Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Великото гонене на ИС-6

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #76
    И така също ставаClick image for larger version

Name:	shot_051.jpg
Views:	1
Size:	345.6 КБ
ID:	538163

    Comment


      #77
      don4o написа Виж мнение
      И така също става[ATTACH=CONFIG]21999[/ATTACH]
      Oпределено става, но ако ще говорим за победа...

      Победа!
      Битка: Ел Калъф 18.12.2013 г. 23:12:07 ч.
      Танк: Nashorn
      Опит: 1*944
      кредита: 43*918
      Постижения в битка: Войн, Експерт: СССР

      ....то победата ми е по-постна от загубата, преди малко. Май ще спра немците за сега, нещо не връзва, както си трябва.

      Comment


        #78
        Резултатите от първия ми ден (едва днес седнах на компа) КВ-1С, АТ-8, тайп-58, хелкет, арл-44. Нямам само немец, но се чудя какво да взема, дали да догриндя 10 000 за насхорн или да си взема отново вк-3601. За днес изкарах 31424 експирианс.

        Comment


          #79
          Mitko написа Виж мнение
          Резултатите от първия ми ден (едва днес седнах на компа) КВ-1С, АТ-8, тайп-58, хелкет, арл-44. Нямам само немец, но се чудя какво да взема, дали да догриндя 10 000 за насхорн или да си взема отново вк-3601. За днес изкарах 31424 експирианс.
          При еднакви достижения за битка, дестрото взима по-малко опит. А, и един топов танк, с който вече имаш опит, винаги е за предпочитане.

          Comment


            #80
            Хубаво е да имаш и Носорога и ВК3601Н.Така и двата се допълват а и двойния опит е повече!!

            Comment


              #81
              Биг беар, това което ме притеснява в вк-3601 е, че съм го играл отдавна, а доколкото чувам, тогавашния среден танк не е вече същия като геймплей тежък. Демек, и в двата случая машините са ми непознати.

              Comment


                #82
                Mitko написа Виж мнение
                Биг беар, това което ме притеснява в вк-3601 е, че съм го играл отдавна, а доколкото чувам, тогавашния среден танк не е вече същия като геймплей тежък. Демек, и в двата случая машините са ми непознати.

                Непознати, непознати, колко да са непознати ? Носорога е типична машина за далечна поддръжка. Супер пушка, със никаква броня. Ако има кой да му свети, налива от космоса и се движи малко. Стигнат ли до него е аут, каквото и да направи. Като стил на игра е по-скоро позиционна машина. На всяка карта набелязваш няколко ключови точки и според как се движи отбора ти, минаваш от място на място за максимална ефективност на огъня. Ако минеш цялата игра без да те светнат е добре. Иначе убиваш 7-8 противника, преди да стигнат до тебе и губиш.

                Фау-Ка-то, пак си е типичния тежък-медиум. Танк за втора линия, със добра пушка и прилична челна броня. Доволно подвижен за тежък, приятен, както в близък бой, така и при надстрелване.

                Аз докато се усетя,минах немската мисия за два дни, само с Носорога. Просто го имах в гаража и приятелите ми бяха свикнали да разчитат на мен за огнева поддръжка във взводна игра. Тъй-като ми беше оборудван, и със скилнат екипаж, си свърши бързо работата. Така и не опрях до Фау-Ка-то.

                Сега си разменихме ролите, аз им скаутя със Адската котка а те кандилкат чифт Носорози. Като цяло се получва. В тази ситуация с Котето взимам приличен опит, почти без да стрелям. Единствено, високо октановия бензинец, ми е малко тегав за консуматив, но прихода го покрива, дори с някаква мижава печалбица.

                Comment


                  #83
                  falcon_bg написа Виж мнение
                  Освен ако не си много добър във светенето не си струва защото в повечето случаи ще си на дъното на таблицата след битката а на последните 5 опита не им се зачита за мисията... ще се търкаля Тип 58 до откат(не е проблем за мен е приятен танк).
                  Не си прав за 59-16, има много злобно оръдие, със злато дупчи и осмици
                  Да, винаги ще започваш от дъното, но няма да завършваш там

                  Comment


                    #84
                    Американците добре ги почнах!Click image for larger version

Name:	shot_052.jpg
Views:	1
Size:	355.9 КБ
ID:	538165

                    Comment


                      #85
                      don4o написа Виж мнение
                      Американците добре ги почнах![ATTACH=CONFIG]22001[/ATTACH]

                      Нормално, все така да ти върви. Аз в момента се мъча с руските дървета.

                      Победа!
                      Битка: Редшир 19.12.2013 г. 17:22:16 ч.
                      Танк: КВ-1С
                      Опит: 1*497
                      кредита: 34*273
                      Постижения в битка: Войн, Косата на Смъртта

                      Comment


                        #86
                        Ако не ми мине котка път утре късно вечерта с руснаците ще съм приключил!

                        Comment


                          #87
                          Много си бърз Дончо, аз за два дни едвам изгриндих 60 447.

                          Comment


                            #88
                            Приключих със СССР. Първите 30 000 и последните 5000 точки бяха ад, но иначе мина почти прилично. Нула любов към руската техника, обаче има в сърцето ми.

                            По план трябва да минавам към Германия, но тъй като те ми се струват по-лесни, а сега четири дни ще дават непрекъснато двоен опит реших, че по-добре да изгазя Франция и Великобритания (и с двете страни очаквам мъка и болка). Така, че още сега ги почвам с Cromwell и ARL 44. Утре мога да си взема и Churchill VIII, че сега нямам пари. Ако за тези четири дни отметна тези две линии ще се радвам много.

                            Иначе, два съвета.
                            1. Премиумният акаунт е задължителен. Купете си или спечелете от 50к демидж на ден. После като изгазите първата държава става лесно. Дават ви три дни премиум.
                            2. Имайте под ръка два танка за бързи редуване. При интензивна игра за час може да се вади 12 - 15 000 опит без епични изпълнения.
                            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                            Comment


                              #89
                              Пф единствените 2 руски танка в гаража ми са подаръците... не ги играя, но не искам да ги продавам, понеже не може да се купят обратно.
                              albireo написа
                              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                              Comment


                                #90
                                не са 4 дни а само 3 понеже на 23-ти излиза пача и явно за това уикенда почва от петък

                                Comment

                                Working...
                                X