Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Германски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Уменията са по-важни от машината! Във всеки случай не минавай над 7 ниво включително с по-малко от 4-5 допълнителни умения!

    Comment


      Ами няма да тичам нагоре въпреки, че вече взех да отключвам по-горните нива, но не ги купувам - сега екипирам машините с джаджи по тях и тренирам екипажите. Онзи ден си взех Pz IV H, смених двигателя, 2-рото оръдие, но честно казано съм малко разочарован - доста муден ми се струва, оръдието много бавно свива и многооооо не точно - май съм се разглезил от Щуг-а с неговата скорострелност, динамика и точност и сега ми идва тегаво. Днес му добавих при последната игра вентилатор и дотиквач - може да не оцелвам толкова, поне да стрелям по-бързо. Да му слагам ли още нещо - стабилизатор, окачване или нещо друго? По принцип се мятам винаги челно в мелето - рядко оцелявам с средни и леки, но преди да се гъртна обикновенно съм прибрал 1-2 и почесъл по гърба още толкова стабилно. Сега ще чакам да вдигна новото на екипажа - може би тогава ще съм по-точен и по-бърз?

      Comment


        Ima разни нещо ,които ти свалят времето за стрелба! Освен в екипировката(дотиквач, по-бързо прицелване, вентилатор, допълнителни умения на командира/това със звездичката/), ако имат и това умение с юмрука скорострелността още се увеличава.Когато ги натрупаш гледай винаги последни( т.е. тези ,които развиваш) да са такива ,които действат с увеличаване на процента им ,а не такива ,които започват да действат при достигане на 100%.

        Comment


          По тази логика няма как да развива перкове освен с ретрейн, което е адски неефективно.

          А за 4 умения ти трябват поне 2 хиляди игри с един и същи екипаж......Неоптимално, когато имаш 20 любими машини////

          Comment


            Igraq s 15 и мисля, че и те са много! Но трябват за кампанията и за това ги държа ! За някои чакам да си оправя"головата разлика " и ги махам!

            Comment


              Извинявам се ако съм досадил с въпросите си, но стигнах до кръстопът и ми е нужен съвет. Днес при игра с PZ4 H ме заклещи в ъгъла един Тигър 1 - 3 снаряда с фугасницата (1 челно и 2 в бордовете) му изперках и 0 поражение и никакви повредени модули... Е как може така - 3 попадения от 105мм от супер близка дистанция като 2 са в борда и НИЩО! Това повлече следния въпрос - ще се отърва от Pz4 H и искам да мина на нещо с което ще мога да дам поне някакъв отпор на Тигъра. Ако се мре то поне да съм направил нещо за отбора ми! В линията на 6 ниво средни немски танкове като че ли май VK 30.01 (P) най-добре приляга на моя начин на игра - 2-ра линия на атака, хем да имам прилична огнева мощ, хем като гледам прилична пъргавина, прилична броня и на корпуса и на куполата. Сега с Ягпанцера 4 съм взел L56 оръдието и мисля, че ще си пасне добре. VK 30.01 (D) и VK 30.02 (М) кефят, но някак си май са за друг стил на игра с много повече динамика, а аз засега не съм на тази вулна. Моля за съвет относно тези машинки какво бихте ми препоръчали!

              Comment


                30.02M e ужасно забавна машина, която може да се играе по много начини. За съжаление след нея е ОНЗИ танк.......(който доста ми пасна )

                30.01Д е също много пъргав но иска търпение и наистина динамика.
                За 30.01П не мога да кажа нещо , освен че като го видя го размазвам :Д
                Ако толкова искаш средни танкове - немците не са оптималния избор, но ти си знаеш ,де.

                Comment


                  30.02M топов е с L70 - Ягпанцера ми досега беше с това оръдие и вече се чувства според мен липсата на поражение от това оръдие. Тиър 6 и 7 вече са с много живот спрямо това оръдие и трябват поне 6 попадение за среден танк за го "взема". За Щуг-а това оръдие е златно, но за 6 Тиър ми се струва малко слабичко вече. С Яг-а тези дни редовно се срещам от 7 ниво и все по-рядко и дупча с него, така че съм малко песимист, но нямам кой знае какви задълбочени надблюдения. А иначе съм на само на германски машини в момента - леко полека гриндя всичко по линията ама не бързам много - искам да се накефя макс с германците

                  Comment


                    Гледай къде стреляш! макар ,че си бил срещу танк от по -високо ниво и там има слаби места! Отворите за наблюдение, картечницата и водача! Със среден танк от същото ниво ще нанасяш поражения, но на мен ,примерно, средните танкове не ми допадат и ги държа само заради мисиите и кампаниите ,които изискват да ги имаш!

                    Comment


                      Joan_Of_Arc написа Виж мнение

                      А за 4 умения ти трябват поне 2 хиляди игри с един и същи екипаж......Неоптимално, когато имаш 20 любими машини////
                      Това не е точно така - за четири пълни умения на мен средно ми трябват малко над хиляда игри на екипаж.А има доста по-добри играчи от мен.
                      3 умения се стигат сравнително лесно - гринд на една линия от Т5 до Т10 + някоя игра отгоре го докарва.А три умения са напълно достатъчни, за дa е адекватен танкът на конкуренцията - имаш BIA, лампа + още едно умения бонус.От там насетне всяко следващо ниво допринася към способността на танк+екпиаж, но не толкова колкото първите три.
                      Имай предвид, че това са сметки на играч който не ползва премиум, с премиум би трявало още по-бързо да се изкарва екипаж.

                      Извинявам се ако съм досадил с въпросите си, но стигнах до кръстопът и ми е нужен съвет. Днес при игра с PZ4 H ме заклещи в ъгъла един Тигър 1 - 3 снаряда с фугасницата (1 челно и 2 в бордовете) му изперках и 0 поражение и никакви повредени модули... Е как може така - 3 попадения от 105мм от супер близка дистанция като 2 са в борда и НИЩО! Това повлече следния въпрос - ще се отърва от Pz4 H и искам да мина на нещо с което ще мога да дам поне някакъв отпор на Тигъра. Ако се мре то поне да съм направил нещо за отбора ми! В линията на 6 ниво средни немски танкове като че ли май VK 30.01 (P) най-добре приляга на моя начин на игра - 2-ра линия на атака, хем да имам прилична огнева мощ, хем като гледам прилична пъргавина, прилична броня и на корпуса и на куполата. Сега с Ягпанцера 4 съм взел L56 оръдието и мисля, че ще си пасне добре. VK 30.01 (D) и VK 30.02 (М) кефят, но някак си май са за друг стил на игра с много повече динамика, а аз засега не съм на тази вулна. Моля за съвет относно тези машинки какво бихте ми препоръчали!
                      Оставам с впечатление, че и ти като повечето от нас в началото все още си с нагласата, че историческата реалност може да служи за база на която се гради играта в WOT.
                      Ситуацията с Тигъра е показателна - в играта нещата са доста различни от реалността и търсенето на връзки само ще те обърква допълнително.
                      Погледни тази серия клипчета
                      We are happy to introduce a new episode of our 'Explaining mechanics' video. This time it will be devoted to explaining the armor penetration mechanics game ...

                      Аз лично много научих от тях и си промених представата за играта.

                      Моят съвет е да оставиш средните танкове, особено немските и да поиграеш нещо друго докато не направиш солидна база от игри и опит на който да стъпиш.Всичките изредени от теб средни немци са специфични и нетипични - линиите след тях също.
                      VK3001P е по-близо до тежък танк и не се играе като типичен среден да не говорим за втора линия.
                      VK3002M, както и пантерите след него са снайпери от втора линия, което не е игра на среден танк, но те не могат да катерят хълмове и да печелят позиции сами.
                      Типичните средни танкове са доволно сложни за усвояване за нов играч, да не говорим за специфични такива, като немските.По принцип няма лошо да ги играеш, даже напротив, но не очаквай резултати веднага, щe ти трябва време да ги научиш, а това означава много ядене на бой и нерви.

                      Pz 4 H e страхотен със фугасницата, но изисква подбиране на целите и работа със снарядите!
                      Бой с тежък танк Т7 не е вариант даже и на злато.Изобщо със среден танк имаш свободата да си избираш в кой бой да влезнеш и трябва да използваш възможността която танка ти дава.
                      Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                      Comment


                        Реших твърдо да се насоча към 30.01 (P) след 2 дни игра на Ягпанцера с L/56 оръдието - меко казано съм очарован от това оръдие. Не е много точно за снайперизъм (даже никак), по-слабо дупчи от L/70, но къде пробие е пробито както си трябва! Преди в надстрелване с СУ 100 винаги губех, сега минавам през него и излизам поне на 1/3 живот, отделно средни танкове понякога даже с 2 изстрела ги изселвам. Забелязах, че L/56 има като че ли доста фугасно действие и причинява пожари (само днес за 10 игри имам 4 запалени). Отделно това оръдие докарва повече поражение - което си носи благинки под формата на опит и кинти

                        Comment


                          Ултра, прав си, но да не забравяме, че не всички са такива страхотни играчи като теб

                          Аз още се чудя как точно се играе т-44. Понеже знам, че си страхотен специалист, ако дадеш някой и друг съвет ще е супер. Знам, че танка е доста " ин йор фейс " ( извинявам се за термина, но не се сещам за нещо българско подходящо. Обаче ми идва малко мекичък. Чудя се как точно да го бъде. Между другото - мислех си, че няма да ми хареса, ама много ме радва.

                          Относно оръдието на 3001П - точно това оръдие без малко да ме откаже от играта - добре, че Уоргейминг бъфнаха тогава Кониш на 3601

                          В 8 тиър с това оръдие си почти безполезен

                          Comment


                            Ягдпанцер4 е доста подценяван от хората според мен. Особено като му сложиш 88мм пушкало, което, макар и не много здраво, смятам, че е много ефективно срещу по-високи тиери. Пък то принципно, ако влезеш в тупаниците нямда да живееш дълго с всеки танков унищожител. Ниският профил също много помага. Маневреността малко куца, а и факта, че е малко дълга машинката на мен ми пречи, защото на тесни пространства трудно завивам.
                            Проблема ми е сега танка преди Тигъра да го изгриндя и също танка преди прототипа на пантерата. Много мудни, слаби ми стоят в битка. Мога да снайпвам пък срещу други тежки издъхвам доста често. То че съм слаб играч си е така, ама както и да е.

                            Comment


                              Вчера изгриндих 36.00Н и ... засега съм разочарован... но не от танка, а от WOT! 6 битки всичките бяха там 7 и 8 тиър! Само в 1 битка успях да направя нещо и да нацепя 3-ма, оттам нататък беше все бърза смърт за мен. Само 88 мм оръдие не съм сложил и засега при среща с по-горен тиър не мога да го пробия никога челно въпреки че съм проверил на всички 7 и 8 къде им слаба бронята (сега го раздавам с 7,5/5,5 cm Waffe). На 30.00Н с това оръдие къртя отвсякъде - редовно 1-1,5К демидж наливам с него, но тук го няма никакво. Ягпанцера го карам вече няколко седмици и май ще му дам оценка 4 - нито е много добър, нито е много лош. Има прилично ускорение (сравним с Щуг-а), маневрира добре, оръдието (88мм) до 6 тиър е чудесно, но за по-висок става като при Вафлат-а - няма достатътно пробивност и снарядите отскачат. Някак си Шуг-а и Ягпантъра го правят да изглежда недодялън, но не е лоша машина според мен.

                              Comment


                                а какво бихте казали за panzer II J гледах клип на него страшна броня има кефи ме много но виждам че го няма в премиум шопа а в танкопедиа пише че се взима от евенти и се чудя какви са тези евенти и какво бихте ми казали за танка
                                Доста често човекът заради когото бихте поели куршум , стои именно зад пистолета .

                                Comment

                                Working...
                                X