Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Великото гонене на ИС-6

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    Хмм добре тръгна при мен 10000 опит за час и 45 минути с КВАС явно няма да има нужда да купувам втори съветски танк както си мислех а направо ще купувам Джаксъна. Дано да избутам СССР и САЩ до 20-21,че да избутам с бонуса АРЛ 44(единственият стоков който ще играя).

    Comment


      #47
      falcon_bg написа Виж мнение
      Хмм добре тръгна при мен 10000 опит за час и 45 минути с КВАС явно няма да има нужда да купувам втори съветски танк както си мислех а направо ще купувам Джаксъна. Дано да избутам СССР и САЩ до 20-21,че да избутам с бонуса АРЛ 44(единственият стоков който ще играя).
      21000 опит за 4-5 часа.Това е без премиум акаунт!В момента ги направих и същевременно направих и 50000 щета!Така че от този момент ще ми е по лесно!Всичко това с КВАС.

      Comment


        #48
        Да, изглежда няма да е толкова трудно, 44 битки около 4 часа - 35 к експ със тайп 58 и т 34-85.
        Много шестици има и мн рядко виждам Т8 битка.
        М6 го купих ,довечера ще купувам ВК3002М да мятам и немците .
        С тези нации не се очакват проблеми.
        Почвам да гриндя за Кромуел... от нулата
        АРЛ 44 жертвах 50 к св опит и ми трябва още 10 за да го отключа...
        С Фр и Гб ще е мъъъъкааа

        Comment


          #49
          veso_t написа Виж мнение
          Да, изглежда няма да е толкова трудно, 44 битки около 4 часа - 35 к експ със тайп 58 и т 34-85.
          Много шестици има и мн рядко виждам Т8 битка.
          М6 го купих ,довечера ще купувам ВК3002М да мятам и немците .
          С тези нации не се очакват проблеми.
          Почвам да гриндя за Кромуел... от нулата
          АРЛ 44 жертвах 50 к св опит и ми трябва още 10 за да го отключа...
          С Фр и Гб ще е мъъъъкааа
          Не знам дали имаш немски танкове но ако имаш то ВК3601Н и носорога ти са напълно достатъчни!За французите ще имаш проблем без последното оръдие!Имаш ли го просто всичко там ще ти е наред.Аз англичаните мисля да ги карам само с АТ 8 но да видим как ще тръгне-да не се наложи и аз да купувам!

          Comment


            #50
            don4o написа Виж мнение
            Не знам дали имаш немски танкове но ако имаш то ВК3601Н и носорога ти са напълно достатъчни!За французите ще имаш проблем без последното оръдие!Имаш ли го просто всичко там ще ти е наред.Аз англичаните мисля да ги карам само с АТ 8 но да видим как ще тръгне-да не се наложи и аз да купувам!
            смятам немците да ги карам само с ВК3002М, че ми е елитен, а 3601Н тр тепърва да го развивам. ТД-та смятам да не играя, че експ е по-малък с тях.
            За АРЛ 44 наистина се притеснявам... но няма вариант, ще се налива св опит.
            Голямото гриндене и големия проблем ще е с англичаните и японците.

            Comment


              #51
              Голямото гриндене и големия проблем ще е с англичаните и японците.
              Англия трябва да я добутам с АТ 8.Японците смятам да хвърля всичкия си св. опит за да стигна и там до някъде.Трябва така да се планират нещата че за японците да имам възможно повече време-поне 10 дни!

              Comment


                #52
                don4o написа Виж мнение
                Не знам дали имаш немски танкове но ако имаш то ВК3601Н и носорога ти са напълно достатъчни!За французите ще имаш проблем без последното оръдие!Имаш ли го просто всичко там ще ти е наред.Аз англичаните мисля да ги карам само с АТ 8 но да видим как ще тръгне-да не се наложи и аз да купувам!
                Честно казано за тиер 6 и F3 е повече достатъчно. АРЛ-а си върви съвсем прилично с него. Естествено има опция за по-добри оръдия. Но не е като други танкове, на които ако не отвориш последното оръдие си мишена.

                Comment


                  #53
                  Angelmr написа Виж мнение
                  Честно казано за тиер 6 и F3 е повече достатъчно. АРЛ-а си върви съвсем прилично с него. Естествено има опция за по-добри оръдия. Но не е като други танкове, на които ако не отвориш последното оръдие си мишена.
                  С последното оръдие с лекота ще изпълни мисията!

                  Comment


                    #54
                    don4o написа Виж мнение
                    С последното оръдие с лекота ще изпълни мисията!
                    Аз го имам последното, но въпреки това рпедпочитам и карам с предното, просто топовото прицелва две вечности.

                    Comment


                      #55
                      AMX 12t и Т21 не стават за мисията, преди малко взех 2000 двоен опит в Т10 с АМX, но по опит съм 11 и не ми се брои. В сетъпа бяха 8 10-ки, 5 9-ки, по един Т71 и по 1 шестица аз и един Т21. Никой от светляците не е минал в средната част на таблицата, все са най-отзад. Проблем ще ми е опита с тия двата. И вчера не можах да им взема двойния опит за мисията.

                      Comment


                        #56
                        Gaden Gogi написа Виж мнение
                        Аз го имам последното, но въпреки това рпедпочитам и карам с предното, просто топовото прицелва две вечности.
                        Ха, добра новина, блг

                        Comment


                          #57
                          vvasman написа Виж мнение
                          AMX 12t и Т21 не стават за мисията
                          Мдам, а аз разчитах Т21 (ще го изкарам до края на седмицата) да помогне на М6 за американците...
                          Лошо, Седларов, лошо..

                          Comment


                            #58
                            don4o написа Виж мнение
                            С последното оръдие с лекота ще изпълни мисията!
                            Защо? 212мм бронебойност са овъркил за този тиер. А последното оръдие не се отличава с нищо друго освен с по-слабото си прицелване. Аз се чудих с какво да го гриндя този танк и сложих топовото просто да свиквам от рано с него, че се ползва до 9-ти тиер (макар и с барабан). Но за мисия едва ли ще е по-добро, особено ако си носиш 3-4 златни.

                            Comment


                              #59
                              Angelmr написа Виж мнение
                              Защо? 212мм бронебойност са овъркил за този тиер. А последното оръдие не се отличава с нищо друго освен с по-слабото си прицелване. Аз се чудих с какво да го гриндя този танк и сложих топовото просто да свиквам от рано с него, че се ползва до 9-ти тиер (макар и с барабан). Но за мисия едва ли ще е по-добро, особено ако си носиш 3-4 златни.
                              Аз съм на принципа на Мечо Пух-колкото повече толкова повече!Прави голяма щета,пробива добре,нямаш почти никакви проблеми до 8-9 ниво!

                              Comment


                                #60
                                и какво 9-то ниво очакваш да видип с АРЛ-то?останалото и така си го дупчиш, само дето не висиш сума време на припек докато свие прицела, пробвах го топовото , върнах си предното и съм съвсем доволен. АРЛ е доста приятен танк.

                                Comment

                                Working...
                                X