кало написа
Виж мнение
кало написа
Виж мнение
кало написа
Виж мнение
Както и да е. Няма самолет без бъгове. Идеята ми беше, че F-15 няма недостатъци в концептуално отношение. Има висока маневреност, тяжовъоръженост, отлично въоръжение и РЛС. Не може да се каже - ако му се сложи оръдие, ще стане екстра итн. Има си всичко.
.
Leave a comment: