Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Alex2004BG написа Виж мнение
    73k в минус, ама пък боя си заслужаваше:
    Хваща окото, с кое оръдие и с какви снаряди.....в темата з абритански машини ще е хубаво да опишеше впечатленията си от машината...аз ТД-тата ги спрях на валентин..а това когато съм го срещал с никога не ме е впечаълявало...а много играя по тези тиъри

    Comment


      Победа!
      Битка: Редшир 03 април 2013 г. 19:44:24 ч.
      Танк: ИС-3
      Опит: 4*010 (x2 за първата победа за деня)
      кредита: 58*590
      Постижения в битки: Стоманена стена, Спартанец, Значка за майсторство:Танков ас

      Много малко екс. поиска за Ас. Късметлийска седмица явно
      У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
      Очередь возмущалась, но не расходилась.

      Comment


        Победа!
        Битка: Летище 03 април 2013 г. 20:48:33 ч.
        Танк: Jagdpanther
        Опит: 1*295
        кредита: 43*763
        Постижения в битки: Войн, Значка за майсторство:Танков ас

        При толкова ЯгдПантери в играта, заради месеца на този танк, спечелен "Танков Ас" никак не е зле
        Резултата е без премиум.
        http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

        Comment


          Defeat
          Battle: South Coast 03 април 2013 г. 23:06:44 ч.
          Vehicle: Valentine AT
          Experience received: 462
          Credits received: 10*259
          Battle Achievements: Halonen's Medal, Master Gunner, Sharpshooter, Mastery Badge: "2nd Class"



          върви ми на зомбита....халонена ми е за един чърчил и едно КВ и за Шуг..най много експи, най-много щета...даже от противниците само двама имат повече щета и то с малко....стоково оръдие, 75% екипаж.

          Comment


            Eй най-после и аз да взема "Ловец"

            Победа
            Мини 04 април 2013 г. 11:11:02 ч.
            PzKpfw VI Tiger (P) Опит: 2*155 кредита 53*152
            Постижения в битки: Стоманена стена, Войн, Снайперист, Ловец

            Comment


              bigbeer написа Виж мнение
              Eй най-после и аз да взема "Ловец"
              Английската версия на "ловец" как е?

              Comment


                Gaden Gogi написа Виж мнение
                Английската версия на "ловец" как е?
                hunter вероятно.Трябва дас избиеш всички скаути в противниковия сетъп ,но минимум 3.

                Comment


                  Рейнджър е това, хънтър е ако трепнеш 100 тигроидо-пантери или неща на тяхна база...затова се зачудих че чак сега ти го било дало.....аз си има рейджър с Матилдата и топ ън и онова за 3 артилерии...в една битка...беше славно изпълнение

                  Comment


                    Две поредни хубави битки с малки британци - 6 убити и ас за Алекто и 8 убити за Круйзър-3
                    Attached Files

                    Comment


                      Добра битка с Т-44 /имало и по-добри/, обаче това НЕЩО не успявам да го направя ас вече 380 игри и това е!
                      Attached Files

                      Comment


                        BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                        Победа!
                        Битка: Летище 03 април 2013 г. 20:48:33 ч.
                        Танк: Jagdpanther
                        Опит: 1*295
                        кредита: 43*763
                        Постижения в битки: Войн, Значка за майсторство:Танков ас

                        При толкова ЯгдПантери в играта, заради месеца на този танк, спечелен "Танков Ас" никак не е зле
                        Резултата е без премиум.
                        Този ти пост ме запали да опитам.Определено се изненадах.

                        Победа
                        Руинберг 05 април 2013 г. 21:39:41 ч.
                        Jagdpanther Опит: 3*546 (x2 за първата победа за деня) кредита 66*682
                        Постижения в битки: Значка за майсторство:Танков ас

                        Comment


                          bigbeer написа Виж мнение
                          Този ти пост ме запали да опитам.Определено се изненадах.

                          Победа
                          Руинберг 05 април 2013 г. 21:39:41 ч.
                          Jagdpanther Опит: 3*546 (x2 за първата победа за деня) кредита 66*682
                          Постижения в битки: Значка за майсторство:Танков ас
                          Браво и Евалла! А и вярвам си съгласен, че това е една от най-приятните немски машини. Лично аз я играя не с топ-оръдието, а с 88 милиметровото PaK43 L/71
                          Я кажи, какво те изненада по-точно?
                          http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                          Comment


                            BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                            Лично аз я играя не с топ-оръдието, а с 88 милиметровото PaK43 L/71
                            Я кажи, какво те изненада по-точно?
                            M-da, пък на мене ми се смеех акато разправях че така е по-удобна.

                            Comment


                              Gaden Gogi написа Виж мнение
                              M-da, пък на мене ми се смеех акато разправях че така е по-удобна.
                              Абе да се смее, който иска. Аз четох много, пробвах и двете оръдидия (топовото и това) и 88мм по-ми пасна. 1104 боя имам с тази машина и ме радва и до ден днешен.
                              http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                              Comment


                                Изненада ме със "Ас" на 35-та битка в почти стоков вариант и неъпгрейднат екипаж.В месец ,когато всички я играят.Нима са занижили толкова много изискванията за "АС". Нещо не е както трябва и не мога да хвана ,какво точно.На една тъпа китайска бракма (Тайп 58) примерно ми трябваха над 500 боя и опит от битката близо 2500 за да го взема.А тук, двамата взимаме със мнинимално усилие "АС" ,на машина която винаги е била играна и престижна.

                                Абе нещо куца,нещо не е наред.

                                П.П.Това беше първата ми битка за вечерта и въобще първата със дългата 88мм пушка,току що закупена.Без използване на нито един златен снаряд. ПРОСТО НЕ Е НОРМАЛНО.
                                Last edited by bigbeer; 05-04-2013, 23:04.

                                Comment

                                Working...
                                X