gollum написа
Виж мнение
Ето интересен нюанс, жалко, че е на полски..
:
:

Точно там срещнах коментара на американски пилот-изтребител касаещ цитираното от теб основание.По този повод той казва "Може би в Белия дом искат да узнаят името на съперника ми във въздушния бой,още преди да съм излетял."
От флотата във въздушен бой свалят 41 МиГ-17 и 17 МиГ-21 - ясно е кой е по-добрия съперник. От Ф-104 пък само (и само от ВВС) свалят 27 МиГ-17 и нито един МиГ-21. Баш пилци. 
е,че сравнявайки единствено самолетите,абстрахирайки се от задължителните (съпътстващи фактори),Ф-4 и Ф-104 могат да разчитат единствено на луд късмет в "dog fight" срещу МиГ-17.

е,че сравнявайки единствено самолетите,абстрахирайки се от задължителните (съпътстващи фактори),Ф-4 и Ф-104 могат да разчитат единствено на луд късмет в "dog fight" срещу МиГ-17.
въпроси.
Leave a comment: