Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Днешното българско поколение мъже

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Фазани... :-)
    Сънят е слаб заместител на кофеина!

    Comment


      Кухулин написа Виж мнение
      Каква вакса, в каква казарма си бил ти Ходехме зад столовата в Горна баня да гребем мазут, там се събираше в една локвичка от цистерните. С него се мажеше цялата бригада
      Не знам кога сте бил там, но по мое време (на това място), черното си беше точно вакса за обувки (в 16 литрови тенекии за сирене)...

      ПП Разреждаше се с масло или нафта, за по лесно нанасяне с четка за лъскане на обувки. Онези елипсовидните, произведени за МНО.
      Извинете за правописа, но толкова мога...
      Моля, ако нещо в мен не ви харесва, не ме уведомявайте за това.
      Постарайте се да преживеете този шок самостоятелно...!

      Comment


        Не съм боядисвал бордюри, но що вакса е отишла в печките :-)
        Сънят е слаб заместител на кофеина!

        Comment


          С вакса мажехме черните черти по мозайката в коридорите в ШЗО-то в Морското. После като изъхне, го полираш с парцалче, че да се оглеждат фатмаците.

          Comment


            bigdragon написа Виж мнение
            Не знам кога сте бил там, но по мое време (на това място), черното си беше точно вакса за обувки (в 16 литрови тенекии за сирене)...
            94-та беше локвичка

            Comment


              Gaden Gogi написа Виж мнение
              Иначе догодина ако не ем мързи да се цапотя ще си сменя гумите с шосейни.Проблемът ше е като се качвам нагоре че има едно много едно павета, но ще с епробва.
              Слагаш едни сликове на байка и си свиркаш. В София единствено драгалевските павета се опъват на байк и нагоре към Алеко. Ако си с 29-ка, даже и тях ще ги мачкаш.

              Comment


                Кухулин написа Виж мнение
                Слагаш едни сликове на байка и си свиркаш. В София единствено драгалевските павета се опъват на байк и нагоре към Алеко. Ако си с 29-ка, даже и тях ще ги мачкаш.
                Къде в Драгалевци? аз говоря за едни дето почват от ъгъла на околовръстното и борис нагоре към Бояна, много гадни, първиятпът като се спусках за д апроверя маршрута по незнайна причина си бях заключил амортито на вилката и щяха да ми изпопадат пломбите. Не са чак калдаръми, ама са едри и неприятни. за следващият сезон ще преслушам друг маршрут, може по Пушкин надоло и през павлово.

                Драгалевци по вътрешните улици може, вчера от голям тарикатлък след зареждане на шала на околоврътното реших да мина уж по пряката уличка за да не ходя да обръщам до кръговото на драгалевци...та една уличка както беше стръмна така и малко разбита та се наложи да изключвам тракшън контрола за да мина.

                Comment


                  Gaden Gogi написа Виж мнение
                  Къде в Драгалевци?
                  Като хванеш нагоре от площада към Драгалевския манастир. Пак един едър паваж, гаден.

                  Gaden Gogi написа Виж мнение
                  за следващият сезон ще преслушам друг маршрут, може по Пушкин надоло и през павлово.
                  Е па много ясно, че през Павлово Хубав асфалт, мазен, с добър наклон. От Павлово към Бояна е голям кеф Аз често карам нагоре към Златните, може някой път да се разходим по гората.

                  Comment


                    да ама по тоя мазан асдалт много мазно се движат разни други участници в движението, често мутрагенеещи или спермоядки, кой от кой по-опасни. А иначе от вкъщито право надоло и съм на околовръстно/борис, само тия павета които са има няма 300 метра са много неприятни, и след това кеф, последният път даже хванах зелена вълна и щях да си счупя рекорда ама нещо себях облякъл леко и на К.величков като ме прерязаха бъбреците
                    Иначе до златните е кеф, особенно след като се подмине бялата вода, ние миналата година с жената се мотахме....ама аз не с еосетих да си настроя седалката за катерене и на тихият кът вече едва си чувстаха и предника и задника.
                    сега по оправената Кума също е приятно да се кара,...дали да не си спретнем тама "колоездене" че тази е за друго

                    Comment

                    Working...
                    X