Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Британски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    С няколко глезотийки обзора му качва на 460, дори без оптика. По-добре от това, здраве му кажи.

    Comment


      Много го хвалим тоя танк, но кой ще ми каже как да пазя боекомплекта, че май това е основния му кусур. Екипажа ми е на 80% второ умение и като направи две ще го преобуча в "безопасно съхранение" дотогава май ще гърми често.

      Comment


        Сега като си изкарах най-накрая Тип 62 и продължавам битката с времето за ФВ и на мен ми предстои купуването на 7/1,Центурион 1 ми е елитен така че поне вторият двигател имам,та искам да питам как е 7/1 с парите ползвайки 20 фунтувите и как е със 105мм,че играя без премиум.
        А иначе ако игровият стил на 7/1 е като този на Мк.1 и с това оръдие...усещам как много ще се забавлявам с този танк.

        Comment


          При мен е по-доходоносен от първия Центурион. Изследвах купула, второто и топовото оръдие със свободен опит и играя с топовото. Между другото сложил съм петнайсет фугаса и като ме пусне с меки десетки - особено френските директно обръщам на фугаси. Тези 105мм пробивност на фугаса са страхотни като нацелиш някой Бат-Чат, WT Е100 или Леопард

          Comment


            Gaden Gogi написа Виж мнение
            Като изключим двта британеца другите 8-ци са доста на плюс, аз преди да си накъпя премиуми с Пършинга си вадех парички.
            Аз имах предвид загуба при битка в която щетата която си направил е била минимална, не можеш да ме обедиш че никога 8ми тиар не те е набутвал с пари.


            vvasman написа Виж мнение
            Много го хвалим тоя танк, но кой ще ми каже как да пазя боекомплекта, че май това е основния му кусур. Екипажа ми е на 80% второ умение и като направи две ще го преобуча в "безопасно съхранение" дотогава май ще гърми често.
            Да наистина боекомплекта е изключително проблемен, повреждат го редовно. Мисля че е проблемно разположението му в бордовете точно над веригите. Добре е че поне не го блоуъпват редовно.

            Comment


              He хе, никога, мене дори Т34 ме е набутвал с пари при лоша битка, но при нормална, дори загуба е изключително рядко 8-ца да е на минус, Центуриона и Кернавона заради скъпите снарядо дори с премиум трябва да имат изключително добра стрелаба и минимални повреди за да са на плюс.Просто снарядите са скъпи а правят малко щета....но Кернавона е страшно приятна машина за сметка на това.

              Comment


                Gaden Gogi написа Виж мнение
                He хе, никога, мене дори Т34 ме е набутвал с пари при лоша битка, но при нормална, дори загуба е изключително рядко 8-ца да е на минус, Центуриона и Кернавона заради скъпите снарядо дори с премиум трябва да имат изключително добра стрелаба и минимални повреди за да са на плюс.Просто снарядите са скъпи а правят малко щета....но Кернавона е страшно приятна машина за сметка на това.
                Всъщност грешката е моя не съм прочел добре. Написал си че другите ти 8ци са ПО доходоносни от Центуриона. Определено е така, но за сметка на по-скъпите снаряди Центуриона почти не пропуска да пробие така че и щетата е по голяма, поне при мен. Както казах и преди смятам, че е до стил на игра.

                Comment


                  7/1 има егати боекомплекта един Т-62 ме стрелна челно 4 пъти - бях го затиснал и пъти три пъти боекомплекта си замина, дадох 100 злато да рескилна пълнача, дано помогне.

                  Comment


                    Няма подобрение - 2 игри - три пъти боекомплект, имам още 30 000 и ще мина другите 80 000 със свободен опит

                    Comment


                      Мократа боеукладка помага доста, въпрекич е това е за първият Центурин, вторият няма нужда от такива неща

                      Comment


                        Играеш ли го в момента, че мен като ме стрелят челно постоянно го повреждат? Да не са го орязали при последния пач?

                        Comment


                          Вчера след калновата другите коментираха че се е появил някакъв хак който го прави това, на мен СТ-1-цата ми я аморакнаха 2 пъти поред, и то Супер Пършинге дето до скоро дори можеше да го игнорирам като не съществуващ по време на битка, но излезе тоя като пич пред мене и ме разпра.После го гледах, някаквъ мухльо с 49% победи последният месец,ама сега е хванал господ за шлифера....аз след като ми изтече рамиума няма да дам стотинка повече на тоя олигофрени, като искат пари- да си оправят продукта...това не само във връзка с хака.

                          Comment


                            И аз забелязах че напоследък прекалено често ме повреждат!Особенно боекомплекта-независимо с кой танк играя!

                            Comment


                              малко поиграх, с танк над Т6 побед ане записах, но количеството критикъли беше чудовищно, без победа но винаги в топ 3

                              Comment


                                в смисъл критикъли в мене, аз допълнения освен най-базов хвм не ползвам.

                                Comment

                                Working...
                                X