Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Британски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    Снощи, на игра номер 60, най-накрая Crusader-а се отпуши и почна да прави нещо.
    За осем игри направих два снайпера и взех знака за 1-ви клас ("Ас" още нямам и не знам дали ще хвана).
    Явно започнах да му хващам стила, а и екипажът е на 95% вече. Има вентилатор, но за други модули за сега няма пари.
    Като цяло, трудно ще ми стане най-любимия танк в играта, нито дори в Тиър 5, а и си има бая слабости, но пусти мазохизъм, играя го и ще го играя
    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

    Comment


      #47
      1951 написа Виж мнение
      Снощи, на игра номер 60, най-накрая Crusader-а се отпуши и почна да прави нещо.
      За осем игри направих два снайпера и взех знака за 1-ви клас ("Ас" още нямам и не знам дали ще хвана).
      Явно започнах да му хващам стила, а и екипажът е на 95% вече. Има вентилатор, но за други модули за сега няма пари.
      Като цяло, трудно ще ми стане най-любимия танк в играта, нито дори в Тиър 5, а и си има бая слабости, но пусти мазохизъм, играя го и ще го играя
      Никак не е трудно да му хванеш цаката,ако си играл преди това Т-49.Като стил са доста близки,отстъпва и съвсем леко.

      Comment


        #48
        Това "нещо" Кромуела е ужасяващо сляпо, на 115 метра от мен движещ се АМХ-50 ми изчезва от погледа...друга огра...движещ се ВК3601 ме вижд аи пръсва, аз съм неподвижен и с мрежа...той се движи, и ме вижда, аз него не, уж само 10 метра разлика който мрежата трябва да покрива с лихви....ама не...надявам се Кометата да е нещо по-нормално че се настрадах покрай Кромуел аи вторият Чърчил.

        Comment


          #49
          Чудя се Комета има ли някакви скрити особенно приятни качества? защото така на хартия като я гледам освен с повече хп о малко по-дебело чело с нищо не с еотличава от Кромуела...освен че е по-бавна.
          За сравнение от Е8 към Т20 получаваме по-голяма скорост, по-мощно (значително) оръдие, по-нисък силует, бронята е почти толкова безполезна, но има значителен прогрес, докато при Кромуел-Комета не го забелязвам това.

          Comment


            #50
            Gaden Gogi написа Виж мнение
            Чудя се Комета има ли някакви скрити особенно приятни качества? защото така на хартия като я гледам освен с повече хп о малко по-дебело чело с нищо не с еотличава от Кромуела...освен че е по-бавна.
            За сравнение от Е8 към Т20 получаваме по-голяма скорост, по-мощно (значително) оръдие, по-нисък силует, бронята е почти толкова безполезна, но има значителен прогрес, докато при Кромуел-Комета не го забелязвам това.
            Няма.
            Щом Кромуел не ти харесва, Кометата съвсем няма да ти хареса.
            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

            Comment


              #51
              Не е точно като да не ми харесва, но е прекоемрно крехък, не ми пречи това че всичко го пробива а това че като го пробие почти задължително някой от екипажа или модулите дават фира...или просто гръмва. Явно ще се страда много по британското дърво, дано поне Центурионите си струват

              Comment


                #52
                Gaden Gogi написа Виж мнение
                Не е точно като да не ми харесва, но е прекомерно крехък, не ми пречи това че всичко го пробива а това че като го пробие почти задължително някой от екипажа или модулите дават фира...или просто гръмва. Явно ще се страда много по британското дърво, дано поне Центурионите си струват
                Центурион 1 е стъпка назад от всички хубавини преди него.По инертен,сравнително ниска скорост за медиум,слаба за класа му броня и оръдие със смешен алфа дмж. Нищо особено като обзор,та и за скаут не става.Маневрен бой на него не е препоръчителен,а като снайпер е посредствен,сравнен примерно със Пантер 2-ката.Пушките му имат прилична точност и добра пробиваемост и до там.Със второто оръдие презарежда за малко над 3 секунди и ако всички противници го игнорират като безопасен,има шанса да къса вериги и да опита да подпали някого.За съжаление какъвто е мекичък обикновено му налитат първо на него.Никога за над 180 битки не съм успявал да вкарам над 5к дмж. за битка.Даде ми "Танков Ас" за малко над 4к,та явно и другите в сървъра не успяват.Единствено предимство - редовно взима "Снайпер" . Вече няколко пъти правя по 5-6 поредни битки със 15-20 последователни пробивания.
                Last edited by bigbeer; 28-12-2012, 11:46.

                Comment


                  #53
                  Тотално ми попари надеждите за първия...
                  А втория как е, стигнал ли си го вече?
                  "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                  Comment


                    #54
                    feersum написа Виж мнение
                    Тотално ми попари надеждите за първия...
                    А втория как е, стигнал ли си го вече?
                    Мисля да си го изгриндя,като своеобразен подарък за новата година.Имам само някои косвени впечатления.Срещал съм го с единицата няколко пъти,и винаги го пребивам като куче от всякакви дистанции.Оставам със впечатление,че към всички "качества" на единицата е добавено и дълго презареждане+ влошен обзор.Разбира се съществува шанса да съм попадал до момента само на неадекватни и напушени типове

                    Comment


                      #55
                      Кромуел и Комет-танкове чакали-играта с тях носи удоволствие само в платун.Центурион-изключително смотана машина-бавна трътлеста и със слабо оръдие.Центурион2-става за игра от втора линия само с топовото оръдие,но определено да го играеш като медиум не върви(общо взето Центурионите са гриндиш и плачеш) Топовия медиум е разкош-идеално оръдие,изключително ускорение(на изкачване е по-бърз от бат)повратлив и има вероятност и да баунснеш.В общи линии-струва си мъките с центурионите.

                      Comment


                        #56
                        И какво излиза? че на повечето англисйки танкове рашките си връщат защото "подгадила англичанка"? Или поне на по-високите тиъри, матилдата ме кефи тотално, ковенандъра също, всичко след тях което съм пробвам в най-добрият случай е дразнещо...

                        Comment


                          #57
                          Gaden Gogi написа Виж мнение
                          И какво излиза? че на повечето англисйки танкове рашките си връщат защото "подгадила англичанка"? Или поне на по-високите тиъри, матилдата ме кефи тотално, ковенандъра също, всичко след тях което съм пробвам в най-добрият случай е дразнещо...
                          Кромуела и Кометата носят много удоволствие при адекватна игра.Единствените медиуми без барабан,които за класа си могат да се оправят адекватно,както със всеки скаут,така и със "барабанните терористи".В глутница са неотразими,но и солово могат да са много полезни в рандъм.Няколко мнения по горе описах стила на игра със Комета - неповторим за друга машина.

                          Comment


                            #58
                            bigbeer написа Виж мнение
                            Кромуела и Кометата носят много удоволствие при адекватна игра..
                            Подозирам, просто нее подходящ за типа игра който аз обичам. От това което съм играл с него предполагам че е най-добър (в солова игра) като ловец на скаути в началото а след това като снайпер, за запушване на пробиви и за ръш при пробив на линиите...поради мощният двигател аз го ползвам и да бутам тежки танкове.....

                            Comment


                              #59
                              Интересно, с последните битки с този танк под 1000 експи не паднах...но не е моят, срещанх един такъв в Е8, обърнах го с хастара на вънка...това за кромуела

                              Comment


                                #60
                                Урааааааа Матилда БП стана танков ас. Продадох това недоразумение моментално след играта. Урааааа отървах се от него!!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X