Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за форума (т.е. книга за оплаквания и препоръки)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Юлиан Август написа Виж мнение
    Просто няма дразнители там.
    Ми не се ДРАЗНЕТЕ бре.Ако човек е опрял дотам че да се ДРАЗНИ ЛИЧНО от 2реада написани на едно светещо пластмасово с кабели излизащи от него-ми имам много лоши новини за него и е най-добре да посети скоро диспансера по местоживеене.Та се седи по нощите та се отговаря на някой в защита на дадена шаячна правда кат Матросов на амбразурата,та чуду...И се отговаря със шахматна ритмичност-единия отговори,другия веднага се чувства ултимативно задължен да му върне...Тва кат видя някой че е писал в сирийската тема в 4часа нощес и се попикавам от смях.Абе вие жени нямате ли си,бре!?
    Имам чувството че тук има едно немалко количество от хора които в собствените си очи се виждат като някакви дяволски важни личности и центрове на Вселената.Тъй кошмарно се имат за важни,че се чувстват прави да се дразнят от абсолютно всичко.Дори има и хора при които това нещо стига до още по-въпиющи висоти-позволяват си да си тръгнат,щом нещата не вървят по тяхному.Кат малките деца.А още по-лошото е че тия хора дори си мислят че по този начин проявяват някакъв характер.Не,те просто са слаби и надути....
    Все пак това е само някакъв форум ебаси.Пиша квото ми е кеф и мисля че е намясто.Модераторът кат му не харесва нещо-да трие на общо основание.Ако счита че нещо съм прегрешил-да наказва там и тва е.Ако реши някой ден да ме банва за нещо-тъй да е,все пак не си спомням да съм женен за тоя форум.А и проксита и впн-и-нароил Господ в изобилие.
    Имам чувството че тука има хора дето ако утре Импереца реши да напере шутовете на сървъра и ще извършат едва ли не ритуално харакири или ще налапат дулото...Дайте го по-спокойно,олабете каиша...
    Има хора дето толкова труд и лично време хвърлиха да обясняват колко черен бил Динаин че не знам-аз на жена не съм приказвал толкоз...
    Няма как да изгрее слънце,ако преди това не е имало нощ.Голямата депресия ражда най-големия злодей на всички времена-Хитлер.Но ражда и гении като Айнщайн и Чаплин.Примерно без втория нямаше никога да разберем че Живота е също толкова неизбежен,колкото и Смъртта!И все още вярвам че гениите са повече от сатрапите...

    Comment


      Като не дават да го бием.... :-)
      Колко време се уговаряхме за среща в ловния парка, ама нищо не стана
      Само приказки ;-)
      Сънят е слаб заместител на кофеина!

      Comment


        Леле как ги нареди
        (\_/)
        (°_°)
        (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

        Comment


          Stan написа Виж мнение
          Ама каките, предвид спецификата на форума, не трябва да са съвсем голи - трябва да имат я фуражка, а кубинки или да държат някой патлак.

          Comment


            mechoka написа Виж мнение
            Ми не се ДРАЗНЕТЕ бре.Ако човек е опрял дотам че да се ДРАЗНИ ЛИЧНО от 2реада написани на едно светещо пластмасово с кабели излизащи от него-ми имам много лоши новини за него и е най-добре да посети скоро диспансера по местоживеене.Та се седи по нощите та се отговаря на някой в защита на дадена шаячна правда кат Матросов на амбразурата,та чуду...И се отговаря със шахматна ритмичност-единия отговори,другия веднага се чувства ултимативно задължен да му върне...Тва кат видя някой че е писал в сирийската тема в 4часа нощес и се попикавам от смях.Абе вие жени нямате ли си,бре!?
            Имам чувството че тук има едно немалко количество от хора които в собствените си очи се виждат като някакви дяволски важни личности и центрове на Вселената.Тъй кошмарно се имат за важни,че се чувстват прави да се дразнят от абсолютно всичко.Дори има и хора при които това нещо стига до още по-въпиющи висоти-позволяват си да си тръгнат,щом нещата не вървят по тяхному.Кат малките деца.А още по-лошото е че тия хора дори си мислят че по този начин проявяват някакъв характер.Не,те просто са слаби и надути....
            Все пак това е само някакъв форум ебаси.Пиша квото ми е кеф и мисля че е намясто.Модераторът кат му не харесва нещо-да трие на общо основание.Ако счита че нещо съм прегрешил-да наказва там и тва е.Ако реши някой ден да ме банва за нещо-тъй да е,все пак не си спомням да съм женен за тоя форум.А и проксита и впн-и-нароил Господ в изобилие.
            Имам чувството че тука има хора дето ако утре Импереца реши да напере шутовете на сървъра и ще извършат едва ли не ритуално харакири или ще налапат дулото...Дайте го по-спокойно,олабете каиша...
            Има хора дето толкова труд и лично време хвърлиха да обясняват колко черен бил Динаин че не знам-аз на жена не съм приказвал толкоз...
            Аз имам предвид троленето - което е ЗАБРАНЕНО (като ще си пишем с Caps Lock) от форумния правилник и за което немалко народ е бил банван. Или какво предлагаш - да го индулгираме, защото други нямат какво да кажат по дадена тема, но държат да се намесят и да я осе.....т ?! Кой в коя тема и в колко часа е писал си е негова работа. Важното е дали е нещо свястно. Желаещите да дразнят могат да се изнасят към Дневник/Криле или където пожелаят. Ако всички приемат твоя начин на мислене модераторите няма да смогват да трият и форумът ще се превърне на Дир.бг. Това, което го прави стойностен, са стойностните мнения в него. Троленето е простотия и трябва да се наказва - независимо кой го извършва.
            И да - някои хорица вярно са се взели на сериозно - като гледам са готови да се опашат с колана-бомба и да се юрнат в Кремъл. Виртуално. Още ли дават пари за такива или си е обикновен дебилизъм ?
            Quae fuerant vitia, mores sunt.

            Comment


              Super_Hornet написа Виж мнение
              Казах - фуражки и кубинки! Въобще не съм и споменавал за тениски и панталони!

              Comment


                ValBo написа Виж мнение
                Като не дават да го бием.... :-)
                Колко време се уговаряхме за среща в ловния парка, ама нищо не стана
                Само приказки ;-)
                Аз тогава предложих да доставя и нужния инвентар - лопати (обикновени и прави), сапове (особено тези за кирки са много добри) и т.н., ама никой не изяви желание.

                Comment


                  Форум без тролове аз поне не знам да има.Ако някой изобрети такъв-Нобела му е в кърпа вързан.Има форуми в които се води по-академична дискусия-но там просто се и дразнят един друг по-академично.
                  Отделно че и тролстването е доста обтекаемо като понятие.Не е като псувнята и трудно може да се вкара в някакъв строг правилник.Това което за един е тролене,за друг може да е нещо абсолютно незабележимо и хич и няма да му дреме че са го казали,а на трети ако му го кажат-даже и ще е повод за гордост.
                  А и троленето е като любовните отношения-за тролене винаги са нужни поне двама.Ако отсрещната страна е непукист-а тролни я де.Колкото и да се напъваш-нищо няма да направиш...Аз не намирам поведението на Динаин за тролене,но да приемем че е такова.Ми не му се вързвайте пък да видим дали ще ви троли...
                  В такива дебати често се споменава и една друга теза.Да я спомена и нея преди да си я подхванал.Как видите ли някой бил отделил много от личното си време и енергия за "съграждането" на даден форум и сега се чувствал обиден като някой пишел нещо в него,което по негово мнение замърсявало...
                  Много глупаво ми се види човек да се превързва към такива неща.В крайна сметка това е само един интернет сайт.Днеска го има,утре го няма.Може Импереца утре да реши да го закрие,да го продаде и с парите да иде на заслужена почивка на Бахамите,да удари светкавица сървъра и да изгори базата данни барабар с бекъпите.Всичко става,и форума като и всичко останало не е вечен и рано или късно ще умре...Дори и да не е скоро-то ние пък ще умрем рано или късно.И там в Пъклото ще трябва да се научим да караме без форум.Ква мъка ще е,малиии...
                  А представи си отиваш и скачаш в казаня и си мислиш-сега някъде там Динаин (или някой негов наследник) в момента пише за/против Америка/Русия/Сирия...Дяволът тъпче отдолу цепениците и си глади кибритят в гъстата рунтава брада,а на човек отгоре му се къса сърцето при мисълта че някой някъде пише нещо невярно или с неправилни идеологически позиции...Бас ловя че и Дяволът ще го съжали такъв човек...
                  Няма как да изгрее слънце,ако преди това не е имало нощ.Голямата депресия ражда най-големия злодей на всички времена-Хитлер.Но ражда и гении като Айнщайн и Чаплин.Примерно без втория нямаше никога да разберем че Живота е също толкова неизбежен,колкото и Смъртта!И все още вярвам че гениите са повече от сатрапите...

                  Comment


                    Още ли дават пари за такива или си е обикновен дебилизъм ?
                    Това и с пари си е обикновен дебилизъм. Както и цялата парадигма на мислене в стил -фили и -фоби. Да добавя, че подобен тип мислене тук демонстрират само хората, които реално с нищо не допринасят към този форум и неговия смисъл - военно-историческото.
                    Самият факт, че тази тема в последните два дни кипи от преливане от пусто в празно и тинейджърски обяснения кой бил обиден, чий свят бих рухнал и кой как би оправил тоя свят (тва последното много казва за нечии комплекси ), говори, че:
                    1. явно и участниците в тоя форум имат нужда от забавление, извън обичайните за това теми на форума
                    2. някои участници изобщо не са за тук, щом имат нужда от подобен тип забавление

                    Ще повторя - необходимо е просто да се спазват правилата във форума, най-вече от администрацията му, без изключения за никого. Плюс - да се даде толеранс на съвременните военни теми в рамките на тези правила, за да е жив този форум. Иначе, постепенно се превръща от форум в библиотека

                    Comment


                      Gaden Gogi написа Виж мнение
                      Da но изчиства плявата, след малко триене остава само упоритата плява и тогава -пермабан
                      Колкото до изкарването- когато модерирах морският (което ще да е било 10+години назад) проблеми нямаше, след мене един русофило-джапанофил го омаза така че няколко години активноста беше 1 пост на тримесечие.
                      Как да е говорим за седмица и то за да се демонстрира на яве казаното от воланд...без часта с произвола, аз ще съм стриктен..следващата след мене може динайн да демонстрира произвол
                      Аре сега, не виждам къв е проблемът, че адмиралът модерира морския форум. За съжаление все по-рядко.

                      Comment


                        Адмиралът от мнооого време (години) не е във форума, така че "модерира от време на време" е силно казано. За съжаление (както и много други подобни съжаления). Предполагам, че новите потребители въобще и не знаят за кого става дума.

                        Comment


                          2014та доколкот виждам му е последното мнение,ако трябва да сме точни...
                          Няма как да изгрее слънце,ако преди това не е имало нощ.Голямата депресия ражда най-големия злодей на всички времена-Хитлер.Но ражда и гении като Айнщайн и Чаплин.Примерно без втория нямаше никога да разберем че Живота е също толкова неизбежен,колкото и Смъртта!И все още вярвам че гениите са повече от сатрапите...

                          Comment


                            Kramer написа Виж мнение
                            Аре сега, не виждам къв е проблемът, че адмиралът модерира морския форум. За съжаление все по-рядко.
                            Като гледам кога си регнат ме навяват мисли че няма как да знаеш какви ги е натворил 2-3-4 години преди тебе. Изцепки от сорта "руският флот е велик и никой да не смее да казва друго" или д ами пише за празнене и да остава ненаказа а мене д аме бамват защот съм определил дадено техническо решение като идиотско.

                            Comment


                              Аз съм във форума от 2006 г. само съм чувал за легендарния конфликт Гоги-Одзава. Той (Одзава) и тогава вече пишеше рядко, а да модерирано - хич. Последните години е писал само по 2-3 поста в някакви форумните игри и толкова.
                              "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                              "But I know none, and therefore am no beast."

                              (Richard III - William Shakespeare)

                              Comment


                                Gaden Gogi написа Виж мнение
                                Като гледам кога си регнат ме навяват мисли че няма как да знаеш какви ги е натворил 2-3-4 години преди тебе. Изцепки от сорта "руският флот е велик и никой да не смее да казва друго" или д ами пише за празнене и да остава ненаказа а мене д аме бамват защот съм определил дадено техническо решение като идиотско.
                                По подразбиране даден потребител би трябвало да чете известно време определен форум, преди да се регистрира, нал`тъй?

                                Comment

                                Working...
                                X