Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Британски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #76
    Всяка английска машина до която се докопам я продавам обратно.
    Очаквах танковите унищожители да ми допаднат ,но се оказа точно обратното.Стигнах до Алекто и въобще не ми хареса .

    Comment


      #77
      Все по-често се среща АТ-2 и си е неприятно изживяване, особено ако няма как да го флангнеш. Имам Т-25 и Т1 Heavy и двата не могат да го дупчат челно, трябва да се цели човек в куполката.
      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

      Comment


        #78
        kamos - ти си се отказал, точно когато става интересно
        War, war never changes..

        Comment


          #79
          kamos написа Виж мнение
          Всяка английска машина до която се докопам я продавам обратно.
          Очаквах танковите унищожители да ми допаднат ,но се оказа точно обратното.Стигнах до Алекто и въобще не ми хареса .
          Хм, на мене пък първите ми се харесаха. А валентиан е даже твърде хубав, съвсем успешно замества в сърцето ми Мардера....мноого приятан машинка, страхотно оръдие за снайпене, добър обзор, огромен боекомплект, тъй ч еможе да се вземат и много златни снаряди в случай че ММ се изгаври...отствъпва на мардера в ъглите на завъртане на оръдието (но все пак са добри) и в скороста, но пък корпуса си остава брониран на много високо ниво тъй че ако някой нубел стреля или е от дистанция може да издържи няколко попадения "на аванта"
          Пак за оръдията- прекрасен избор, кеф ти да снайпиш, при това много качествено...кеф ти да рейпваш...пак много качествено....и в двата случая боекомплекта е голям и може и от двата вида снаряди да се носят много...в повечето битки няма нужд анито от подкалибрени нито от кумулативни, всичко се дупчи, ...има го обаче закона на Мърфи- когато съм с гаубицата ме пуска на открити карти и обратно....абе прекрасна машина...
          Алето не ме очарова чак толкова- оръдията са същите но битките са по-високо ниво...но оръдията са ис адекватни. подвижноста е много добра....но не е същото както с Валентин АТ...валентин в правилни ръце има тенденция да е ОП.

          Comment


            #80
            kamos написа Виж мнение
            Всяка английска машина до която се докопам я продавам обратно.
            Очаквах танковите унищожители да ми допаднат ,но се оказа точно обратното.Стигнах до Алекто и въобще не ми хареса .
            На мен само Алекото ми допадна(от него ми остана командир с ламБа който не знам какво да правя), тъй като е коренно различно от останалите, много е вероятно АТ-2 и следващите да ти харесат (като вече StrEagle отбеляза).

            Comment


              #81
              за следващите твърде много зависиш от отбора, трябва да има някой който да те покрива по фланговете...тежък британце би се справил прекрасно, в платун.

              Comment


                #82
                Народе днес ще напъна здраво 'Кръстоносеца" та да може да съм изгриндил Кромуел до промоцията!Като ви чета тук разбирам че е много добър дори ОП танк.
                Та ако може да ми дадете някакви съвети как да играя с него?

                Comment


                  #83
                  falcon_bg написа Виж мнение
                  Та ако може да ми дадете някакви съвети как да играя с него?
                  В платун за соло игра е твърде крехък....но кометата след него си струва усилията, страшно приятен танк.за два дена без премиум и без напънки си стигнал до нея....ама страшно е забавна...ако обичаш игра със средни де.

                  Comment


                    #84
                    Gaden Gogi написа Виж мнение
                    В платун за соло игра е твърде крехък....но кометата след него си струва усилията, страшно приятен танк.за два дена без премиум и без напънки си стигнал до нея....ама страшно е забавна...ако обичаш игра със средни де.
                    Охоо как да не обичам още помня как изнасилвах брутално с ВК 3601 всякакви от тиър 5 и 6 пък и след 8.5 взводовете за трима вече могат и без премиум така че с приятелите от клана ще си спретваме по един wolfpack всеки ден!

                    Comment


                      #85
                      Valentine AT е приятен(доста прилича на Мардера) особено със скорострелното и точното оръдие,защото гаубицата не ме радваше като я ползвах.Според мен единственият минус на машината е щита на оръдието.Също така като играх с него ме пускаше главно на Химелсдорф,където няма кой-знае какви възможности за далечен бой и където все изяждах по някой изстрел и ме сваляха на 1/3 от живота.Ще помисля дали да взема Алекто-то, щото май наистина избързах с продаването му.
                      Иначе това АТ-2 е много здраво-Стрелям го с Щуг-а със 105 мм оръдие точно по фланга му и му направих смехотворно малка щета.

                      Comment


                        #86
                        За мен Алекто е по добър във всяко отношение Валентин АТ /без бронята естествено/, който сам по себе си е страхотен. Алекто ми доставя невероятно удоволствие от играта. Недостатък - артитата при попадение гарантирано те уаншотват, но това изобщо не е критично. Играя го със скорострелното оръдие - мразя гаубиците във всичките им варианти.

                        Comment


                          #87
                          До сега играх с Валентина, голяма мъка е с екипаж 75%, на всичкото отгоре в началото отключих гаубицата, която се оказа че няма нищо общо с тази на Хетцера, при това наклона надолу е отвратително малък, а и снарядите летят със скоростта на бързодвижеща се костенурка. Със скорострелното оръдие е по-добре, но тъй като не съм отключил двигателите придвижването направо ми стопява нервите.

                          Comment


                            #88
                            Ако мислиш, че с топ двигателя/окачване нещата стават много по-добре..
                            War, war never changes..

                            Comment


                              #89
                              Алекто е великолепна машина и изключително способна, обаче егати отбора ми се падна - измряха като мухи, а битката Т5 - е тук сам и с Алекто не можах да се оправя.
                              Attached Files

                              Comment


                                #90
                                Абе някой забелязал ли е нърф на въоръжението на Кромуел играх го преди 8.5 но го продадох сега на промоцията го купих пак и му сложих същото като преди,но дупченето на оръдието и точността ми се виждат слаби което не беше така преди ъпдейта.
                                сложил съм му:75% екипаж,дотиквач и вентилация

                                Comment

                                Working...
                                X