,че СУ-85 и СУ-100 са страшни,но и Ягодовата Пантерка си заслужава.Имате ли някакви препоръки?Стигнал съм съответно до Т-49,StugIII и СУ-85Б.
                    Мога да ти дам насоки за немската линия като там имaм опит всички машини освен двете нови.
                    Незнам до какво положение си стигнал с StugIII, но определено си го запази в гаража.Ако обичаш да играеш от засада и като снайпер машината е страхотна, напълно във възможностите й е да изпълнява ролята на "невидимият танк".Ако си топ тиър може да се играе и доста атакуващо, общо взето много мултифункционална машина.Много е важно в каква посока ще се развива екипажа, правилните допълнителни умения сериозно допринасят за подобряване на възможностите на танка.
                    Jagdpz4 не ми допадна на мен, но като стил на игра е абсолютно същият като StugIII.
                    За Jagdpanther сме писали доста в темата, но да обобщя - страхотна в ролята на снайпер с отлична подвижност, което позволява атакуващи маневри дори в ситуация ,когато не си топ тиър.Способна е да запушва дупки по сринали се флангове.Оръдието е страхотно и ако ти допада 75мм L/71 от StugIII, ще харесаш и 88мм, то е като 75mm на стероиди - повече пробивност, повече поражения, по-добра точност на дълги разстояния със същата скорост на прицелване и много добро време за презареждане.105мм също е добро оръдие, но изисква лека промяна в начинът на игра и предразполага към скъсяване на дистанцията.Отново танкът предлага възможност за различни начини на игра, което е голям плюс според мен.
                    Ferdinand е голям шок веднага след JP и доста труден гринд в началото, но си струва.Веднъж вземеш ли 128мм нещата стават страшни.Тук вече линията на разрушителите излиза от ролята на снайпер и невидим ловец.С Ферди ще те виждат отдалеч и ще си доста лесна мишена за артилерията заради сравнително ниската скорост, за това обикновено стоя близо до укритие или имам план как да стигна бързо до такова когато ме забележат.Бронята е сравнително добра с изключение на няколко слаби места, които са направо картонени, но тук оръдието е това което те пази - 128мм има много добра спираща сила и противниците доста често просто не смеят да се покажат, а дори и да опитат да те нападнат след един удар от 128мм бързо се отказват.Въпреки размерите си танкът все още може да се използва за изненадващи атаки и дори минаване по фланг.
                    Jagdtiger беше приятна изненада в началото, но много бързо осъзнах, че играта с него не е толкова приятна.Имаш страхотно оръдие, което е точно пробива много и има най-добрият ДПМ от всички тиър 9 резрушители и тук свършват хубавите неща.Ако не се стои доста зад основната линия това е първият танк, които бива разкрит, защото нещото е огромно, а страниците му са като билборди, съответно вражеският огън се концентрира изцяло върху теб и губиш 50% от кръвта си веднага.Корпусът му отпред е едно голямо слабо място за танковете с които обикновенно се пада в битки.Като цяло е танк със супер ограничена роля и силно зависим от останалите от отбора.Това което върши страхотно е "снайпването" от доста задна позиция, опиташ ли атака без противникът да е поразклатен си обречен, опиташ ли да смениш позиция и да помогнеш си обречен, съотборниците ти изпуснат ли фланговете ти неможеш да се защитиш срещу бързите танкове.
                    Общо взето това което ти предлага немското дърво е танкове работещи от задна позиция с много точни и много добре презареждащи и прицелващи оръдия, с много добър ДПМ.Обикновено стоиш някъде отзад и чакаш, което не е много забавно, но щом ти се отвори възможност влизаш напред и наказваш здраво.
                    Ако обичаш да стреляш от далече това са твоите разрушители.
                    Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                    Comment


                      Zerg написа Виж мнение
                      Не мога да реша по линията с ТД-тата американско,немско или руско ТД ми се играе.Нямам много време за игра,затова ще развивам само едната.Разбрах,че СУ-85 и СУ-100 са страшни,но и Ягодовата Пантерка си заслужава.Имате ли някакви препоръки?Стигнал съм съответно до Т-49,StugIII и СУ-85Б.
                      И на трите линии 10-ките са много мощни,но само хамериканската Т110Е4 е с купол.Пътя до нея не е постлан с рози,(като изключим превъзходната М18 и могъщата Т30) но въпреки всичко си заслужава.Много добър съпорт при атакуващи тактики в кланови битки за момента.Препоръчвам я.

                      Comment


                        T-54 - Най накрая, монтирани модули, остана да му сложа второто оръдие и радиостанцията и ще го тествам. Нямам търпение да стигна до топ оборудване, да привикна с него и започвам да наглея

                        Comment


                          Да наглееш при наличието на Т-62 и подобните му - едва ли.Но принципно с всяка машина,дори най-невзрачната, може да се получат ето такива битки.

                          Победа!
                          Битка: Степи 06 август 2012 г. 15:36:16 ч.
                          Танк: AMX M4(1945)
                          Опит: 1*773
                          кредита: 40*279
                          Постижения в битки: Войн, Снайперист, Косата на Смъртта

                          Comment


                            То наглеенето зависи от ЗКУ-то, и донякъде и от ВБР
                            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                            Comment


                              Imperial написа Виж мнение
                              Pz IV ще бъде орязан в 8.0 няма детайли още.
                              Това го чаках още, когато орязаха КВ-то, а след рендосването на Су-85 бях сигурен, че ще дойде скоро.
                              Струва ми се, че политиката на WG е да не допуска ОР машинки в Тиър 5, които да се ползват за събиране на пари. А реално в момента Pz IV е ултимативен снайперист в Тиър 5 битките.

                              Между другото, цяла седмица не съм играл и сега се чувствам разтрениран.
                              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                              Comment


                                Хъ хъ хъ

                                albireo написа
                                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                                Comment

                                Working...
                                X