Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Великото гонене на ИС-6

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Аз имах тайп 59, ат-8, кв-1с и 5 тиър фафла. Наложи се да си купувам само арл-44 и хелкет. Разбира се и носорог, той си беше подред. Японците естествено никой ги нямаше, аз също.

    Comment


      Дойде време и аз да дам отчет!Да почнем от там как ме завари мисията.
      Руснаци-Т-34-85 на трето умение,КВ-1С на второ умение и току що купен и разучен А-43 със слаб екипаж!
      Американци-имах всички танкове на второ умение!
      Англичани-имах само АТ 8 но бях минал през Кромуела та си го купих отново и екипаж на 75%!
      Немци-Вк 36.01Н на трео умение,Ягпанцер4 на първо умение и бях отключил носорога така че го купих!
      Французи-бях минал през АРЛ 44 така че го купих отново!Екипажа го бях запазил в казармата!
      Китай-имах само Тайп 58 с някакъв екипаж.
      Япония-както всички!
      Имах около 6 500 000 сребро и 30 000 свободен опит но купих носорога,кромуела АРЛ 44.Купих и мрежи дотиквачи и въобще каквото трябва за танковете!Ползвах и малко свободен за носорога както и малко игра с него да стигна до последни двигател,оръдие и вериги.С япония беше по трудно но използвах всичкия наличен свободен опит и някак стигнах до танка.В края на краищата след като съм приключил шест нации сега имам 1 500 000 сребро и 13 000 свободен опит.Искам да подчертая че специално китайците,кромуела,А-43 и сега японеца ги играя само с подкалибрени които струват майка си и баща си!!Това го правих да съм сигурен в щетата-нали знаете че последните петима не учстват!В момента довършвам японеца-нещо не ми спори но ще се оправя!ЗЛАТО НЕ СЪМ ПОЛЗВАЛ И НЯМАМ ТАКОВА!

      Comment


        Мисията изпълнена!Click image for larger version

Name:	shot_070.jpg
Views:	1
Size:	376.0 КБ
ID:	538341 Танка е в гаража!Click image for larger version

Name:	shot_071.jpg
Views:	1
Size:	453.8 КБ
ID:	538342 ПАРИ НЯМАМ!!!!!!
        Трябва да почна от утре да трупам отново!Други мисии ни чакат!!!!

        Comment

        Working...
        X