Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    bigbeer написа Виж мнение
    Изкарай до края на месеца поне КВ и КВ-3 ,бонуса си заслужава,а усилието е нищожно.
    Е то не става дума за усилие. Аз принципно не играя съветски танкове. Затова съм натиснал брат ми, вече има ИС-4, сега работи да отключи ИС-7 преди 7.3
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      То и аз не ги играех до преди няколко седмици,но 2 десетки за клановите битки в повече са си просто необходимост.Преодолях вродения ми негативизъм в името на отбора.Не мога да подведа момчетата(и девойките) просто.

      Благодаря Гогич,изпревари ме !

      Comment


        Е аз нямам време за кланови битки, затова 3 10то ниво ще ми стигнат (след като изкарам и 50B)
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          Да се похваля, изгриндих ИС-3, сега събирам пари да го купя. Направих си подарък за рождения ден във вид на КВ-5, ако ще качвам тежки руски ще ми трябва тренажор, пък и пари си трябват винаги. Благодаря на бигбиар че ме свърза с българския клан. Сега седя и се чудя, струва ли си да взема премиум и да щурмувам ИС-3, че до края на месеца да взема и ИС-4. Въпросът е, дали ще имам време да играя.

          Comment


            Общия тест на 7.3 започна. Възможно е да спазят срока и да пуснат пача до 31ви, но се надявам все пак теста да си трае поне 2 седмици и да не се прибързва.
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              Слотовете са на половин цена на евро сървъра.
              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

              Comment


                Някай от Вас ползва ли адони или модове?

                Comment


                  О, да. Ползвам XVM, сменени прицели, автоматично активиране на сървърния прицел, сменени звуци на двигатели, оръдия и взривове.
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    Mitko написа Виж мнение
                    Да се похваля, изгриндих ИС-3, сега събирам пари да го купя. Направих си подарък за рождения ден във вид на КВ-5, ако ще качвам тежки руски ще ми трябва тренажор, пък и пари си трябват винаги. Благодаря на бигбиар че ме свърза с българския клан. Сега седя и се чудя, струва ли си да взема премиум и да щурмувам ИС-3, че до края на месеца да взема и ИС-4. Въпросът е, дали ще имам време да играя.
                    Премиума ще ти даде възможност до края на месеца да имаш ИС-4,който автоматически става 10-ти тиър с новия пач.Получаваш на негово място бонус друг 9-ти тиър,като,респективно, може да гониш с този премиум втора 10-ка ( ИС-7) .За мен си заслужава.Колкото до КВ-5,сорка,но е най-лошия възможен избор от премиумните за момента.На тестовия новото КВ-4 е определено по-могъщо в същия клас.Няма тази супер уязвима куличка и реално се взима като подарък за всеки притежател на КВ-3 с пача.Или лесно може да се отвори.Ще ти остане просто един "скъп" спомен.

                    Comment


                      Някой да знае нещо за някакви скинове, които показват къде бронята е силна, къде е слаба, къде е двигателя и т.н.
                      Тези скинове ще са ми доста полезни.

                      Comment


                        Worcho написа Виж мнение
                        Някой да знае нещо за някакви скинове, които показват къде бронята е силна, къде е слаба, къде е двигателя и т.н.
                        Тези скинове ще са ми доста полезни.
                        Има такива скинове, които ярко показват, къде е слаба бронята, но според мен тогава играта става малко гротестна. Просто се разтърси из официалните форуми.
                        Иначе при съвсем стандартната игра си има настройка, която ти оцветява прицела в зависимост дали има ще пробиеш или не там, където се целиш.
                        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                        Comment


                          1951 написа Виж мнение
                          Иначе при съвсем стандартната игра си има настройка, която ти оцветява прицела в зависимост дали има ще пробиеш или не там, където се целиш.
                          Да ама не съвсем. Прицела показва само колко е дебела бронята, в която се целиш, не взема предвид ъглите. Така че може да ти покаже зелено дори когато нямаш никакъв шанс да пробиеш.
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            Imperial написа Виж мнение
                            Да ама не съвсем. Прицела показва само колко е дебела бронята, в която се целиш, не взема предвид ъглите. Така че може да ти покаже зелено дори когато нямаш никакъв шанс да пробиеш.
                            Това е така.
                            А и да не забравяме, че ако си сложил кръстчето на някаква слаба точка в бронята (примерно люк) ще светне в ярко зелено, а да кажем че шансът да уцелиш баш там не е голям.
                            Не, че съм голям експерт в играта, но за сега не съм видял по-добра техника на прицелване от тази да си знаеш точността и пробивността на оръдието и слабите точки на това по което стреляш.
                            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                            Comment


                              Mitko написа Виж мнение
                              Да се похваля, изгриндих ИС-3, сега събирам пари да го купя. Направих си подарък за рождения ден във вид на КВ-5, ако ще качвам тежки руски ще ми трябва тренажор, пък и пари си трябват винаги. Благодаря на бигбиар че ме свърза с българския клан. Сега седя и се чудя, струва ли си да взема премиум и да щурмувам ИС-3, че до края на месеца да взема и ИС-4. Въпросът е, дали ще имам време да играя.
                              Я кажи кака да се свържа и аз.
                              В момента мъча една пантера + едно Т ²²²/²V и гледам отново да събера кинти за Т 34 - 85 със 100 мм оръдие + ягдпантерата. Накратко мъча се да разбера кое оръдие е по добро 88 мм L 56 или 75мм L 100 за моята котка. Значи с 75 дългото винаги някой ми убира фраговате, защото точно когато зареждам за последен изстрел по целта и маркирана на това отгоре и пак някой ми я взема. С 88 установих в повечето игри че отскачат като шикалки.

                              Comment


                                Фраговете нямат абсолютно никакво значение, вземаш хп и кеш за нанесена щета, не за фрагове. Да си призная, Пантерата я играх като беше Т8, след това съвсем малко съм я играл. Може би дългото 75мм е по-добре, понеже позволява да се стои по-далече. Късото 88мм е може би най-прецаканото оръдие в цялата игра, ама ползват някакви незнайни таблици за бронепробиваемост които не съответстват на реалността и съответно са му дали само около 135, което не стига за нищо.
                                albireo написа
                                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                                Comment

                                Working...
                                X