Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Някой играл ли е немската линия на артилерията? Непрекъснато чета по форуми че Hummel е най-добрата, а Grille било нищо... и двете съм ги тествал със модули и на 100% екипаж.
    Hummel -ът е маневрен и по-бърз, но се прицелва и зарежда адски бавно с дългото оръдие
    Grille - то е в битки с по-нисък левъл и често правя по 5-6 убийства само с по един удар всяко.... не разбирам защо толкова го псуват по форумите, да не би нещо аз да греша?

    Comment


      За тези които предпочитат да стрелят с бронебойни и подкалибрени това: gamemodels3d.com може да е от полза. Понаучават се слабите точки, като въртиш моделите, без да е нужно да инсталираш някакви отвратителни шарени скинове. После е много по-интересно в играта, когато се стараеш да уцелиш нещо и ти съобщят точно тази щета. Проблемът е само, че за да разглеждаш по-тежките гадини искат да се платят 3$

      Comment


        Петър Илиев написа Виж мнение
        Някой играл ли е немската линия на артилерията? Непрекъснато чета по форуми че Hummel е най-добрата, а Grille било нищо... и двете съм ги тествал със модули и на 100% екипаж.
        Hummel -ът е маневрен и по-бърз, но се прицелва и зарежда адски бавно с дългото оръдие
        Grille - то е в битки с по-нисък левъл и често правя по 5-6 убийства само с по един удар всяко.... не разбирам защо толкова го псуват по форумите, да не би нещо аз да греша?
        Не знам кой форум четеш,но Щурчето е предпочитаната артилерия за средни ротни битки.Понякога се ползва и Су-5,но само като ерзац,ако няма Кузнечик.Докато Земната Пчела беше топ артилерията за вадене на пари ( преди да я отрежат),именно благодарение на скорост,маневреност и по-голям ъгъл на ...ммм,да го наречем,въртене на оръдието.Всички гаубици от този клас нагоре зареждат все по-бавно и по-бавно,но освен това са и все по тромави.Ако прицелването с него ти е проблем,направо се отказвай.Само GW-Panther-ата е що годе близка като пъргавина.Дори прехвалената руска S-51 фокусира и зарежда аадски бавно,отделно дето снарядите,понякога,не и стигат за цяла битка,от как и разбъзикаха точността.Затова високите нива гаубици разчитат основно на фугаски и голям сплаш.А там хамериканските са ненадминати.Преди да се впуснеш да ги развиваш,ообаче,вземи прочети колко им е времето за презареждане

        Comment


          След М7 американските стват доста неудобни, мнооооого бавн зареждат и прицелват а хората стигнали до там рядко стоят на удобни места и неподвижно за да можеш да ги стреляш...пък и при тази точност е просто изнервящо, аз се отказах да развивам линията и за когато ми се искат да съм арти си пазя М7,

          Comment


            Click image for larger version

Name:	shot_006.jpg
Views:	1
Size:	316.1 КБ
ID:	530647

            битката на КВ-тата;-)
            Сънят е слаб заместител на кофеина!

            Comment


              Колеги, вчера в играта се засякохме с "Митко" най интересното е че и двамата играхме с танкове ² - во поколение. Независимо че ме поразиха, аз бях доволен, защото имаше българин.
              П.П. Кажете кака да направим взвод с него, че нещо не успяхме вчера да я направим тази екстра.

              Comment


                ValBo написа Виж мнение
                [ATTACH=CONFIG]17942[/ATTACH]

                битката на КВ-тата;-)
                Ще да е било много интересно. Кажи какъв ти е ника в руския сървар.

                Comment


                  То се вижда на картинката...
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    Battle: Arctic Region 01 Май 2012 г. 22:43:03
                    Vehicle: KV
                    Experience received: 5*700 (x3 for the first victory each day)
                    Credits received: 47*184
                    Battle Achievements: Mastery Badge: Ace Tanker, Sniper, Top Gun





                    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                    Comment


                      Хайде и аз да си излея душата, че ми поумръзнаха суперлативити и битки тип Löwe-ИС4

                      Много е готин факта, че каквото и да правя едва съм събрал половината парици за Щуга. Не стига, понеже съм слаб играч, за което естествено протата и гуротата се изживяват като богове над другите и знаят на всяка карта "верния път" минимум, че от месец някъде едва изкопах 110 хиляди експириънс да отключа Щуга, а сега се налага или да дебна като някоя къртица кога ще дойде идеята на разработчиците да намалят цената на машината (о, или пък приниципа-ми беше преди месец, сори... или премиум, пак сори), или да драпам едва, едва.

                      Готино също така е, че когато играя с Бт-7 благоволява, о велики код!, благоволява да ме пусне с нормални противници някъде до КВ и разни боклуци американски и френски. Когато взех за първи път взех А-20 и "от завода на фронта" ме натресе срещу Löwe.... и имах късмета да се натреса на неговата пътека... което беше готино за Löwe-то.

                      Координацията е на напълно човешко ниво-ако някой смелчага, дори артилерия тръгне напреде, то повечето ще се юрнат след него. Гръмне ли го някое каше, то ония застиват на място или направо обръщат и си "ходят". Когато в началото на играта аз често запитвам за план, например когато сме 3-4 Бт-7, то отговора е Kill them All!!!.... което беше недостатъчно, когато 3 Т-50 ни ебаха майката точно за 2 минути.

                      Тъжното е, че въпреки камуфлажната мрежа и храстите около Хетцера ми, то както си стоя кротко, без видим разузнаватеелен танк, някой просто ме отвее. Защо аджеба, ами Бинокли. Колко са тия бинокли?- 500 000 сребърника.... красота. Не че се оплаквам, тъй като съм слаб играч най-вероятно ще е контрааргумента, но що за логика-толкова наедно не съм събирал никога. А да, много , ама наистина бих се зарадвал когато ми дадат някое медалче, ей така, просто щото и аз им пълня сървърите или щото веднъж като бях с Wespe и помогнах на един колега с Hetzer той ми каза Thank you! Наистина ми сгря сърцето това тогава... но кода си е код...

                      Системата за оценяване също не мисля че е добра-като лек танк им детектвам няколко противника но на мен, след като естествено ме здъвкат отраз, ми дава най-много 600 ЕХР . За резултати прехвърлящи 1000 за опит и 10000 за парици, аз оставам доволен от себе си. Може би решението е, по скоро беше, да се натреса и аз КВ и да съм готин.

                      Може би тук аз бъркам, но като А-20/Бт-7 единствения шанс да улучкам нещо е да им излеза изотзад или да хвана едно ПТСАУ и да се връткам около него. В момента в който застина на едно място, зада се прицеля нормално, то прецелването трае 5-6 секунди, с един удар ме здъвкват.... и изплюват.

                      Това са за сега мойте брожения из не-обходимия Свят на Танковете.

                      Comment


                        ssbg написа Виж мнение
                        Хайде и аз да си излея душата, че ми поумръзнаха суперлативити и битки тип Löwe-ИС4

                        Много е готин факта, че каквото и да правя едва съм събрал половината парици за Щуга. Не стига, понеже съм слаб играч, за което естествено протата и гуротата се изживяват като богове над другите и знаят на всяка карта "верния път" минимум, че от месец някъде едва изкопах 110 хиляди експириънс да отключа Щуга, а сега се налага или да дебна като някоя къртица кога ще дойде идеята на разработчиците да намалят цената на машината (о, или пък приниципа-ми беше преди месец, сори... или премиум, пак сори), или да драпам едва, едва.

                        Готино също така е, че когато играя с Бт-7 благоволява, о велики код!, благоволява да ме пусне с нормални противници някъде до КВ и разни боклуци американски и френски. Когато взех за първи път взех А-20 и "от завода на фронта" ме натресе срещу Löwe.... и имах късмета да се натреса на неговата пътека... което беше готино за Löwe-то.

                        Координацията е на напълно човешко ниво-ако някой смелчага, дори артилерия тръгне напреде, то повечето ще се юрнат след него. Гръмне ли го някое каше, то ония застиват на място или направо обръщат и си "ходят". Когато в началото на играта аз често запитвам за план, например когато сме 3-4 Бт-7, то отговора е Kill them All!!!.... което беше недостатъчно, когато 3 Т-50 ни ебаха майката точно за 2 минути.

                        Тъжното е, че въпреки камуфлажната мрежа и храстите около Хетцера ми, то както си стоя кротко, без видим разузнаватеелен танк, някой просто ме отвее. Защо аджеба, ами Бинокли. Колко са тия бинокли?- 500 000 сребърника.... красота. Не че се оплаквам, тъй като съм слаб играч най-вероятно ще е контрааргумента, но що за логика-толкова наедно не съм събирал никога. А да, много , ама наистина бих се зарадвал когато ми дадат някое медалче, ей така, просто щото и аз им пълня сървърите или щото веднъж като бях с Wespe и помогнах на един колега с Hetzer той ми каза Thank you! Наистина ми сгря сърцето това тогава... но кода си е код...

                        Системата за оценяване също не мисля че е добра-като лек танк им детектвам няколко противника но на мен, след като естествено ме здъвкат отраз, ми дава най-много 600 ЕХР . За резултати прехвърлящи 1000 за опит и 10000 за парици, аз оставам доволен от себе си. Може би решението е, по скоро беше, да се натреса и аз КВ и да съм готин.

                        Може би тук аз бъркам, но като А-20/Бт-7 единствения шанс да улучкам нещо е да им излеза изотзад или да хвана едно ПТСАУ и да се връткам около него. В момента в който застина на едно място, зада се прицеля нормално, то прецелването трае 5-6 секунди, с един удар ме здъвкват.... и изплюват.

                        Това са за сега мойте брожения из не-обходимия Свят на Танковете.
                        Значи си недоволен от негово височество Хер Хетцер? Монтирай най-добрите елементи, сложи 105mm StuH 42 L/28, модули добутвач, вентилация.. (които не са и чак толкова скъпи) изчакай екипажът да достигне 100% и ще разбереш че разполагаш с убиец.

                        Когато играх с A-20 непрекъснато ме отнасяха с по един изстрел. Точно в това е умението на разузнаването - да не излизаш челно на тежките танкове, а да ги осветяваш за твоя отбор. Ако успееш да се добереш, след много лавиране, до някояартилерия ще помогнеш в пъти повече на тима, отколкото да стоиш като тапа на някой проход.

                        Тук си много прав - това е най-изнервящото нещо. Особено тежките като се завлачат и прикриват като някакви плахи моми. Имам следната тактика: Примерно съм първи в колоната (с каквато и да е машина) откривам противник пред мен (и в повечето случаи е 99% сигурно че зад него също се влачат други) Та значи не откривам огън, а минавам покрай него, той застава на място и си върти купола да ме догони. Така моите го отнасят със сигурност, а аз съм със заредено оръдие за следващият в колоната, които също са замръзнали както казваш. Така трупаш точки за разузнаване, и е доста по-голяма вероятността за преимущество в ситуацията. Ако има някой пред мен и е гръмнат от каше - също давам газ, защото онзи презарежда и има възможност да се премине.

                        Ако си недоволен от камуфлажното прикритие на Хетцера, значи направо деинсталирай играта!

                        Ще отидеш скоро на Т-34-ките и ще имаш доста време да усъвършенстваш прицелването, защото те имат опции за добри снайперски оръдия. А-20 действително не става много за бърз разузнавач, но все пак си е нещо като прототип и по-скоро междинно звено, но и той с подходящи модули и елитен не е никак лош!

                        Comment


                          Утре по обед пускат 7,3 на руския сървър.
                          Тоест на европейския ще е на 4 - 5 май.

                          Пълен списък с промените:
                          Реалистичные битвы на легендарных танках, более 800 машин готовы к бою, 150 млн игроков по всему миру. Присоединяйся к культовой игре World of Tanks!
                          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                          Comment


                            Аз си вземам почивка от играта, че ме нервира прекалено напоследък.
                            albireo написа
                            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                            Comment


                              Петър Илиев написа Виж мнение
                              Значи си недоволен от негово височество Хер Хетцер? Монтирай най-добрите елементи, сложи 105mm StuH 42 L/28, модули добутвач, вентилация.. (които не са и чак толкова скъпи) изчакай екипажът да достигне 100% и ще разбереш че разполагаш с убиец.

                              Когато играх с A-20 непрекъснато ме отнасяха с по един изстрел. Точно в това е умението на разузнаването - да не излизаш челно на тежките танкове, а да ги осветяваш за твоя отбор. Ако успееш да се добереш, след много лавиране, до някояартилерия ще помогнеш в пъти повече на тима, отколкото да стоиш като тапа на някой проход.

                              Тук си много прав - това е най-изнервящото нещо. Особено тежките като се завлачат и прикриват като някакви плахи моми. Имам следната тактика: Примерно съм първи в колоната (с каквато и да е машина) откривам противник пред мен (и в повечето случаи е 99% сигурно че зад него също се влачат други) Та значи не откривам огън, а минавам покрай него, той застава на място и си върти купола да ме догони. Така моите го отнасят със сигурност, а аз съм със заредено оръдие за следващият в колоната, които също са замръзнали както казваш. Така трупаш точки за разузнаване, и е доста по-голяма вероятността за преимущество в ситуацията. Ако има някой пред мен и е гръмнат от каше - също давам газ, защото онзи презарежда и има възможност да се премине.

                              Ако си недоволен от камуфлажното прикритие на Хетцера, значи направо деинсталирай играта!

                              Ще отидеш скоро на Т-34-ките и ще имаш доста време да усъвършенстваш прицелването, защото те имат опции за добри снайперски оръдия. А-20 действително не става много за бърз разузнавач, но все пак си е нещо като прототип и по-скоро междинно звено, но и той с подходящи модули и елитен не е никак лош!
                              Хетцера... това наистина е малък звяр стига да знаеш как да играеш. В градски бой трябва да внимаваш заради страничното разположение на оръдието, а от там и кака да подхождаш към противника. Слагай 105 мм оръдие и гледай какво, като същото важи и за негово величество ЩуГ.
                              Т- 34 и нейните версии ... Значи първите са жива мъка, но стигнеш ли до Т - 34 - 85 със 100 мм оръдие може да си спокоен от всякъде. Гадюхата кърти яко и наистина стреля точно. С Т 34 и аналози ти препоръчвам да ги пердашиш в люка на механик - водача и бързо постигаш бърза победа. Бягай на далече от гадните Китайци. С германците от котешкото семейство воювай като ги дебни по фланговете, като избягваш челни битки. Хубаво е че машината е пъргава и след като набере скорост.
                              П.П. В момента т.е. преди малко отключих Пантера ²², като съм решил отново да си да взема Ягдпантерата + Т 34 - 85 със 100 мм оръдие. Руската линия съм решил твърдо да я развия до Т 54. Въпросни са ми СУ 100 и линията на тигъра, защото от самия тигър не останах доволен

                              Comment


                                Мрън мрън мрън,
                                Хетцера бил смотан, леле, това е най-звероидалната машина за това ниво, повечето неща в нормална битка просто не могат да го боднат челно.
                                Бинокълът бил 500К, е той не е за всеки, ако беше безплатен щеше да е на всяка машина и щеше да е безполезен.
                                Натресло те било на Льовето, глупости, то е толкова бавно и неповратливо че по-скоро ти си се натресъл на него....ама е тоооолко тромав амашина, вчера с моят КВ-1с срещнах едно такова и просто го зациклих.
                                Идеята е че различните танкове с еиограят по различенначин, но ти явно искаш с лек танк да претрепеш тежък, е не става, те са за друго, единствено с френските измишльотини може да постигнеш стабилно такив анеща, или с М5...който е много приятна машинка.
                                А за да трепеш наред и да си все още мобилен пътят е през средните.
                                Колкото до прицелването дето било 5 секунди- кой те кара да играеш с руска машина? вземи фашистка, прицелват за 1,5 сек, или американска, 2-2,5, и са точни.

                                Comment

                                Working...
                                X