Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Великото гонене на ИС-6

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16


    Veider е потвърдил ИС-6 мисията утре ще има инфо на всички сървъри да рибата още е в морето,но поне вече знаем че я има
    Големият маратон за голямото руско желязо започва!

    Comment


      #17
      Официалното съобщение за мисията: http://worldoftanks.eu/en/news/festi...s-way-success/
      Мисията изобщо не е толкова трудна колкото си представяхме защото,опитът от премиум акаунт,х2,х3,х5 се брои за мисията а на 20 декември за всяка битка ще получаваме двоен опит(ако тогава успея да избутам 1-2 нации ще си осигуря тиха и мирна Коледа със съвсем малко WoT) също и не е задължително да събираме опит на един танк ако имаме много тиър 6 от една нация става доста по-бързо и за да станат нещата още по-хубави към всеки изпълнен сегмент от мисията вървят и 3 дни премиум акаунт(общо 21 за всички).Освен това ще има отстъпка на всички тиър 6 танкове с по 30% процента.
      Тези които имат вече ИС-6 и изпълнят мисията ще бъдат компенсирани със стойността на танка в злато и 1 гаражен слот.

      Comment


        #18
        Ще трябва да купувам или Чърчил или Кромуел за мисията!Кажете си мнението кой да бъде!И за двата за съжаление нямам екипаж и не знам как ще го бъде!

        Comment


          #19
          don4o написа Виж мнение
          Ще трябва да купувам или Чърчил или Кромуел за мисията!Кажете си мнението кой да бъде!И за двата за съжаление нямам екипаж и не знам как ще го бъде!
          Купи и двата мисията може да се изпълнява с повече от един танк на нация ако пък ще взимаш само един то по-добре да е Кромуел много добър танк е.

          Comment


            #20
            План за месеца>1.Почвам с руснаците-имам Т-34-85 на трето умение и КВ-1С на две пълни умения!
            2.Немците-VK 36.01H-на трето умение 65%
            3Французи-ARL 44 ще го купувам но екипажа го пазя на две умения е!
            4.Китайци Type 58 на две умения,другия го нямам и не съм го играл!
            5.Американците са лесни-имам ги всичките на по две умения!
            Англичаните-голям проблем!Нямам никой от нужните танкове!Нямам и екипажи за тях!Чакам препоръки от вас кой да купя!Поне са ми отключени!
            Японци -нищо не знам за тях!Ще ги оставя за десерт!

            Comment


              #21
              http://www.youtube.com/watch?v=b23-qfPrCJE

              Comment


                #22
                Тези които имат вече ИС-6 и изпълнят мисията ще бъдат компенсирани със стойността на танка в злато и 1 гаражен слот.
                А не може ли и който не го иска а изпълни мисията да вземе злато?

                Comment


                  #23
                  Предложенията му на приоритетни машинки са леееко недомислени. Видимо не познава линията на немските барабанни дестрота, нито китайската. Държа си на моите, като далеч по-удачни. Единствения нюанс е, че френския АМХ12 не е за всеки. Тоест, който върти добре Бата и АМХ13/90 ще се оправи, за другите и тежкия е добро решение. При руснаците предложих КВ-2, но и КВАС-а е имбав. Особено ако е ползван за ротни и кланови със звероидален екипаж. При другите нации няма равностойни алтернативи. Пожелавам услех на всички!

                  Comment


                    #24
                    Току що погледнах предстоящите мисии и видях че АТ-8 участвува в мисията!Това ме улеснява много защото го имам на две умения в гаража!Вероятно няма да купувам англичанин както мислех!

                    Comment


                      #25
                      Бърз анализ на собствените ми възможности.

                      СССР
                      В момента нямам тиър 6 там. Имам отключени и трите тежки танка (КВ-2, КВ-1С и Т-150) и имам доста приличен екипаж от КВ-1, който мога да присъдя някъде. Стилът ми на игра не предполага много танкове като КВ-2 и КВ-1С. Лошото е, че нямам отключени средни танкове или TD-та и не мога лесно да отключа такива, което значи, че ще цикля с един или два тежки... Ще е тежко.

                      Германия
                      Най-лесната държава. Имам VK 36.01 (Н) със зверски екипаж, имам и VK 30.02 (M), който ми е приятен, имам и купен JagdPz IV, но без екипаж. Даже имам отключен VK 30.01 (D). Трудности тук няма да има.

                      САЩ
                      Също лесна държава. Имам зверски Hellcat, минал съм много успешно през М6 и мога да върна някакъв екипаж там да злодейства, имам отключени и двата тиър 6 Шърмана, та ако ми писне ще взема и тях.

                      Франция
                      Тук ще е гадно. Имам AMX 12 t, но не го владея добре. Минал съм през ARL 44 и беше някакъв ужас (вярно, това беше в крайно нубаджийските ми години). Явно ще трябва да го взимам пак и да цикля до безкрай с него... TD-то няма как да отключа бързо.

                      Великобритания
                      Тук ще е умерено гадно. Имам Cromwell, но не съм го играл от много време. Не беше толкова зле. Имам и Churchill VII отключен. За него знам, че е мъка, но няма как. TD-тата на тази линия са ми докарани до тиър 4 и ще иска време докато докарам до тиър 6. Churchill Gun Carrier мога да отключа бързо, но за него съм чувал, че е страшна трагедия.

                      Китай
                      За тях съм спокоен. Type 58 ми е изненадващо приятен танк и го играя така или иначе в момента. 59-16 не беше толкова трагичен (направо си беше добре).

                      Япония
                      Избор тук няма. Бързо изгазване по линията до достигане на тиър 6цата и подхващане. Ще е трудно.

                      Така, вижда се че имам четири трудни и три лесни държави. Мисля да го подкарам трудна-лесна-трудна-лесна-трудна-лесна-трудна.
                      Планът е следния - почвам със СССР (Т-150 до откат, ако ми писне много ще взема КВ-1С). После минавам на Германия (там ще си играя с всичко налично по малко, да не ми писва). След това съм на Франция (ARL 44 с отвращение и AMX 12 t за разнообразие). После малко почивка със САЩ (Hellcat + М6 и ако се разлигавя може някой Шърман). След това скачам на Великобритания с Cromwell + Churchill VII (поне ще изгазя до тиър 7). След това идва Китай (за сега мисля да мина само с Type 58, но ако ми писне взимам и скаута). И за финал Япония, където ще налея малко свободен опит да тръгна директно от тиър 4 или 5.

                      Обективно, за всяка нация ще имам 4 дни. Плюс два дни резерв на главното командване. Най-ефективно ще е за всяка нация да имам по два танка (редуване на двата за по-бързо), но не на всякъде това ще е възможно.
                      Шансът за успех ми е около 50% и много завися от служебните и семейните ангажименти, но пък човек ако не си поставя цели...

                      Успех на всички!
                      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                      Comment


                        #26
                        Всички 6ки отворени и елитни,проблема е че нямам толкоз свободни слотове.Ще трябва да се пазарува,дали ще има промоцийка за гаража?
                        Клан [8282] .

                        Comment


                          #27
                          Малко нестандартен въпрос!Според вас по кое време на денонощието ще е най добре да се играе?Питам понеже мога да си правя работното време както си искам!Та искам да си направя някакъв план!

                          Comment


                            #28
                            Това е хора! Великият зимен гринд започва,късмет на всички.
                            И нека силата и ракията бъдат с вас!

                            Comment


                              #29
                              falcon_bg написа Виж мнение
                              Това е хора! Великият зимен гринд започва,късмет на всички.
                              И нека силата и ракията бъдат с вас!
                              Не започва добре налазването. Направих първа битка с носорога, за събуждане. Резултата е плачевен.

                              Победа!
                              Битка: Рибарски залив 16.12.2013 г. 08:04:18 ч.
                              Танк: Nashorn
                              Опит: 1*988 (x2 за първата победа за всеки ден)
                              кредита: 27*105
                              Постижения в битка: Войн, Медал Паскучи, Медал Радли-Уолтърс

                              Мисията изпълнена! Награда:
                              Добавени премиум дни: 3

                              - даде ми джапанската врътка за изпълнена, с немска машина.
                              - за 8 убити не ми даде "АС", но пък отчете удвоения опит към дойчовската мисия
                              - предвид постигнатото ( 20 изстрела - 16 пробития) ми начисли мизерен опит и кинта, за конкретната битка

                              Съдейки от видяното , нещата никак не започват добре! Тия хора по колко искат да гърмя, на битка, та да дадат , примрно 2к опит и "АС" ?
                              Last edited by bigbeer; 16-12-2013, 08:38.

                              Comment


                                #30
                                Ас на носорога ми даде за около 3400 демидж -близо 1500 опит.

                                Comment

                                Working...
                                X