Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Великото гонене на ИС-6

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    Shemetronix написа Виж мнение
    Ас на носорога ми даде за около 3400 демидж -близо 1500 опит.
    Вчера имах битка с близо 4к дмж, верно само 4 убити, но пък 8-мици, и не го взех.

    Comment


      #32
      falcon_bg написа Виж мнение
      Това е хора! Великият зимен гринд започва,късмет на всички.
      И нека силата и ракията бъдат с вас!
      Най-вече ракията (и туршията), че много нерви и клавиатури ще се трошат!

      Всъщност това е идеалното време за един месец почивка от играта.
      Last edited by feersum; 16-12-2013, 09:48.
      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

      Comment


        #33
        Явно има бъг в системата.Направих си първата битка за деня с Т-34/85. Победа и мисията с японците изпълнена + три дена премиум.

        Comment


          #34
          tokarev_fan написа Виж мнение
          Явно има бъг в системата.Направих си първата битка за деня с Т-34/85. Победа и мисията с японците изпълнена + три дена премиум.
          Навсякъде по форумите се оплакват от подобни бъгове и се подиграват на WG
          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

          Comment


            #35
            feersum написа Виж мнение
            Навсякъде по форумите се оплакват от подобни бъгове и се подиграват на WG
            Те да не вземат да отменят мисията заради това,че тогава лошо. И аз направих една битка с Т-25 и ми даде японската част за изпълнена.

            Comment


              #36
              feersum написа Виж мнение
              Най-вече ракията (и туршията), че много нерви и клавиатури ще се трошат!

              Всъщност това е идеалното време за един месец почивка от играта.
              Съвсем вярно! Като дойде време за акция направо лошо ми става, а особено на тази ще изпонаизлезят всичките раци из под камъните и ще стане една...
              По този случай мисля да си пусна малко премиум по празниците, че поне да не ме е яд когато падам!

              Comment


                #37
                bruchpilot написа Виж мнение
                Съвсем вярно! Като дойде време за акция направо лошо ми става, а особено на тази ще изпонаизлезят всичките раци из под камъните и ще стане една...
                По този случай мисля да си пусна малко премиум по празниците, че поне да не ме е яд когато падам!
                Уф то се е видяло че ИС 6 няма да мога да го изгриндя, но пилота е прав, защото на руския сайт започват да влизат всякакви нубове, школоти - дебики и др. имбицилна сволач по която има моменти ми идва да ги разстрелям, а лимита е по 1 убит на ден.
                П.П. Стига ми напоследак че при руснаците са излезли всякакви идиотчета които само и само дане взема войн отиват и ми вземат фрагчета дето съм го оставил на по 10 точки. Вече имам наколко случея при което стрелям по такива идиоти, а късата цев я държа далеко че може да го отнесе дисплея.

                Comment


                  #38
                  Днес от няколкото игри в които участвах, бяхме само по двама зелени на битка, по един във всеки отбор за разнообразие. За сметка на това обаче вместо масовия жълт цвят, списъците с играчи червенееха като току що сварен краб. Рядко бях виждал такова струпване на хора с под 40% победи. Лично за мен да си дам един месец почивка от играта е най-мъдрото решение. И без това имам да гриндя малко самолети, че и по WT взех да се зарибявам и там иска да си правя по някоя игра дневно. Горките ми неврони ще бъдат изключително доволни от това решение. Искрено ви препоръчвам да си пазите здравето и да направите като мен. Изтъркани нерви трудно се възстановяват.

                  Comment


                    #39
                    Аз ще взема да се пробвам, да видим докъде ще стигна.
                    Т58 и Т34-85 и без това ги играя в момента (даже ми и харесват) , яд ме е че миналата седмица продадох 59-16.
                    От немците ще трябва да купувам обратно 6-тици, но варианти (и пари) бол. Проекта за изкарване на 10-тка ще остане на заден план де.
                    УСА ще се купува обратно М6 и евтл Т21 ще се доизгринди
                    Фр и ГБ ще тр да се започват от нулата обаче... там ще падат нерви.

                    Comment


                      #40
                      Angelmr написа Виж мнение
                      Днес от няколкото игри в които участвах, бяхме само по двама зелени на битка, по един във всеки отбор за разнообразие. За сметка на това обаче вместо масовия жълт цвят, списъците с играчи червенееха като току що сварен краб. Рядко бях виждал такова струпване на хора с под 40% победи. Лично за мен да си дам един месец почивка от играта е най-мъдрото решение. И без това имам да гриндя малко самолети, че и по WT взех да се зарибявам и там иска да си правя по някоя игра дневно. Горките ми неврони ще бъдат изключително доволни от това решение. Искрено ви препоръчвам да си пазите здравето и да направите като мен. Изтъркани нерви трудно се възстановяват.
                      О ясно качил си оленомерче да ти показва колко са школоти - дебики в отбора.

                      П.П. хич няма да се ядосвам но започвам да пердаша яко с:
                      1 - ви тиър като светляк в командните боеве;
                      2 - ри за загряване на карата;
                      6 - ти и 8 - ми за кеф и кинти;
                      две 9 - ки за правене няма как, че трябда да станат 10 ти тиър;
                      останалото за екипажите и свободния опит;
                      Малиииии 28 парчета как се оправят на вечер

                      Comment


                        #41
                        Ще излезете прави за новобранците!Това не са играчи!Това е башибозук!!Само да светне някъде вражески танк и цялата орда се хвърля!За да не взема повече щета ме стрелят свои по веригите!Ще взема една бутилка водка и като ги подпукам наред пък после ще почивам!Просто съм отвратен!Не знам дали ще я взема тази мисия.!

                        Comment


                          #42
                          С тези хора не се играе!!Как е възможно две минути след започване на битката да ги няма 10 от моя отбор!Click image for larger version

Name:	shot_046.jpg
Views:	1
Size:	344.6 КБ
ID:	538149

                          Comment


                            #43
                            Поне ще си топ 10
                            War, war never changes..

                            Comment


                              #44
                              Бъг-а в мисията е оправен сега Японската мисия е ресетната,но въпреки това онези които са си получили 3 дни премиум за нея няма да ги загубят(поне аз ударих келепира )

                              Comment


                                #45
                                е нормално

                                Comment

                                Working...
                                X