Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за форума (т.е. книга за оплаквания и препоръки)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Thorn написа Виж мнение
    .................................................. .................................................. ..................................................
    Трябва да се трият явните тролове, явните тъпанари, явни нацисти и подобни и да се чисти спамът от мненията. Явно прагът ми на търпимост е по-голям и в името на това аз да науча нещо, което ми е интересно и да оставя останалите участници да научат неща, които по мое мнение вероятно биха им били интересни, съм склонен да търпя личните нападки на Монте Кристо и Стан, безкрайните и на 90% безсмислени тиради на професор Добрев, заяжданията на Маготин, прекалената русофилия на Кало и тролстването на Динайн. ....... Но пък се оказа, че половината искат да се разкара Динайн и БС да се превърне във филиал на Отвага, .......... а останалите искат crusade и перманентен бан за всяко споменаване на Русия в положителен аспект. Каква ще ви е ползата от сирийската тема, пък и от останалите теми след такова модериране, умът ми не го побира!
    .................................................. .................................................. ..............................
    Не е необходимо да се гони Динайн или който и да е друг; Достатъчно е да се ограничи дейността на тролстващите до едно мнение на ден, максимум две мнения. И проблема с троловете ще се реши.

    Comment


      Аз също съм против гоненето на Dinain въпреки,че сме на корено различни позиции в темата за Сирия,все пак привържениците на зелените в темата за Сирия са много малко и трябва да си ги кътаме,нищо че се караме от време на време с тях.

      Comment


        Никой не иска да го гони. Искаме само правилата да важат за всички еднакво.
        Сънят е слаб заместител на кофеина!

        Comment


          Всички искаме точно това!

          Comment


            Искам да се извиня предварително на Динайн за предложението ми в случай, че е привързан към акаунта си, но защо просто не го баннете и не го оставите да си направи нов потребителски акаунт? Доколкото разбирам, целият проблем се състои в това, че акаунтът на Динайн не може да получава инфракшъни, понеже е с модераторски правомощия, които не могат да се махнат (може и да греша, но аз поне така го разбрах).

            Comment


              Не, няма нужда от подобно нещо - админите могат да преместят всеки акаунт в която решат група. Това, от което зависи до каква функционалност има достъп потребителя е групата, в която се намира.

              Comment


                Искам да помоля модераторите да върнат правата на Монте Кристо и той пак да може да пише в темата за Сирия и в раздела Модерна Епоха и Съвремие! Мисля,че този уважаван от мене потребител се е доказал като знаещ и разбиращ по въпросите за войната в Сирия.Силно се надявам да преосмислите решението си,и Графа отново да може да пише в въпросната тема и раздел.

                Comment


                  Ясене, няма смисъл. Аз съм една от причините разделът да получи филтър, защото не съм удобен на официалната манипулация и дезинформация.

                  Даеш са терористи; Джабхат ан-Нусра са терористи; Ахрар аш-Шам са терористи; Джеиш ал-Ислям са терористи; Джунд ал-Акса са терористи; половината групировки, съставящи ССА са теористи. Това е. Просто и ясно: след 2013 г. вече почти никъде сред сирийската опозиция няма революционери и демократи. Има само пионки в ръцете на ислямизма и световната политика.

                  Засега всички вие се справяте много добре. От вас се иска да продължите с твърдата линия против всички платени агенти на злото и да продължите натискът срещу тукашната Ферма 1984 г. Тя има два изхода: първият - да ви търпи (защото вече няма накъде); а другият - да се самозакрие и всичко да потъне в историята, защото неконтролируемата информация попада не на място
                  Last edited by monte christo; 31-05-2016, 17:14. Причина: Причина за промяната се състои в това, че след модераторска намеса трябваше да си поръчваме резолюция от телескопа Хабъл...

                  Comment


                    и защо да ги търпи? бум бам и всякакви трололота ги няма...впрчем Хизбула терористи ли са или правозащитници?

                    Comment


                      Между другото Gaden Gogi,аз по голям трол от теб в този форум не съм срещал!

                      Comment


                        Zalmoxis написа Виж мнение
                        защо просто не го баннете и не го оставите да си направи нов потребителски акаунт?
                        Рисковано е. Може да се регне пак, но може да се фръцне и да ни зареже. И кого ще псуваме после? Не се знае към кого ще се насочи народния гняв. Затова по-хубаво да си стои, да си го псуваме него. Той и без това е претръпнал вече, сигурно и кеф му прави

                        Comment


                          Gaden Gogi написа Виж мнение
                          впрчем Хизбула терористи ли са или правозащитници?
                          Ако имаше как да воюват срещу Асад, греховете им за аламинут време щяха да бъдат умишлено забравени от медиите, които са предназначени за индивиди с нисък КПД...

                          Comment


                            iasen ianakiev написа Виж мнение
                            Искам да помоля модераторите да върнат правата на Монте Кристо и той пак да може да пише в темата за Сирия и в раздела Модерна Епоха и Съвремие! Мисля,че този уважаван от мене потребител се е доказал като знаещ и разбиращ по въпросите за войната в Сирия.Силно се надявам да преосмислите решението си,и Графа отново да може да пише в въпросната тема и раздел.

                            Comment


                              Кое ти е толкова смешно ве Matrosov?

                              Comment


                                Инфракшъните така или иначе се дават от модератори, не от потребители, и то се случва изключително рядко. Не мисля, че профилът ми пречи да бъда репортван и окуражявам ползването на тази опция. Той май не ми служи за нищо друго, освен да имам достъп до 1-2 секретни теми, където се мъдрят форумните конспирации.
                                "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                                "But I know none, and therefore am no beast."

                                (Richard III - William Shakespeare)

                                Comment

                                Working...
                                X