Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Британски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #91
    хо хо хо, вторият Центурион е монстър, още в най-първат абитка с прясно преобучен екипаж и не съвсем всички модули и ми сгря душата, Т9, само две Е-75 се наложи да ги позлатявам че ми влизаха челно...маневреност,челна броня , игломет (моите сметки и проби на тестовият сървър показват по-добър резултат с 20 паудовото оръдие)...яка работа, 3300 потенциална щета итрая, 2 попадения от Е-75 и едно от СТ-1 без вреда , убер кеф, вярно всичко ми дупчи бордовете, ама то затова има ръчички , да си врътнем танка по подходящ начин...чак ми е чудно защо толкова рядко се виждат.

    Comment


      #92
      Gaden Gogi написа Виж мнение
      хо хо хо, вторият Центурион е монстър, още в най-първат абитка с прясно преобучен екипаж и не съвсем всички модули и ми сгря душата, Т9, само две Е-75 се наложи да ги позлатявам че ми влизаха челно...маневреност,челна броня , игломет (моите сметки и проби на тестовият сървър показват по-добър резултат с 20 паудовото оръдие)...яка работа, 3300 потенциална щета итрая, 2 попадения от Е-75 и едно от СТ-1 без вреда , убер кеф, вярно всичко ми дупчи бордовете, ама то затова има ръчички , да си врътнем танка по подходящ начин...чак ми е чудно защо толкова рядко се виждат.
      Защото първият не е нещо особено. Още го мъча. Имам всички неща отключени, и ми е зор с него. А доста хора ме убеждаваха, че вторият е скапан.
      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

      Comment


        #93
        feersum написа Виж мнение
        Защото първият не е нещо особено. Още го мъча. Имам всички неща отключени, и ми е зор с него. А доста хора ме убеждаваха, че вторият е скапан.
        Един съвет , вземи и си изтегли тестовият сървар. Значи аз също съм решил да си взема Центуриона. Един познат още в началото ми каза да тръгнем по английската линия и да направим центуриона, но аз неслушах т.е. казах че правя други или обучавам екепажи, но след тестовия се запалих да си взема сентуриона но в хангра ще остане задължително този дето е 9 - ти тиър. Та въпросния познат на тема центуриони сподели, че с първия центурион трябва много да се криеш и след като понакъртят противника тогава да се раздвижеш инак ставало много лошо. За втория центурион ми то само като видиш оръдието и ти става ясно за каво става реч. Въпросното топово оръдие е сложено на лео 1. Въпросното пушкало има много точен изстрел и нанася добър урон. Относно тактика отново не е за изцяло напред. Седиш малк по отзаде и само удряш и бягаш. Става за снайпер.

        Comment


          #94
          Идеи за Комета?

          Малко ми е мудничка. Много много слабичко оръжие ми идва. Иначе ми е много забавна, но още не мога да и избистря мястото под слънцето.

          Та ще се радвам ако споделите малко майсторски съвети.

          Comment


            #95
            Комета ти е мудна???? Оръдието ти е слабо????
            Хм, стокова с екипаж от новобранци? иначе кометата е един от най-добрите средни танкове в играта.

            Comment


              #96
              Joan_Of_Arc написа Виж мнение
              Идеи за Комета?

              Малко ми е мудничка. Много много слабичко оръжие ми идва. Иначе ми е много забавна, но още не мога да и избистря мястото под слънцето.

              Та ще се радвам ако споделите малко майсторски съвети.
              Трябват ти двигател и последното оръдие, и тоя танк твори чудеса. Стисни зъби и ги изграйнди, и машината ще ти хареса.
              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

              Comment


                #97
                Joan_Of_Arc написа Виж мнение
                Идеи за Комета?

                Малко ми е мудничка. Много много слабичко оръжие ми идва. Иначе ми е много забавна, но още не мога да и избистря мястото под слънцето.

                Та ще се радвам ако споделите малко майсторски съвети.
                Майсторски съвет не мога да предложа. Статса ми с Кометата не е нещо. Но практиката ми с нея показа огромното значение на 2 детайла.

                1/ Екипаж. Максимално ъпнат и преобучен на макс. Поведението и, с нов екипаж на 75% е леко вяло. Със екипаж на поне 2 умения твори чудеса. Едното умение задължително -брадъри.

                2/ Модули. Задължително вентилация и презареждане. Третия е леко дискусионен, аз лично предпочитам оптика.

                Като стил на игра машинката е прекрасна:
                - Става за Спотер - бързо изнасяне на предна позиция и кротване докато противника се разкрие. Като стане мелето вкарани няколко снайперски изстрела и бързо омитане от там.
                - Страхотен Фланкер е. Вървиш зад линията на тежките и като ангажират врага в битка, правиш скоростен пробив в дълбочина. Наместваш се в задника на някое дестро и пуцай куме. Приемай всички артита като персонални жертви. Само да намериш дупка в отбраната и са ти гарантирано фрагче.
                - Добър Анти-скаут. Има скорост и скорострелност да гони бързите противникови скаути. По маневреност и живот ги превъзхожда.
                - Приличен снайпер е. Има малка алфа, но добър ДПМ. Цели точно и пробива доста за класа си. За позиционна игра би била много удачна със мрежа и рогатка. Аз лично играя по-агресивно и не използвах тези и преимущества, но усещането ми е,че би се вписала прекрасно.
                Last edited by bigbeer; 30-10-2013, 19:00.

                Comment


                  #98
                  Да уточня какво точно имам в предвид.

                  Вече е изцяло ъпгрейдвана. Но за съжаление като динамика тя не е Кромуел. И понеже съм сравнително посредствен играч (знам си ограниченията, никога няма да съм страхотно добър, но пък се забавлявам) - с нея се набивам в ситуации, за които този танк не е правен.

                  Иначе бях влюбен в Кромуел - с Кометата колкото и да е странно имам доста добър уин рейт (който обаче не е благодарение на мен).

                  Явно и екипажа е проблем - тя дори няма 100% екипаж.

                  Но наистина просто се чудя - как сте я накарали да работи за вас. Защото в моите ръце (вината си е моя) е доста странна.

                  Самият факт, че все още съм само с майсторска 3 клас си е показателен

                  Comment


                    #99
                    Коемтата има добра депресия и приличен купол, играй чрез теренът.

                    Comment


                      ViktorKitov написа Виж мнение
                      Коемтата има добра депресия и приличен купол, играй чрез теренът.
                      Тя само това има

                      Comment


                        Alex2004BG написа Виж мнение
                        Тя само това има
                        Има страхотно оръдие, куполът е много добър, и ускорява много добре+ може да се сложи стабилизатор.

                        Comment


                          ViktorKitov написа Виж мнение
                          Коемтата има добра депресия и приличен купол, играй чрез теренът.
                          Напълно съм съгласен!
                          Освен това има известна прилика между начина на игра с нея и с първия Центурион, така че по - добре свиквай
                          На мен лично всички англиски средни танкове, след контейнера, ми харесаха. Особено Центурион 7 си е чист убиец. Освен това на руския сървър е направо екзотика да срещнеш такъв и 99% от еленчетата и алексчетата въобще си нямат представа срещу какво се изправят... От време на време можеш добре да похулиганстваш

                          Comment


                            Не съм съгласен за Комента- Центурион, поне ен първият, той е прекомерно крехък за да се играе толкова активно като комета, с аморакак са се оляли царски, аз с мокър аморак съм имал две последователни повреди там, силно е кошмарно да се вре активно на първа линия,докато Комета се троши доста по-рядко и спокойно може да се наглееи да се направи многохиляден резултат като щета

                            Comment


                              Той не само първият Центурион е прекалено крехък за да води бой баш от първа линия ами и втория! Освен ако не става дума за игра през купола Центурионите за мен поне са си чисти снайпери. И в този ред на мисли какво ще прави и Кометата на първа линия? Аз въобще не я играх така, поне в началото на боя. Към края вече е друга работа, но там е всеки път според ситуацията...
                              За аморака си прав, но аз съм сложил "безконтактна боеукладка" на зареждача и забелязвам, че с нея не е чак толкова зле. При мене работата е на моменти - един ден някой да те погледне лошо и заминава, друг път със седмици не се поврежда и веднъж.

                              Comment


                                bruchpilot написа Виж мнение
                                За аморака си прав, но аз съм сложил "безконтактна боеукладка" на зареждача и забелязвам, че с нея не е чак толкова зле. .
                                I towa съм сложим, и пак обезпокоително често и лесно гърми. Но това си е разбираемо, рашките са британомразци и още ги тръшкат комлекси от преди 160 години. Иначе аз с вторият центурион съвсем смело си скачах на първа линия, все пак челно е добре брониран, но напоследък с този "баланс" просто няма смисъл да се играе с него, ММ го пуска само слещъ разни непробиваеми ТД-та и чат пак тежки.

                                Comment

                                Working...
                                X