Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Британски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Снощи още няколко битки спретнах с чърчито, съвсем друго нещо е с мъничкото оръдие...една победна битка и съм го подминал....за съжаления следващият е съвсем същата гадост...само дето там няма приемливо оръдие което да има подвижност...а да се играе с 6 паудовото на този тиър си е вече извращение.

    Comment


      #17
      Тръгнах по линията на медиумите.До тиър 6 нямат грешка.Бързи,повратливи,скорострелни.Нагоре още не съм стигнал.

      Comment


        #18
        bigbeer написа Виж мнение
        Тръгнах по линията на медиумите.До тиър 6 нямат грешка.Бързи,повратливи,скорострелни.Нагоре още не съм стигнал.
        Aз тях още на тестовият ги пробвах и са точно машини като за моят стил...само дето съм запецнал на Крусейдъра и се мъча с него...а не ми се хаби свободно експи.
        Т10 от средните (че и от тежките) няма да ги гоня понеже първо са фантасмагорични (не серийни) и после грозни, но Т9 Центуриона ще се играе, но не с топовото оръдие, сметките показват че 20 паудовото е по-добро...поне з аначина по който аз обичам да играя....е сигурно ще има ситуации в който няма да свърши работа, но в повечето трябва да е супер..но ще се пробва като стигна до там, или на тестовият сървър следващият път.
        Според мене то е по-добрият вариант заради много високата скорострелниост която позволява да се мине без дотиквач и да се слови стабилизатор и ързо прицелване...вентилаторът си е задължителен винаги. пробивноста му е добра, а за в случай на зор има подкалибрено, 105 има по-добра бробивност но има хешове вместо подкалибрени (което е дивотия според мен) поради което не получава допълнителен бонус там...пробвах ги на тестовият и просто няма друга такава гадост, в повечето случаи не правеха почти нищо.

        Comment


          #19
          Crusader е много забавна машина. Cromwell - още повече. Взвод от три Cromwell-а прави баси мизериите, направо не е истина.
          Comet е със сравнително слабо въоръжение - най-доброто му оръдие е минимално подобрено като скорострелност и бързина на прицелване кромуелско, но пък е нисък, бърз и повратлив. Остават ми още 80 хиляди опит до първия Центурион.
          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

          Comment


            #20
            Звучат интересно тия машини ама просто нямам време за игра и засега само вземам дневния 2х с Е-50, още само 20К до Е-50М. До края на уикенда ще го взема вероятно.
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              #21
              Крусейдъра е ужасно бавен (при тва не компенсира кой знае колко с ускорение или скорост при катерене) практически без броня, и не е и особенно маневрен...въоръжението е поносимо, но само толкова...Ковенандъра е убер кеф

              Comment


                #22
                Мъката свърши...привет на новата мъка...тоя вторият Чърчил ...надоло по хълма на кампиновка едва вдигна 21...някакси ен го забелязвам да има броня...

                Comment


                  #23
                  И другат амъка свърши, махнах Крусейдъра... апоследнат ми битка с него ми беше и най-добрата....а като си гледам статистиката имам 81 % победи с него, само соло битки....72% точност за нисък тиър също е добре...че и бая народ см претрепал....защо ли всички машини кото не харесвам и не ми се отдават за игра като статистика показват обратното?

                  Comment


                    #24
                    Ха ха, напълно напомпеният Кромуел съвсем спокойно надбягва Т-50-2 стъжних им живота на двечки такива...ех ако имаше и стабилизатор...ама няма

                    Comment


                      #25
                      Gaden Gogi написа Виж мнение
                      Ха ха, напълно напомпеният Кромуел съвсем спокойно надбягва Т-50-2 стъжних им живота на двечки такива...ех ако имаше и стабилизатор...ама няма
                      Затова пък Кометата има.Още ми е стокова и вече лови скаутите из цялата карта.В една от първите битки с нея,изкъртих 6-тима.Странно,но когато е в горната половина,дори тежките бягат и се крият.

                      Comment


                        #26
                        bigbeer написа Виж мнение
                        Затова пък Кометата има.Още ми е стокова и вече лови скаутите из цялата карта.В една от първите битки с нея,изкъртих 6-тима.Странно,но когато е в горната половина,дори тежките бягат и се крият.
                        Верно?
                        Дай някое съветче, моля
                        Аз се мъча, мъча... ама ме бият като маче у дирек. Доста щети успявам да вкарам, ама бързо ме сгъват... Уж не се юркам напред, гледам да дебна и да снайперирам, и скаути гоня и прехващам... и пак над 500 опит на битка с премиум трудно хващам. 45% победи...
                        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                        Comment


                          #27
                          аз имах едн абитка на пясъчната река, аз бях с любимият Супер Пършинг...накрая бяхем двама оцелели (загубихнем) аз сам въртях пируето и накомбих 3-4 тежки...точно под тяхната база, но ИСУ-152 ме спотна и сметна, явно ме критна нещо защото много ми взе...мисълта ми беше че другият беше с комета, беше насветкал 7, и то не да го довършва, маъ имаше към 5К демидж, стана ми интересно и му погледнах статистиката-75% победи, от няколко стотин битки....явно на някой хор аим пасва много....аз за сега се мъча с кромуела, елитен е вече, но тъкмо взех вторият Чърчил и Т-43 та имаше пари само за вентиалатор, а ми трябва и бързо прицелване. при 15 снаряда в минути дотиквач не ми трябва и трябва да си измсиля какво да е следващото....подозирам че екипажа като стигне 100% ще е убер машинка, но него го движа по бюджетен вариант, златен командир развиаащ "наставник" другите на 75%....изпробвано е той със съвсем малко изостава от достигането на всички на 100% БИА.

                          Comment


                            #28
                            Снощи на срещен бой Мурованка. Аз със Крузейдър праснах 6-тима и 2-ма повредени. Накрая вразите имаха две КВ-та - топово и стоково. Ние моя: моя Крузейдър /вече порядъчно опухан/, стоково КВ, топов Т-34 и Бизон-2. КВ-тата почнаха да капват базата, а нашите клепарят в храстите и не мърдат. Домъкнах се от гората, където трепнах последното Гриле и влязох в базата. Опухах стоковото КВ, а по светенето нашето арти остави топовото на 84 точки живот, но то успя да ме трепне. КВ-то ни и Т-34 останаха да висят в храстите. Какво ли не им писах за да се размърдат, ама не. Артито ни !!! тръгна да свети и ... загина. Нашите не уцелиха нито веднъж. После вражеското КВ / на 84 точки живот / ги утрепа и двамата. Загуба - боже какви идиоти има по света.
                            Такъв бяс ме хвана, че забравих да снимам резултата, а имах 3 пъти повече опит от втория от нашите и повече от първия от победителите. Това ми беше шанса да стане Ас, обаче сори.

                            Comment


                              #29
                              М-да, и на мене ми се падаха почти само кретени през уйкенда, съвсем подобни ситуации, от сорта ние сме атакуващи, те кампят и пазят "базата"...върхът е като го правят леки и средни танкове...и с еналага аз с тежък да ходя да разузнавам.

                              Comment


                                #30
                                feersum написа Виж мнение
                                Верно?
                                Дай някое съветче, моля
                                Аз се мъча, мъча... ама ме бият като маче у дирек. Доста щети успявам да вкарам, ама бързо ме сгъват... Уж не се юркам напред, гледам да дебна и да снайперирам, и скаути гоня и прехващам... и пак над 500 опит на битка с премиум трудно хващам. 45% победи...
                                Средния опит ми е ок 800,обичайно при победа 1100-1500.За 40 битки -50 килнати, само със стоковата пушка. Не снайпвам.Първо дебна скаутите,гоня ги до дупка,ако трябва и с таран.После се лепвам зад нашите тежки,в удобен момент излизам напред и се забивам между техните тежки и дестрота.Бързи изстрели в задника+ много маневри,малко късмет,и победата е изработена.Финално почти винаги ме килват,но съм си свършил работата и опита си идва.Не ползвай златни снаряди,ефекта е минимален. Фугаски само при декапване.Ако противника пробие в другия край на картата,ти си човека който може бързо да релокира и да запуши пробива.Обикновено докато стигна те са вече в нашата база и остават лекинко изненадани,когато някой им се появи в гръб от пътя по който са влезли и смятат за сигурен.В общи линии това е.

                                Comment

                                Working...
                                X