Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Британски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Аз от ниските нива британци най-много харесвам Круйсер 4, Матилда и Ковенандера...много са приятни и трите...след това чак комета и вторият центурион.

    Comment


      don4o написа Виж мнение
      На мен ми харесва.Пъргава малка бълха която стреля доста добре!
      Струва ми се, че го бъркаш с Круйзър ²²² - виж той е направо невероятен във Второ ниво. Иначе Медиум-а хич не е бълха, ами в нивото си е направо плевня - и толкова брониран - с прогнили стари дъски по 14мм.

      Comment


        Някой тука търкалял ли е Чърчил VII? Щото първият Чърчил ме кефи а седмицата е с мизерен ъпгрейд на оръдието още по лоша макс. скорост и малко повече броня отстрани,та питам много ли е зле? Та да знам да готвя ли свободен опит...

        Comment


          Използвам мястото за да види един приятел, че и на неговия акаунт може да се играе без премиум. Паднал е до близо 40% победи и е отчаян. Няма пари за снаряди

          Победа! Битка: Харков Танк: AT 2 Опит: 1155 кредита: 14882 Постижения в битка: Стоманена стена, Невъзмутим, Значка за майсторство: "2 степен"

          Победа! Битка: Южен бряг Танк: AT 2 Опит: 1066 кредита: 18733 Постижения в битка: Голям калибър, Значка за майсторство: "2 степен"

          Победа! Битка: Степи Танк: AT 2 Опит: 1110 кредита: 17223 Постижения в битка: Стоманена стена, Невъзмутим, Значка за майсторство: "2 степен"

          Загуба Битка: Лайв Окс Танк: AT 2 Опит: 531 кредита: 9780 постижения в битка: Невъзмутим

          Победа! Битка: Абатство Танк: AT 2 Опит: 1320 кредита: 18639 Постижения в битка: Стоманена стена, Значка за майсторство: "1 степен"

          и сравнение

          Победа! Битка: Свещената долина Танк: Sexton II Опит: 282 кредита: 5852 Постижения в битка: Най-добър стрелец, Значка за майсторство: "2 степен

          Победа! Битка: Уестфилд Танк: ИС-3 Опит: 1506 кредита: 29789 Постижения в битка: Най-добър стрелец, Изкусен стрелец, Значка за майсторство: "2 степен" Мисията изпълнена! Награда: Добавено: Автоматичен пожарогасител (x3)

          Победа! Битка: Ерленберг Танк: Sexton II Опит: 430 кредита: 7432 Постижения в битка: Косата на Смъртта, Значка за майсторство: "1 степен"
          Last edited by bigbeer; 21-08-2014, 18:13.

          Comment


            Какви са златните снаряди на Центурион 7/1; FV4202; FV215b 183, с по-малка пробивност, но по-голяма щета ?

            Comment


              bigbeer написа Виж мнение
              Използвам мястото за да види един приятел, че и на неговия акаунт може да се играе без премиум. Паднал е до близо 40% победи и е отчаян. Няма пари за снаряди
              до близо 40%????? това не мога да повярвам че нормален човек може да го докара...не че не съм виждал зомбита с 41-2%, при това не бяха и ботове, ама все пак. Иначе всичко до Т9 спокойно си се играе с нормален акаунт, овътренято е само при британските танкове с 20 паундово оръдие,

              Comment


                vvasman написа Виж мнение
                Какви са златните снаряди на Центурион 7/1; FV4202; FV215b 183, с по-малка пробивност, но по-голяма щета ?
                ХЕШ-ове, по същество това са фугасни снаряди с мека челна част, при контакт с бронята тя се разплесква, ВВ-то става на "палачинка" и се взривява, от вътрешната страна ан бронята се откъсват осколки и правят всичко в танка на създърма. Реално много добър снаряд, в играта е тотална шитня, безкрайно ненадежден, аз ги намирам за тотално безполезни за танковете, с 215б не съм играл но там май имаше смисъл преди да го порежат.

                Comment


                  А в играта как действат? Ако пробият ок, ако не като фугас ли са?

                  Comment


                    Да. Даже ако падне до танка, пак може да му причини щети от експлозията.
                    War, war never changes..

                    Comment


                      Gaden Gogi написа Виж мнение
                      Реално много добър снаряд, в играта е тотална шитня, безкрайно ненадежден, аз ги намирам за тотално безполезни за танковете...
                      На същото мнение съм. Навремето купих 3 броя и така си стоят - балансират танка да не буксува на зимните карти
                      P.S. А и златни снаряди на Центурион 7 въобще не са му необходими, той и така си пробива перфектно!

                      Comment


                        А на Центурион Мк.1 колко му струват бронебойните за 20 фунтовата пушка,че някоя "умна" глава е махнала цената на снарядите от информацията в уикито.
                        И танка как се държи като цяло защото ми се вижда бавен за стил на игра подобен на Кромуел/Комета а също и да ми кажете много ли боли гринда в началото щото аз по тежката линия не съм минавал и трябва сега да играя със 148мм пен оръдието на Кометата докато взема онова на Черния принц,което май също не е стока?

                        Comment


                          falcon_bg написа Виж мнение
                          А на Центурион Мк.1 колко му струват бронебойните за 20 фунтовата пушка,че някоя "умна" глава е махнала цената на снарядите от информацията в уикито.
                          И танка как се държи като цяло защото ми се вижда бавен за стил на игра подобен на Кромуел/Комета а също и да ми кажете много ли боли гринда в началото щото аз по тежката линия не съм минавал и трябва сега да играя със 148мм пен оръдието на Кометата докато взема онова на Черния принц,което май също не е стока?
                          Първия центурион толкова отдавна съм го играл че нямам никакви спомени!Знам само че беше много бавно и безлично гриндене!Сега купих девятката-още не съм я отключил до края,но като цяло се играе,точна е и е добре скрита.Екипажа който сложих е с маскировка,братя и лампата сега я гриндя!Такъв имах такъв слагам,няма да го преубочавам!Ще настроя танка към уменията-сложих му мрежа,дотиквач и просветна оптика!Боядисах го и сега клеча по храстите-гадно е но пък ефективно!Нека ме псуват-аз съм добре със щетата!

                          Comment


                            Gaden Gogi написа Виж мнение
                            до близо 40%????? това не мога да повярвам че нормален човек може да го докара...не че не съм виждал зомбита с 41-2%, при това не бяха и ботове, ама все пак. Иначе всичко до Т9 спокойно си се играе с нормален акаунт, овътренято е само при британските танкове с 20 паундово оръдие,
                            Той не конвертирал екипаж за да пести пари. Играел със стокови модули и със мрежа и оптика на ИС-3, но със фугасни снаряди Има започнати умения "братя по оръжие" на по 40-60%. Въобще - красота. Oт 3 дни помагам активно. Вече е на 44,13% и 2555 рейтинг. Много осезаем растеж. Не че не играе, а по-скоро постановките му бяха сбъркани от приятел- умник. Такъв който играе от години. http://tanks.noobmeter.com/player/eu...954/504112381/ Неговите 44к битки го правят истински експерт

                            Comment


                              bigbeer написа Виж мнение
                              Той не конвертирал екипаж за да пести пари....... Не че не играе, а по-скоро постановките му бяха сбъркани от приятел- умник.
                              Както и да играе 40% си е чист саботаж, явно винаги го е пускало в топа (ММ се е опитвал да му оправи статистиката) а умника му е казал как се кампи на червената линия и се стреля с фугаси, брррр.
                              Умника като го гледам и той какво е зомби

                              Comment


                                Gaden Gogi написа Виж мнение
                                Както и да играе 40% си е чист саботаж, явно винаги го е пускало в топа (ММ се е опитвал да му оправи статистиката) а умника му е казал как се кампи на червената линия и се стреля с фугаси, брррр.
                                Умника като го гледам и той какво е зомби
                                Човека е от старото поколение, чички. Твърдоглави и изпълнителни. Като е гледал, неговия приятел за 44к битки до къде е, мислел , че това е играта. Сега задобрява с бързи темпове. След тази битка, мисли да се квалифицира като артилерист Победа! Битка: Комарин Танк: Sexton II Опит: 601 кредита: 12372 Постижения в битка: Най-добър стрелец, Значка за майсторство: "Танков ас"

                                Comment

                                Working...
                                X