Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за форума (т.е. книга за оплаквания и препоръки)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Проблема е че от геополитика и "международното положение" всички разбират, и дори добре формулирана тема има опасност да се превърне в страшна говорилня с нулева информационна стойност.
    This is my signature. There are many like it but this one is mine.

    Comment


      Е трябва да има поне някоя тема тип "жертвеник/кофа/дупка/garbage collector" където да се избиват нервите!

      Comment


        За избиване на нерви препоръчвам спорт, разходки из природата, медитация, умерено количество алкохол в приятна компания. Буйстването по форумите не е избиване, а образуване на нерви.
        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

        Comment


          Всички тези методи са свързани с определени рискове, когато става дума за "избиване на нерви". Най-добре е да се вземат две-три таблетки лексотанец и една гореща вана. Чиста работа.

          Comment


            Аз имам едно запитване. Какво допринасят за форума темите за "бугараши, вулгарозодес", "Жицнен стандарт..." и пр. изкачащи от сума време на главна страница? Добре, аз знам че хубавите неща са по - навътре "в дюкяна", но мислите ли , че цитираните заглавия стоят добре? Извинявам се предварително.
            "Какво ли толкова се е зачела тази свиня? - зачуди се докторът - Кое ли тъй яростно подчертава с молива?"

            Comment


              pehotinec написа Виж мнение
              Аз имам едно запитване. Какво допринасят за форума темите за "бугараши, вулгарозодес", "Жицнен стандарт..." и пр. изкачащи от сума време на главна страница? Добре, аз знам че хубавите неща са по - навътре "в дюкяна", но мислите ли , че цитираните заглавия стоят добре? Извинявам се предварително.
              Тази тема със "стандарта" ще замине в коша, аз изчаквах да видя дали има реакция или интерес, но дори и неграмотността е показателна. За македонските теми не мога да се произнеса - не ги разбира въобще, не са ми нито в сферата на интересите, нито на разбиранията.
              Като цяло обаче се стремя да видя първо реакцията и на останалите хора, дали има интерес и т.н., тоест не искам да решавам самоволно - понеже никога не се знае, току-виж и от някоя странна тема излезе нещо интересно. Така че - реакцията на нещата е ориентир за мен, когато някой има мнение - да го изказва, ще бъде прочетено, стига разбира се да имам време
              Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
              Проект 22.06.1941 г.
              "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

              Comment


                messire Woland написа Виж мнение
                Тази тема със "стандарта" ще замине в коша, аз изчаквах да видя дали има реакция или интерес, но дори и неграмотността е показателна. За македонските теми не мога да се произнеса - не ги разбира въобще, не са ми нито в сферата на интересите, нито на разбиранията.
                Като цяло обаче се стремя да видя първо реакцията и на останалите хора, дали има интерес и т.н., тоест не искам да решавам самоволно - понеже никога не се знае, току-виж и от някоя странна тема излезе нещо интересно. Така че - реакцията на нещата е ориентир за мен, когато някой има мнение - да го изказва, ще бъде прочетено, стига разбира се да имам време
                Понеже нямам голям опит във форума искам да попитам, какъв е проблема с темата и за, каква неграмотност става въпрос, за да мога за в бъдеще да си взема бележка?

                Comment


                  Кръстоносец написа Виж мнение
                  Понеже нямам голям опит във форума искам да попитам, какъв е проблема с темата и за, каква неграмотност става въпрос, за да мога за в бъдеще да си взема бележка?
                  По принцип - имаше грешка даже в заглавието, виж един пост по-надолу. Уви, темата не беше ясно зададена, нито подкрепена или развита с нещо, нито пък се появи някакъв интерес към темата, освен негативен. Не че нещо, но ако приемеш съвет: задай темата по-ясно, постарай се да я развиеш, а не да разчиташ на други да го правят, защото може да се окаже, че няма такива, особено ако няма интерес.
                  Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                  Проект 22.06.1941 г.
                  "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                  Comment


                    messire Woland написа Виж мнение
                    По принцип - имаше грешка даже в заглавието, виж един пост по-надолу. Уви, темата не беше ясно зададена, нито подкрепена или развита с нещо, нито пък се появи някакъв интерес към темата, освен негативен. Не че нещо, но ако приемеш съвет: задай темата по-ясно, постарай се да я развиеш, а не да разчиташ на други да го правят, защото може да се окаже, че няма такива, особено ако няма интерес.
                    Да наистина бях написал "жицнен" вместо "жизнен", но това е грешка от бързина, защото буквите "ц" и "з" са една до друга на клавиатурата. Друг пример за неграмотност мисля, че нямаше, ако греша ще се радвам да ме поправиш. Иначе смисъла на темата беше сравнение на стандарта на живот в Русия преди ПСВ с този през 30-те. Това е доста дискутирана тема в руските исторически сайтове и книги, но съм съгласен, че в България интересът към нея е нормално да не е много висок. Материали по нея бих могъл да дам, но най-често те не са писани от идеологически неутрални автори, затова и не го направих.

                    Comment


                      Кръстоносец написа Виж мнение
                      Да наистина бях написал "жицнен" вместо "жизнен", но това е грешка от бързина, защото буквите "ц" и "з" са една до друга на клавиатурата. Друг пример за неграмотност мисля, че нямаше, ако греша ще се радвам да ме поправиш. Иначе смисъла на темата беше сравнение на стандарта на живот в Русия преди ПСВ с този през 30-те. Това е доста дискутирана тема в руските исторически сайтове и книги, но съм съгласен, че в България интересът към нея е нормално да не е много висок. Материали по нея бих могъл да дам, но най-често те не са писани от идеологически неутрални автори, затова и не го направих.
                      Напълно те разбирам, но след като искаш анализ - поне го започни. Примерно би могло: тези и тези автори, които клонят в еди-каква си посока, дават такива данни, а онези, които са с еди-какви си пристрастия - такива. Иначе темата изглежда безсмислена. Ако решиш да правиш такива анализи и да сложиш данни - пиши ми ЛС, ще я възстановя. Т.е. да има информация, нещо смислено.
                      Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                      Проект 22.06.1941 г.
                      "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                      Comment


                        messire Woland написа Виж мнение
                        Ако решиш да правиш такива анализи и да сложиш данни - пиши ми ЛС, ще я възстановя. Т.е. да има информация, нещо смислено.
                        Ами благодаря, може би ще ти пиша, но няма да е тази седмица.

                        Comment


                          Защо модераторите не отворят отново темата "Кризата в Украйна 2013-2014 г."?
                          И без това ситуацията в Украйна се поуспокои; Сраженията затихнаха, войната стана позиционна;
                          Мисля че и съфорумците също са се успокоили;

                          Comment


                            DDD написа Виж мнение
                            Защо модераторите не отворят отново темата "Кризата в Украйна 2013-2014 г."?
                            И без това ситуацията в Украйна се поуспокои; Сраженията затихнаха, войната стана позиционна;
                            Мисля че и съфорумците също са се успокоили;
                            Защото ще се повторят абсолютно същите изцепки и трупане на ненужно напрежение. А ако, както се очаква, войната там мине отново в активна фаза през януари и февруари, ще е абсолютно излишно.
                            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                            Проект 22.06.1941 г.
                            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                            Comment


                              Тук:
                              Място за съобщения и работа по различните страници на портала Бойна Слава


                              е анонсирано прогонването на Eguo (за 2 години !!!), за това, че е изказал своето, явно трудно за възприемане от болшинството модератори тук, мнение относно драмата във Франция.... Мисля, че е малко странно да осъждаш нападение/посегателство над свободата на словото и да банваш човек, който се опитва да погледне от друг ъгъл нещата.... Когато заразглеждах прословутите карикатури и на мен ми се сториха малко "пресолени" (може би защото бяха подбрали само тези на религиозна тематика)... Без значение, бих искал да помоля модераторите и собственика да обмислят отново прогонването....
                              "Я знаю, что после смерти на мою могилу нанесут кучу мусора. Но ветер Истории безжалостно развеет ее"
                              И. В. Сталин

                              Comment


                                Е нема как, бате, админа каза "повръща ми се"

                                Comment

                                Working...
                                X