Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Великото гонене на ИС-6

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    bigbeer написа Виж мнение
    Снощи довърших и японците, гриндят се с лекота.
    Сега ги почвам японците.При мен ще е голяма мъка!Не знам как си играл ама мен всичко живо ме пробива само докато ме види!Ще почакам още малко може да му свикна!А дано ама на дали!

    Comment


      don4o написа Виж мнение
      Сега ги почвам японците.При мен ще е голяма мъка!Не знам как си играл ама мен всичко живо ме пробива само докато ме види!Ще почакам още малко може да му свикна!А дано ама на дали!
      Цаката е да не те видят. Стоиш далеч със мрежа и боядисан танк (по възможност в храст) и снайпиш бронята на тия танкчета буквално крещи че не са за близък бой аз съм на Чи-Ну в момента играя го като StuG с купол и има ефект поне по 900 щета правя на битка.

      Comment


        Стоя аз в храстите,опитвам се да наливам щета-ама все в последната петица се оказвам!Нещо средно ще пробвам!

        Comment


          don4o написа Виж мнение
          Стоя аз в храстите,опитвам се да наливам щета-ама все в последната петица се оказвам!Нещо средно ще пробвам!
          мъката е докато го ъпгрейднеш , после става друг танк, играе се с кеф.
          Аз съм на 540 к, в т.ч. уса и фр готови. М6 с кеф, АРЛ44 с мъка и неприязън. Не се харесахме с това франсе, ама хич.
          НА 31.12 смятам да направя една игра с ИС6

          Comment


            Германия-готова
            Франция 82 299
            Китай 57 420
            Япония 52 113

            Comment


              Всички нации са ми между на 70-75 хиляди. Чакам *5 следващите дни да почна да ги приключвам. Досега разчитам на двойния екс. като предните два дни натиснах дръпнатите очи че и с двете нации бях назад. По план около 5-ти 6-ти ще съм взел Иса

              Comment


                Франция- Готова
                Китай 80 898
                Япония 80 491
                Японския танк неочаквано ми допадна. Основно заради оръдието и многото кръв. Стреля на 3,21 точно е, пробива и свива бързо, отделно има 820 кръв. Излизам пред някой квас в упор и го разстрелвам като куче, отнасяйки един снаряд, хеле пък някой да се зазяпа със скъсани вериги...

                Comment


                  Китай 95 116
                  Япония 91 960
                  Ако даде Бог съвсем скоро съм готов.

                  Comment


                    Click image for larger version

Name:	shot_026.jpg
Views:	1
Size:	724.5 КБ
ID:	538257

                    Comment


                      Mitko написа Виж мнение
                      [ATTACH=CONFIG]22095[/ATTACH]
                      Браво!
                      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                      Comment


                        Mitko написа Виж мнение
                        [ATTACH=CONFIG]22095[/ATTACH]
                        Честито !
                        Сподели впечатления заслужаваше ли си гринденето
                        На мен ми трябват още 53 к експ - смятам утре вечер да е и в моя гараж

                        Comment


                          Mitko написа Виж мнение
                          [ATTACH=CONFIG]22095[/ATTACH]
                          Честито!!!
                          http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                          Comment


                            Честитка на всички с ново танкче. В моя гараж влезе малко преди нова година. Накичих го с модули, боядисах го, заредих го и .... го поставих на рафта с наградите да събира прах. Приятели ме натискат да му направя поне една опознавателна битка със екипажа на ИС-7 или 4, примерно. Мисля да ги разочаровам. Нека си седи, не пречи никому.

                            Comment


                              Покрай гоненето на IS-6, понеже просто правих х5 ехр на всички tier6 танкове - за двата дена събрах почти 50,000 free experience и към 2,000,000 credits..
                              War, war never changes..

                              Comment


                                На мен Ис-6 ми допадна, бронята изненадващо е добра, оръдието добре дамажи, само където пробива малко. Срещу 9 тиър е практически безпомощен.

                                Comment

                                Working...
                                X