Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    feersum написа Виж мнение
    Хм, някой играл на руския сървър спомня ли си при колко играчи пуснаха втория и третия клъстер? Току-виж и на нас ни пуснали още един
    Около 240-250к (толкова е ограничението на енджина). Тая събота и неделя са били 750к онлайн.

    Comment


      Относно проблема с FPS.
      Мисля, че ми е зададено някакво ограничение на FPS не повече от 31, защото на макс видео опции имам 31 и на минимални пак 31, което сперед мен въобще не е нормално. Има ли възможност наистина да има такова ограничение ?

      Comment


        1951 написа Виж мнение
        Наблюдават се разни аномалии напоследък, да.
        Най ми е странно, как сървъра понякога ме държи в изчакване 20 - 30 секунди, въпреки, че има 150 000 човека в него.
        Оооо,да!И това се случва вече постоянно при положение ,че има много хора на опашката.
        По едно време чаках по 2 секунди максимум за "случайна битка".

        Comment


          В момента съм на "кръстопът". Имам един Т-43 и КВ-1 и съм пред дилема дали да продължавам да събирам пари за Т-44 защото ми е отключен или да си купя един Т-150 с 107мм оръдие, което според мен ще е машина за пари? В момента имам 1 000 000 пари. Ще ви помоля за съвет

          Comment


            След Т-150 ще те засърби за КВ- 3 ,после за китайските леки и.т.н. По същата причина и аз не съм го купил а е отворен вече месец.Ти си преценяваш с какво ти се играе.
            Клан [8282] .

            Comment


              Worcho написа Виж мнение
              В момента съм на "кръстопът". Имам един Т-43 и КВ-1 и съм пред дилема дали да продължавам да събирам пари за Т-44 защото ми е отключен или да си купя един Т-150 с 107мм оръдие, което според мен ще е машина за пари? В момента имам 1 000 000 пари. Ще ви помоля за съвет
              T-150 наистина прави пари. Т-44 - не чак толкова. Ако целта ти е да вадиш пари - Т-150. Ако искаш игра с висок тиър танкове - Т-44. А за него ще трябва да се поизръсиш и за модули разни, че да е конкурентноспособен.
              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

              Comment


                Worcho написа Виж мнение
                В момента съм на "кръстопът". Имам един Т-43 и КВ-1 и съм пред дилема дали да продължавам да събирам пари за Т-44 защото ми е отключен или да си купя един Т-150 с 107мм оръдие, което според мен ще е машина за пари? В момента имам 1 000 000 пари. Ще ви помоля за съвет
                Взимай Т 150, трябва ти танк за пари. Т-44 гълта пари, рядко излиза на печалба.

                Comment


                  Angelmr написа Виж мнение
                  Взимай Т 150, трябва ти танк за пари. Т-44 гълта пари, рядко излиза на печалба.

                  +1
                  http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                  Comment


                    Worcho написа Виж мнение
                    В момента съм на "кръстопът". Имам един Т-43 и КВ-1 и съм пред дилема дали да продължавам да събирам пари за Т-44 защото ми е отключен или да си купя един Т-150 с 107мм оръдие, което според мен ще е машина за пари? В момента имам 1 000 000 пари. Ще ви помоля за съвет
                    Обективно погледнато в средностатистическия случай КВ-1 изкарва повече от Т-150. За да сме по-точни, около 1100 сребро повече, средно на игра. Или така поне казва една от малкото статистики по темата.
                    Така, че ако ти трябва танк за пари, по-добре дръж КВ-1, защото ще ти трябва да те подпира, когато подкараш гринда на Т-44.
                    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                    Comment


                      Реших да въведа "научен подход" в играта си. След като се позамислих осъзнах, че се разхвърлям между поне десет танка, които играя редовно. При положение, че имам съвсем малко време вечер за игра (не повече от час - два преди лягане когато жена ми и малката вече спят) опитите ми да взема двойното експи от всяка машина са не само неразумни, но и често носят прибързаност и напрежение вместо удоволствие. Една две игри с артита, после Тигър, Кралски тигър, лек танк ..... аз лично се обърквах и не действах разумно пон ес половината маашини. След бърз анализ си заделих машини от еднакъв тип - избрах си леките танкове Лео, Ковънантър, ELC, AMX 12T, Luchs и започнах да играя само с тях. Така ще правя цял месец като оставя останалите да си починат. Всичките ми леки танкове са с пълно допълнително оборудване и екипаж на 100 процента. Купих им по една лятна боя за 30 дни срещу сребро. Тактиките им, макар и с определени нюанси са сходни и по този начин се надявам да оптимизирам играта си с леки танкове - хем да се науча да играя с тях по-ефективно хем да им напомпам екипажите с допълнителни скилове. Вече трети ден правя така и резултатите не закъсняха. Ще откарам цял месец так - докато им изтече срока на боята после ще направя същото с ТД тата си или пък със средните танкове. До тогава ще съм натрупал експи от AMX 12T за да си взема френско арти и мятам Хум, ГВ Пантера и френската артилерия - така се надявам да подобря играта си с този "научен" подход. Някой от вас пробвал ли е подобно нещо и дали сработи при вас?

                      Comment


                        Denetor написа Виж мнение
                        Реших да въведа "научен подход" в играта си. След като се позамислих осъзнах, че се разхвърлям между поне десет танка, които играя редовно. При положение, че имам съвсем малко време вечер за игра (не повече от час - два преди лягане когато жена ми и малката вече спят) опитите ми да взема двойното експи от всяка машина са не само неразумни, но и често носят прибързаност и напрежение вместо удоволствие. Една две игри с артита, после Тигър, Кралски тигър, лек танк ..... аз лично се обърквах и не действах разумно пон ес половината маашини. След бърз анализ си заделих машини от еднакъв тип - избрах си леките танкове Лео, Ковънантър, ELC, AMX 12T, Luchs и започнах да играя само с тях. Така ще правя цял месец като оставя останалите да си починат. Всичките ми леки танкове са с пълно допълнително оборудване и екипаж на 100 процента. Купих им по една лятна боя за 30 дни срещу сребро. Тактиките им, макар и с определени нюанси са сходни и по този начин се надявам да оптимизирам играта си с леки танкове - хем да се науча да играя с тях по-ефективно хем да им напомпам екипажите с допълнителни скилове. Вече трети ден правя така и резултатите не закъсняха. Ще откарам цял месец так - докато им изтече срока на боята после ще направя същото с ТД тата си или пък със средните танкове. До тогава ще съм натрупал експи от AMX 12T за да си взема френско арти и мятам Хум, ГВ Пантера и френската артилерия - така се надявам да подобря играта си с този "научен" подход. Някой от вас пробвал ли е подобно нещо и дали сработи при вас?
                        Като за начало,върши работа.Финално всеки се специализира върху определен клас танкове и конкретно върху макс 2-3 машини.След 2к+ битки със всяка,статса се подобрява чувствително.

                        Comment


                          Подобно на Denetor, и аз съм се разхвърлял между много машини едновременно. Според статистиките ми, играя средно по 17 игри на ден, и от тях правя средно по две битки с танк. Например с петте машини, с които съм играл най-много, имам само между 400 и 800 битки на всяка - Tiger II - 839, VK3601H - 785, M4A2E4 - 485, Lоwe- 456, E-50 - 440... Явно прекаленото разхвърляне се отразява и на статистиките, и на доходността.
                          Ще пробвам и аз този подход.
                          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                          Comment


                            Аз също съм разхвърляна....но пък за мене е важно д амие приятно, стъкмистиката е за вманиачените, иначе ако се гонис татистика трябва да се подбира и правилното време на деня,

                            Comment


                              1951 написа Виж мнение
                              Обективно погледнато в средностатистическия случай КВ-1 изкарва повече от Т-150. За да сме по-точни, около 1100 сребро повече, средно на игра. Или така поне казва една от малкото статистики по темата.
                              Така, че ако ти трябва танк за пари, по-добре дръж КВ-1, защото ще ти трябва да те подпира, когато подкараш гринда на Т-44.
                              Определено съм съгласен с това мнение, КВ1 си остава добър за печелене на пари. Но съм стигнал до извода че в дългосрочен план играча има нужда от поне два а понякога дори три танка специализирани в печеленето на кредити. В оптималния случай това са премиум машини.

                              Comment


                                Купих 107мм оръдие на Т-150 първите впечатления са зле. Имам чувството, че пробиваемоста е силно завишена в статистиките. Остана ми надеждата в двигателя.

                                Comment

                                Working...
                                X