Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Британски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #61
    uzi71 написа Виж мнение
    Урааааааа Матилда БП стана танков ас. Продадох това недоразумение моментално след играта. Урааааа отървах се от него!!!!!
    Така и не остана време до момента да го разцъкам лично.Минах скоростно по лайт/медиум линията и оставих другото за неопределеното време,някъде след китайската врътка.

    Comment


      #62
      За премиум Маилдат али говориш или з анормалната?
      Първи впечатления от Комета- бива, всяка битка съм в топа, всичко ме пробива но поне не се троши толкова лесно...и като изключим максимална скорост май не отстъпв амного по динамика на Кромуела....ноооо, има ис стабилизатор...ох на батко скаутчетата и друга прелитаща сволоч

      Comment


        #63
        Наблюдение- Комета със стокова купола почти винаги е топ танк, с нейната си вече получава нормални битки

        Comment


          #64
          uzi71 написа Виж мнение
          Урааааааа Матилда БП стана танков ас. Продадох това недоразумение моментално след играта. Урааааа отървах се от него!!!!!
          Не е лоша матилдата,поне тази от ингилизката врътка.За 77 битки -137 кила,64% победи,5 война два пъти по 7 килнати ...и те такива битки за събуждане...

          Победа!
          Битка: Арктика 31 декември 2012 г. 09:44:49 ч.
          Танк: Matilda
          Опит: 9*105 (x5 за първата победа за деня)
          кредита: 36*052
          Постижения в битки: Стоманена стена, Войн, Невъзмутим, Значка за майсторство:Танков ас

          Comment


            #65
            Тази Матилда и аз си я харесвам много и вероятно ще я запазя дълго.
            Кефя се, че се отървах от от онова недоразумение премиумната Матилда Бляк Принс.

            Comment


              #66
              Странно и първия Чърчил ми прави интересни битки,а изглежда доста нелепо.

              Загуба
              Битка: Мини 02 януари 2013 г. 12:20:41 ч.
              Танк: Churchill I
              Опит: 1*215
              кредита: 35*454
              Постижения в битки: Медал Радли-Уолтърс, Снайперист


              Победа!
              Битка: Драконов хребет 02 януари 2013 г. 12:56:44 ч.
              Танк: Churchill I
              Опит: 1*650
              кредита: 38*001
              Постижения в битки: Войн, Изкусен стрелец, Значка за майсторство:Танков ас

              С предпоследното оръдие налива много бързо.

              Comment


                #67
                Ох, преминах го вторият Чърчил, гати отвращението...по-смотана и безполезнамашина от него е сигурно само ТОГ...за съжаление сега ме чака черният принц който ме съмнява да е много по-различен...

                Comment


                  #68
                  Този боклук е по-трагичн от предният...доста по-трагичен...умът ми не го побира поради какъв са го сложили Т7

                  Comment


                    #69
                    Черен Принц- оръдието е точно, от 590 м без особен проблем се цели.....и това е всичко, няма алфа, няма броня, всяко попадени къса верига, след скъсана верига следват още попадения...и танка няма броня да ги издържи...боклук и половина

                    Comment


                      #70
                      Пиянски разкази за британския ТТ тиър 10:

                      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                      Comment


                        #71
                        само на мене ли ми се струва или Черният Принц ММ-то се стреми да го държи в хубави битки при възможност

                        Comment


                          #72
                          Gaden Gogi написа Виж мнение
                          Хваща окото, с кое оръдие и с какви снаряди.....в темата з абритански машини ще е хубаво да опишеше впечатленията си от машината...аз ТД-тата ги спрях на валентин..а това когато съм го срещал с никога не ме е впечаълявало...а много играя по тези тиъри
                          Alecto - оръдието - QF 6-pdr AT Gun Mk. IV златни/обикновени снаряди 50%/50%
                          Мрежа, тръба, оптика.
                          Играя с него заради това.
                          Малко и бързо с добър (направо отличен) view range. Оръдието е не особено точно, но много пробива и е ужасно (за противника) скорострелно.
                          Единственото нещо което никак не ми хареса е, че МНОГО често го пуска срещу 4 тиър. Срещу 5 и 6 тиър много по-лесно се изкарват добри точки опит, за да попада там обаче трябва взвод с някой 5 тиър (намирането на такъв се оказа по-трудно от колкото мислех).

                          Резлтата до момента: 195 битки, 130 победи, 66.67% W/R, максимален резултат 2256.

                          Comment


                            #73
                            Alex2004BG написа Виж мнение
                            Срещу 5 и 6 тиър много по-лесно се изкарват добри точки опит, за да попада там обаче трябва взвод с някой 5 тиър (намирането на такъв се оказа по-трудно от колкото мислех).
                            Май трябва да ис пуснам тема "търся си другарче за взвод"
                            иначе събота ако е лошо времето и не с еходи на Витоша може да се разберем нещо. само трябва да се измисли стила на игра за да ис подбера аз подходяща машинка...от оръдието и екипировката предполагам че повече снайперистваш?

                            Comment


                              #74
                              Gaden Gogi написа Виж мнение
                              ...предполагам че повече снайперистваш?
                              Типичния бой (не като резултат, разбира се ) с Alecto.

                              Един не толкова типичен бой (12 фрага за взвод от двама).
                              Last edited by Alex2004BG; 03-04-2013, 12:10.

                              Comment


                                #75
                                Това Алекто било страшно готина машинка, вярно бронята е от вестници ама е бързо, невидимо, достатъчно точно и пробивно.
                                За 10 битки - 22 убити - не кой знае какво, обаче е страшно приятно за игра.
                                Ето я и 10-тата битка:
                                Победа!
                                Битка: Редшир 04 април 2013 г. 22:43:34 ч.
                                Танк: Alecto
                                Опит: 2*802 (x2 за първата победа за деня)
                                кредита: 23*830
                                Постижения в битки: Войн, Значка за майсторство:Танков ас

                                Comment

                                Working...
                                X