Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Британски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    bigbeer написа Виж мнение
    Средния опит ми е ок 800,обичайно при победа 1100-1500. Не снайпвам.Първо дебна скаутите,гоня ги до дупка,ако трябва и с таран.После се лепвам зад нашите тежки,в удобен момент излизам напред и се забивам между техните тежки и дестрота.Бързи изстрели в задника+ много маневри,малко късмет,и победата е изработена.Финално почти винаги ме килват,но съм си свършил работата и опита си идва.Не ползвай златни снаряди,ефекта е минимален. Фугаски само при декапване.
    Значи има смисъл да сложа и стабилизатор. Дотук съм сложил дотиквач и вентилация, ще инвестирам още
    Мерси!
    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

    Comment


      #32
      feersum написа Виж мнение
      Значи има смисъл да сложа и стабилизатор. Дотук съм сложил дотиквач и вентилация, ще инвестирам още
      Мерси!
      Стабилизатора беше първото,което и закачих.Върши страхотна работа в изброената от теб конфигурация.

      Comment


        #33
        Някой пробвал ли е да играе Кромуел с 6 паудовото оръдие, не отстъпва много по пробиване, но има звероидални вертикални ъгли, -13 ми звучи много изкушаващо за снайпене... аз топовото го имах ресърчнато и не сум пробвам по-малките...но имам някакаква сл;абост към 6 апудовото, поне на първият чърчил е по-добрата алтернатива....следващият пътк катоимам време може да го пробвам и дори да ис сложа рогатка да видя дали става за снайпер

        Comment


          #34
          Gaden Gogi написа Виж мнение
          Някой пробвал ли е да играе Кромуел с 6 паудовото оръдие, не отстъпва много по пробиване, но има звероидални вертикални ъгли, -13 ми звучи много изкушаващо за снайпене... аз топовото го имах ресърчнато и не сум пробвам по-малките...но имам някакаква сл;абост към 6 апудовото, поне на първият чърчил е по-добрата алтернатива....следващият пътк катоимам време може да го пробвам и дори да ис сложа рогатка да видя дали става за снайпер
          Не виждам смисъл от 6-pdr, ако имаш отключен 75 mm Vickers HV. И като скорострелност и време за прицелване е по-бавно, и като точност е по-калпаво, и демиджът му е наполовина спрямо Викерса.
          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

          Comment


            #35
            Skorostrelnoqta е 26 срещу 15, ДПМ е почти еднакво, пробиваемоста е 110 срещу 145, но при голям зор може и с подкалибрени.
            Това което мен ме изкушава е че има ъгъл на наклон -13 градуса.
            което позволява да се надниква от доста стръмни хълмове+ малка височина+ голяма маневреност.... аз ще го пробвам....
            Last edited by Gaden Gogi; 11-12-2012, 10:57.

            Comment


              #36
              Gaden Gogi написа Виж мнение
              Skorostrelnoqta е 26 срещу 15, ДПМ е почти еднакво, пробиваемоста е 110 срещу 145, но при голям зор може и с подкалибрени.
              Това което мен ме изкушава е че има ъгъл на наклон -13 градуса.
              което позволява да се надниква от доста стръмни хълмове+ малка височина+ голяма маневреност.... аз ще го пробвам....
              Прав си за скорострелността, моя грешка.
              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

              Comment


                #37
                тествах снощи, но съм в някаква убер гадна серия и не е показателно, трябва пак д апробвам когато взема бързо прицелване и екишаж на 100%....но май няма кой знае какъв камуфлаж този танк....зад храст, с мрежа и бинокъл не виждах М18-като която ме стреляше...а тя явно ме виждаше и не беше на някакво скришно място, в едни руини ...

                Comment


                  #38
                  Не е кой знае колко добър камуфлажът, и обзорът не е нещо особено. Вече не се мъча да снайперирам с Кром, а се бутам напред - и има успех. Снощи имах две игри с по пет фрага, които сам си изработих от-до, че и спечелихме даже. Екипажът е вече на 98%, много се чудя дали са сложа ремонт като първо умение или братя... за ремонта не съм сигурен, щото обикновено ако ме тракнат, умирам почти веднага.
                  Като модули съм му сложил вентилация и дотиквач, вършат чудесна работа.

                  Снощи и Кометата въртях доста игри, почвам да свиквам
                  Сложих стабилизатор, ефектът се усеща. Вече два-три пъти артилериите ми благодарят, че прехващам скаутите навреме
                  "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                  Comment


                    #39
                    При мене командирът е на 100%+ 45% ментор, другите са на 85%. Вентилатор мрежа и бинокъл (свалих си ги от някъде да пробвам)

                    Иначе мене ме пускаше предимно с мозъчни донори и оставах сам на направление, което с този танк не е здравословно.....и ме пуска с такива цялата вечер, просто отчайващо
                    Иначе оръдието (топовото) е много съмнително неточно, ама много.

                    Comment


                      #40
                      Gaden Gogi написа Виж мнение
                      Иначе мене ме пускаше предимно с мозъчни донори и оставах сам на направление,.
                      Хм, мозъчни донори - силно казано при условие че за някой играчи не съм сигурен дали имат поне една гънка по тоя орган, колкото да пазят равновесие.

                      Comment


                        #41
                        ако се подпират на ръце сигурно им е по-лесно

                        Comment


                          #42
                          Отвращението което изпитвам при игра с Кромуел просто няма граници, дори недоразумението Чърчил е по-приятно.
                          Тоя боклук се чупи при ВСЯКО попдение внего...напомня ми дрнит екогато М46 беше топ тиър среден.
                          ВСЯКО попадение чупи модул или трепва мръвките...и абсолютно ВСИЧКО го пробива....
                          скорост адобре...ам апърво набира не много бързо, после при повредена верига губи скорост и маневреност звероидално...
                          Оръдието- уж е точно...ама само уж....
                          За зергване в платуун може и да е страшна машина, за соло игра (за мен) е тотален боклук, ще остане в гаража но екипажа заминава към комета...
                          Рашките са се оляли да избиват комплекси по британското дърво...мислех си че страданието с Крусейдъра няма да се повтори но Кромуела го издига до нови висини.

                          Comment


                            #43
                            Аз пък съм тотално отчаян от Матилда БП. Прави добри резултати, но удоволствието от играта с нея е кръгла НУЛА. Много, много бавен, напълно неброниран и със слабо оръдие - решил съм да го махам.

                            Comment


                              #44
                              аз точно поради тази причина не съм го купил. просто е нелогично да се дават пари за това рашките да си избиват комплексите...ТОГ е още по-голяма трагедия...и май повечето хора го осъзнават...обаче вчера видях един
                              Биха могли да с апоносими машинки но ако ги свалят един тиър,

                              Иначе британските тежки също трябва д аги мръднат с един надоло, и да сложат Чифтен като Т10...просто Чърчилите са подигвавка, онзи ден седмият ми чърчил един М3 среден го проби челно, отделно дори средните Т7 го пробиват...няма оръжия, няма броня, няма скорост, има екипаж който да гиня от щяло и нещяло.

                              Втриса ме само като си представя какво ще сътворят със "свят на кораби" и британското дърво...преди кото сигурно ще има дървета на поне 2 смехотворни "морски сили" че може и на 3...стартовите две не ги слагам в тези сметки.

                              Comment


                                #45
                                Явно е до стил наигра и субективно усещане.До първия Центурион(нагоре още не съм стигнал),цялата британска "леки/медиуми" линия ми се стори изключително приятна и ефективна.Преди 2 дни с Кометата направих поредица от 10-тина битки,като опита не падаше под 1800 за всяка.В едната дори ударих към 2400.Действително са много меки и бавно засилват,но това може да се компенсира използвайки терена.

                                Comment

                                Working...
                                X