Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Великото гонене на ИС-6

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #91
    И аз свърших с руснацитеClick image for larger version

Name:	shot_053.jpg
Views:	1
Size:	259.9 КБ
ID:	538168Сега ще взема двойния опит на другите нации а после сигурно Германия и САЩ.

    Comment


      #92
      За съжаление двойния опит, който се взима тия дни не се налива в кофата за гоненето на ИС-6. Още по-тъпото е, че 5% за свободен опит също не ти се отчисляват от удвоения, а от базовия. Въобще, този удвоен опит служи само за бързи изгазване на техника и нищо друго.
      Сбогом мечти за бързо минаване на французите...

      ПП
      Пф, сега гледам, че днес са го раздухвали това доста по форумите и блоговете, но кой да гледа.
      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

      Comment


        #93
        1951 написа Виж мнение
        За съжаление двойния опит, който се взима тия дни не се налива в кофата за гоненето на ИС-6. Още по-тъпото е, че 5% за свободен опит също не ти се отчисляват от удвоения, а от базовия. Въобще, този удвоен опит служи само за бързи изгазване на техника и нищо друго.
        Сбогом мечти за бързо минаване на французите...

        ПП
        Пф, сега гледам, че днес са го раздухвали това доста по форумите и блоговете, но кой да гледа.
        тъпня общо взето, особено след като първия им анонс е бил друг.
        на мен обаче ми върши работа, защото фр и ук ги почнах от мазето.
        Кру-то мн бързо мина и вси взех кромуел-а (стоков голяма мъка...)
        С онова френското чудо с дългото име БДР нам кво си (ба си животното е това с топовото оръдие ) ако открадна утре час-2 и ще взема и АРЛ-то.

        Comment


          #94
          Само при мен ли се циклят основно едни и същи карти?
          Абатството, новата американска, Тундрата, Малиновка, Енск. 4/5 от игрите ми в момента са на тия карти.
          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

          Comment


            #95
            Мен пък ми се втръсна от степта. По 4/5 поредни битки само там.
            Клан [8282] .

            Comment


              #96
              don4o написа Виж мнение
              И аз свърших с руснаците[ATTACH=CONFIG]22004[/ATTACH]Сега ще взема двойния опит на другите нации а после сигурно Германия и САЩ.
              Не правете като мен!!!!!!Първо вземайте двойния опит на всички нации-после с която си искате нация играйте!!Вчера след като свърших с руснаците вместо както бях решил да взема двойния опит аз реших да полея успеха и .............ДО ТАМ БЕШЕ!!!!После всичко ми беше двойно!!!!!

              Comment


                #97
                Днеска съм на кота 172 000 опит. Утре ако го докарам до 210 000 ще е супер. А в понеделник почвам да мъча японците.

                Comment


                  #98
                  Mitko написа Виж мнение
                  Днеска съм на кота 172 000 опит. Утре ако го докарам до 210 000 ще е супер. А в понеделник почвам да мъча японците.
                  Ха, и аз приключвам деня с толкова.
                  Обаче успях да взема и АРЛ 44 и сега както казва Дончо - двойния опит паралелно.
                  дано утре понатрупам малко св опит, че поне до 3 ниво да не се разправям с джапанезките.

                  Comment


                    #99
                    1951 написа Виж мнение
                    Само при мен ли се циклят основно едни и същи карти?
                    Абатството, новата американска, Тундрата, Малиновка, Енск. 4/5 от игрите ми в момента са на тия карти.
                    При мен редовен номер е Свещената Долина. Прави ми впечатление, защото е единствената карта където играта ми просто се затваря преди да зареди.

                    Comment


                      ViktorKitov написа Виж мнение
                      При мен редовен номер е Свещената Долина. Прави ми впечатление, защото е единствената карта където играта ми просто се затваря преди да зареди.
                      Направи ми впечатление че цял ден не ми е пускала Степи.

                      Comment


                        Днеска 230 000 експирианс от които руските 91 000.

                        Comment


                          За днес стига!Американците също ги взех!Утре ще почвам китайците-до сега съм направил 10000 и французите-12000.Смятам след коледа да ги свърша!Лека нощ..

                          Comment


                            Ето до къде съм стигнал-Германия-38183,Франция-30283,Англия-9813,Китай-30072,САЩ и СССР ги минах!Японците не съм ги почвал-сега ще поиграя малко да стигна поне до него.Пишете и вие да мога да сравня как се движа като цяло!

                            Comment


                              don4o написа Виж мнение
                              Ето до къде съм стигнал-Германия-38183,Франция-30283,Англия-9813,Китай-30072,САЩ и СССР ги минах!Японците не съм ги почвал-сега ще поиграя малко да стигна поне до него.Пишете и вие да мога да сравня как се движа като цяло!
                              ти си направил общо 280 к, аз приключвам деня на 247к и джапанките купено 4-то ниво.Ще ми трябват около 60-70 к опит да отключа 6-цата.... Не е приятно без свободен опит...
                              Иначе засега ги бива, имат добри оръдия, повратливи са.. да видим нагоре как ще е

                              Comment


                                Tези дни не играх, отдадох се на иеденье и пиеньие

                                Comment

                                Working...
                                X