Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Великото гонене на ИС-6

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Mitko написа Виж мнение
    На мен Ис-6 ми допадна, бронята изненадващо е добра, оръдието добре дамажи, само където пробива малко. Срещу 9 тиър е практически безпомощен.
    Дет има една поговорка: Срещу ИС-6 със злато...дупе да ти е яко!
    За девятките зареди малко златце.Със здраве да си го ползваш жалко че аз няма да мога да го взема...ноооо втори път по бели гащи няма да ме хванат от сега минимум 3 милиона резерв като пуснат следваща такава мисия (дано за СП или Яга 88) ще мачкам наред.

    Comment


      Аз похарчих около 100 000 свободен опит, 400 злато за екипажи (китайците и чпонците ги минах със свободен) и към 15 милиона за 12 Т6 танка с оборудване. Дано да си струва до два три дни ще го взема Иса и аз. Предполагам че ще ми допадне, обичам първа линия.

      Comment


        аре, остана да мина само 15к с кромуела, тайп 58 и япончето, утре вечер за половин-един час съм готов.
        PS.след 1/2 вино в кръчмата мн добре се играе
        Click image for larger version

Name:	shot_016.jpg
Views:	1
Size:	805.7 КБ
ID:	538273
        Last edited by veso_t; 03-01-2014, 21:49.

        Comment


          Ето го и моя нов хубавец, оборудван, с камуфлаж и екипаж от Ис 8. Довечера ще врътна кръгче с него и дано не последва съдбата на СП-то - стоене на рафта
          Click image for larger version

Name:	shot_032.jpg
Views:	1
Size:	463.8 КБ
ID:	538301

          Comment


            vvasman написа Виж мнение
            Ето го и моя нов хубавец, оборудван, с камуфлаж и екипаж от Ис 8. Довечера ще врътна кръгче с него и дано не последва съдбата на СП-то - стоене на рафта
            [ATTACH=CONFIG]22141[/ATTACH]
            Честито!!!!Аз малко повече празнувах тези дни!До няколко дни ще наваксам!Останаха ми само 70К с японците!Задължително ще направя отчет какво ми е струвало цялото упражнение-свободен опит и сребро,злато не съм ползвал!

            Comment


              Да ти е честит!!!

              Comment


                don4o написа Виж мнение
                Честито!!!!Аз малко повече празнувах тези дни!До няколко дни ще наваксам!Останаха ми само 70К с японците!Задължително ще направя отчет какво ми е струвало цялото упражнение-свободен опит и сребро,злато не съм ползвал!
                Ще се радвам да видя отчета. Ако и други споделят бихме могли да сравним. Също може да поспекулираме, какво би ни било необходимо за следващото предизвикателство на WG от такъв калибър.

                Comment


                  Сега като сметнах японците и китайците са ми стрували около 120 000 свободен опит, 400 злато за да са играеми (обучих за злато командир и водач) 12 танка Т6 с оборудване 15 милиона от които ще си върна половината, закупил съм и 8 слота (това не го броя за разход)

                  Рекапитулация за Ис 6:
                  - 7,5 милиона
                  - 400 злато
                  - 20 дни съм зарязал почти развитието на всички линии

                  Следващи такива мисии според мен можем да очакваме около Великден, но ВГ много вдигнаха летвата с Ис-а и играчите ще очакват за следващата мисия тежка осмица или Тайп 59.

                  Comment


                    Аз започнах с 14 мил.,приключих с 18 мил.Похарчени - 300 злато за 2 слота.Купени - 3 камуфлажни мрежи и 2 бинокъла, големи рем. компл.,гол.аптечки и гол.пожарогасители х100. Свободен опит-90к.
                    4 нации от 1 ниво.
                    3 седмици ядове,ядове, ама...

                    Comment


                      Злато - около 2500 ( 4 слота +4 екипажа, които можех и да си ги спестя де)
                      Св. опит - 50 к
                      Кредити - около 5 милиона, от които ~ 3 готови и още 2 от продажба на др танкове
                      играни танкове - АРЛ 44 (от нула); М6(купен); Тайп 58(наличен) ; Т 34-85(наличен); ВК 3002М(купен);Кромуел и Чи-то - и двата от нула.
                      Друго освен 6-ци не се играеше , само *5 опита го взех с останалите

                      Заслужаваше си. Танка е приятен за игра, гледам за 62 игри ми е извадил 2,5 мил - средно по 40 к чисто на игра.
                      Най-лош резултат 16 к, най-добър - 102 к. (чисто)
                      Last edited by veso_t; 06-01-2014, 16:17.

                      Comment


                        Click image for larger version

Name:	shot_028.jpg
Views:	1
Size:	676.7 КБ
ID:	538315
                        Не мога да ви разбера, защо давате злато да преубучавате екипаж, да има разлика-колко да е, няколко игри. Поне на мен ми се вижда безсмислено за няколко игри, докато екипажа стане от 75 до 100% да давам злато.

                        Comment


                          Mitko написа Виж мнение
                          Не мога да ви разбера, защо давате злато да преубучавате екипаж, да има разлика-колко да е, няколко игри. Поне на мен ми се вижда безсмислено за няколко игри, докато екипажа стане от 75 до 100% да давам злато.
                          Ами прав си по принцип, ама да гриндя 3 линии от 0 до 6 без свободен опит и после да чакам и екипажите да ми станат на 100 % .... теглих му една майна и бръкнах в джоба

                          Comment


                            Mitko написа Виж мнение
                            [ATTACH=CONFIG]22157[/ATTACH]
                            Не мога да ви разбера, защо давате злато да преубучавате екипаж, да има разлика-колко да е, няколко игри. Поне на мен ми се вижда безсмислено за няколко игри, докато екипажа стане от 75 до 100% да давам злато.
                            В тази игра няма уникално ценни предмети или ресурси. Всичко е постижимо. Единствено опита на екипажите е по-трудоемък ресурс, за който се изисква доста игрално време. Разумно е да се прехвърли от по достъпните средства (сребро, злато, модули ), за първоначално компенсиране липсата на труднодостъпния. Колкото повече, толкова повече

                            П.П. Екипажа на моето Чи-То , май днес ще взима трети скил. Някой да има практични предложения какво да му сложа ?

                            П.П.П. И моя отчет. Играх с по една машина от линия. Имах налични в гаража:

                            немци - Nashorn

                            руси - КВ-1С

                            хмериканци - M18 Hellcat

                            ингилизи - Cromwell

                            Kупих за по 900к всяка

                            френски - ARL 44

                            китайски - Тype 58

                            японци - Chi-To

                            Дадох около 100к свободен опит да отворя и оборудвам директно японската 6-тица.

                            Танковете в гаража ми бяха окомплектовани с модули, а за повторно закупените винаги държа по 10-тина резервни дотиквача, вентилации, стабилизатори и разни такива.

                            Налях и малко сребро, да сложа на всяка машина по 10 златни снаряда и автоматичен пожарогасител. Финално инвестирах ок 4кк сребро, като в процеса на гриндене възстанових повечето сребро и към 50к от свободния опит. Всички машини са ми още в гаража.

                            Със ИС-6 тицата все още нямам първа битка и планирам да я оставя на рафта за дълго. Остана ми удоволствието от изпълнената с лекота мисия и от приятните взводчета по време на гринда.
                            Last edited by bigbeer; 06-01-2014, 16:02.

                            Comment


                              bigbeer написа Виж мнение
                              П.П. Екипажа на моето Чи-То , май днес ще взима трети скил. Някой да има практични предложения какво да му сложа ?

                              П.П.П. И моя отчет. Играх с по една машина от линия. Имах налични в гаража:

                              немци - Nashorn

                              руси - КВ-1С

                              хмериканци - M18 Hellcat

                              ингилизи - Cromwell

                              Kупих за по 900к всяка

                              френски - ARL 44

                              китайски - Тype 58

                              японци - Chi-To
                              Е ти с летящ старт, тя тая мисия май като за тебе е била измислена
                              За скиловете предполагам имаш 1 БИА; 2 лампа/камо на останалите. Аз бих сложил камо ( или разузнавач) на командира, прицелна стрелба на мерача,радиопрехващане на радиста,офроуд на ватмана и на пълнача какъвто ден се падне от седмицата

                              Comment


                                Благодарско, някакви такиви съм ги замислил и аз.

                                Comment

                                Working...
                                X