Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Великото гонене на ИС-6

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #61
    Gaden Gogi написа Виж мнение
    и какво 9-то ниво очакваш да видип с АРЛ-то?останалото и така си го дупчиш, само дето не висиш сума време на припек докато свие прицела, пробвах го топовото , върнах си предното и съм съвсем доволен. АРЛ е доста приятен танк.
    Много добре знаеш че това оръдие стреля и в девето ниво макар и на други танкове!Това исках да кажа!

    Comment


      #62
      don4o написа Виж мнение
      Много добре знаеш че това оръдие стреля и в девето ниво макар и на други танкове!Това исках да кажа!
      Но с арл ще видиш максимум 8 мо. Някои от тях създават меко казано сериозни трудности за 90 мм. Но повечето танкове тиер 6 си ги дупчеш и с второто оръдие. Така че е въпрос на вкус.

      Comment


        #63
        Angelmr написа Виж мнение
        Но с арл ще видиш максимум 8 мо. Някои от тях създават меко казано сериозни трудности за 90 мм. Но повечето танкове тиер 6 си ги дупчеш и с второто оръдие. Така че е въпрос на вкус.
        Съгласен!Все пак след толкова агитация ще сложа за малко второто за да сравня-все ми се струва че нещо не ми се получаваше с него,не помня много време мина!

        Comment


          #64
          Как вървят мисиите ? Аз го карам на двоен екс. за руснаците с Т34-85 и КВ1-С, американците с Хелкат и Т21, немците с ВК36.01 и Ягд.Пз.IV и франсетата с АМХ 12 и АРЛ44, проблем ми е с англичаните, че имам само АТ а с него е мъка докато се довлече до боя, гринда Кромуела, но не наблягам много и става бавно. С китайците си взех със свободен опит 58 и сега гриндя 59-16. Гледам да направя по 5 000 опит със всяка нация на вечер. Дано пуснат японците по-скоро че да ги почвам и тях.

          Comment


            #65
            Руснаци-50000,Немци-16000,САЩ-13000,Франция-6000,Англия-5000,китай-7000.Това е засега положението при мен!

            Comment


              #66
              don4o написа Виж мнение
              Руснаци-50000,Немци-16000,САЩ-13000,Франция-6000,Англия-5000,китай-7000.Това е засега положението при мен!

              Ти поне със всичко си почнал аз за сега съм само с руснаци и американци и изоставам от графика КВ-1С-35000 Джаксън-12500 ще трябва да се стягам сега в двойния опит ми е надеждата.

              Comment


                #67
                При англичаните е зле!Имам само АТ-8,чудя се да купя ли и Кромуел?Него съм го играл последно преди 8 месеца!Нямам никакъв спомен как беше с него и струва ли си да харча маса пари за него!Екипаж също нямам и ако го купя ще е нов най много на 75%.Някой с пресни впечатления да даде съвет има ли смисъл да го купувам?

                Comment


                  #68
                  Кромуела е много приятен за игра. И аз го играх преди доста време, но не го продадох и от време на време правех по някоя игра с него/ елитен, с две умения на екипажа/.

                  Comment


                    #69
                    wasup написа Виж мнение
                    Кромуела е много приятен за игра. И аз го играх преди доста време, но не го продадох и от време на време правех по някоя игра с него/ елитен, с две умения на екипажа/.
                    Ще направя така.Ще преборя другите нации и ще оставя англия и япония за накрая и ако ми се стори трудно-тогава ще купувам.Свидят ми парите!!!!

                    Comment


                      #70
                      don4o написа Виж мнение
                      Ще направя така.Ще преборя другите нации и ще оставя англия и япония за накрая и ако ми се стори трудно-тогава ще купувам.Свидят ми парите!!!!
                      Практично е да се врътва от всяка нация поне по 1 машина за двоен - дневно. И после да се бута нацията с която е най-тегаво. Те другите си вървят. Скоро ще има дни с троен, петорен, от там ще се дръпне.

                      Comment


                        #71
                        Дал съм си план-33000 на ден независимо с кои нации!Видя ли че някъде се закучва сменям нацията.Естествено вземам на всички двойния.Нямам само на китайците лекия танк,на французите съм само с АРЛ44 и при англичаните с АТ-8.Всичко в парка ми е елитно с по 1,2,3 умения!

                        Comment


                          #72
                          don4o написа Виж мнение
                          Дал съм си план-33000 на ден независимо с кои нации!Видя ли че някъде се закучва сменям нацията.Естествено вземам на всички двойния.Нямам само на китайците лекия танк,на французите съм само с АРЛ44 и при англичаните с АТ-8.Всичко в парка ми е елитно с по 1,2,3 умения!
                          Аз ги гриндя по двойки сега СССР-САЩ после Франция-Китай и т.н. за човек като мен който няма танковете в гаража преди мисията е по-практично 1 двойка фарми пари за втората и така пък и не се губи време убият ме с единия хоп в другия за всяка двойка имам 7-8 дни като за спешъла с двойното експи ще се помъча да си спечеля 2-3 дни резерв.

                          Comment


                            #73
                            Аз и малкия китаец мога да купя ама не знам струва ли си или да карам само с тайп 58

                            Comment


                              #74
                              don4o написа Виж мнение
                              Аз и малкия китаец мога да купя ама не знам струва ли си или да карам само с тайп 58
                              Освен ако не си много добър във светенето не си струва защото в повечето случаи ще си на дъното на таблицата след битката а на последните 5 опита не им се зачита за мисията... ще се търкаля Тип 58 до откат(не е проблем за мен е приятен танк).

                              Comment


                                #75
                                A понякога точки се правят и така:

                                Загуба
                                Битка: Комарин 18.12.2013 г. 22:47:47 ч.
                                Танк: Nashorn
                                Опит: 1*779
                                кредита: 45*973
                                Постижения в битка: Войн, Снайперист, Медал Радли-Уолтърс

                                Comment

                                Working...
                                X