За късмет на американците се оказва, че всъщност селището е маскировка за складове с боеприпаси и други военни принадлежности.
Програмата за 24.12.1972 е повече от скромна:
Въпреки всичко има някои новости за групировката Б-52 - най-сетне SAC е разрешило ползване на диполи по време на виражите...
Сякаш предпразнично, SAC отново избира сравнително леки цели, далече от Ханой..








(1).jpg-DNP280112519830)


Leave a comment: